Uzun kollu erkek tişörtleri

Gardırobun olmazsa olmazlarından biridir: Uzun kollu olarak da tanımlanan uzun kollu erkek tişörtleri. Erkek tişörtler kadar çok yönlüdürler ve boş zamanlarınızdaki görünümünüzü mükemmel bir şekilde tamamlarlar. İster çok sade ve düz renkli, ister denizcilik görünümünde çizgili veya dikkat çekici bir baskıya sahip olsun, uzun kollu tişörtler çok rahattır, karmaşık değildir ve neredeyse her erkeğe uygundur. Şimdi Tchibo’nun online mağazasından uygun fiyatlarla uzun kollu erkek tişörtleri satın alabilirsiniz.
Organik Pamuklu Tişört, Lacivert-Yeşil
249,95TL
 
Seçenekler:
 

Erkekler için uzun kollu tişörtler: Üste ve içe giyme rahatlığı

Tüm uzun kollu tişörtlerin "büyükbabası" tek renkli, sade ve yuvarlak yakalı olandır. Eskiden çok soğuk günlerde erkek iç giyiminde kullanılan uzun kollu tişörtler, 20. yüzyılın sonunda bir rönesans yaşadı. O zamandan beri günlük giyim tarzının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Uzun kollu erkek tişörtleri genellikle pamuklu veya hafif jarse kumaşlardan üretilir. Genellikle sweatshirt’lerden daha incedir çünkü içi pürüzlü değildir. Bu nedenle mevsim geçişlerinde ve yaz akşamlarında eğlence yerleri veya sahil için mükemmeldirler. Ancak uzun kollu tişörtleri, örneğin bir oduncu gömleğinin içine rahatça giymek erkekler arasında çok popülerdir.
Mavi-beyaz halkalı uzun kollu tişört giymiş mutlu bir erkek, elinde bir akıllı telefonla şehirde yürüyor.

Tüm renk çeşitleri: Düz, dairesel veya baskılı

Erkek uzun kollu tişörtler çeşitli renklerde temin edilebilir. Siyah renk geçmişten beri klasiktir çünkü her şeyle kombin edilebilir olmasının yanı sıra, daha zayıf görünmenizi sağlar. Antrasit renkli ve mavi renkli uzun kollu tişörtler de oldukça popüler. Bunlar aynı zamanda sportif bir ceketin altında da şık görünür. Halka görünümlü uzun kollu tişörtler gündelik bir görünüme sahiptir. Lacivert ve beyazın kombinasyonu burada sürekli trenddir. Buna karşın baskılı üstler genç bir dokunuş sağlar. Marka isimleri veya eğlenceli ifadeler gibi baskılarla tüm bakışları üzerinize çekersiniz! Tchibo erkekler için temel uzun kollu tişörtlerin yanı sıra desenli veya baskılı geniş bir kazak yelpazesi de sunmaktadır.
Gri uzun kollu bir tişört giymiş genç bir erkek açık gri renkli bir duvarın önünde duruyor.

Uzun kollu erkek tişörtleri - Bu kesimler ve kalıplar sizi zayıf gösterir

Uzun kollu erkek tişörtlerin genellikle yuvarlak bir yakası vardır. Ancak diğer yaka kesimleri de temin edilebilir. V yaka veya U yaka ile vücudunuzun üst kısmını görsel olarak esnetirsiniz - böylece daha zayıf görünürsünüz! Klasik uzun kollu tişörtler genellikle kalçaların hemen üstüne gelirken, trend olan başka bir seçenek daha vardır: Uzun erkek tişörtleri. Üst giyimin bu uzatılmış seçeneği özellikle genç ve çok zayıf erkekler arasında popülerdir. Uzun tişörtü, örneğin dar kot pantolonlar ve kaba botlar veya spor ayakkabılarla kombin edebilirsiniz. Uzun tişört, üzerinde daha kısa bir ceketin giyildiği katmanlı görünüm için de mükemmeldir.

Henley tişörtleri: Çarpıcı bir görünüm için kısa düğme şeridi

Henley tişörtleri olarak adlandırılan tişörtler de çok popüler. Bu tişörtlerin, bir Y-yakayı oluşturan iki ila beş arasında düğmesi vardır. 19. yüzyılda, bu tişörtler İngiliz kürekçilerin spor üniformasıydı - günümüzde ise uzun kollu tişörtler tüm dünyada moda bilincine sahip erkekler tarafından giyilmektedir. Henley tişörtler kot pantolonla çok uyumludur ve özellikle bir ceket veya önü açık kareli gömlek altında çarpıcı görünürler. V yaka gibi, kısa düğme şeridi de üst gövdenin dikey hattını vurgular. Tchibo’da modern erkek tişörtlerine göz atın ve online olarak uygun fiyata sipariş verin!

Spor ve outdoor etkinlikleri için fonksiyonel tişörtler

Uzun kollu erkek tişörtleri, boş zamanlarınız için iyi bir yoldaştır. Ayrıca sporda - özellikle outdoor etkinliklerinde - önemli bir rol oynarlar. Düzenli olarak koşuya çıkanlar, futbol oynayanlar veya diğer outdoor sporlarını yapanlar uzun kollu fonksiyonel tişörtlerden vazgeçemezler. Esnekliklerinden dolayı spor kazaklar vücudu sıkmadan kusursuz bir şekilde sarar. Nefes alabilen malzeme ısıtır ve aynı zamanda terlediğinizde hoş bir soğutma etkisine sahiptir. Nemi düzenleyen kumaşlar sayesinde tişörtün kendisi kuru kalır ve terinizin soğumasına izin vermez.
Turuncu renkli fonksiyonel uzun kollu tişört giymiş sportif bir genç erkek parkta koşuyor.

TCM & Co: Mühürlerimize dikkat edin!

Kalite ve uygun fiyatlar birbirinden ayrı olmak zorunda değildir. Tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz TCM mührümüzle bunu garanti ediyoruz. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve kalite sözümüzden daha az bir şey ifade etmez. Uzun kollu erkek tişörtlerinizi online olarak sipariş ettiğinizde çeşitli etiketler size malzeme ve üretim hakkında ilave bilgiler verir. Sürdürülebilir üretimi “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) mührü ile tanıyabilirsiniz ve "Organik pamuklu" mührü ile organik tarımdan üretilen ürünler belirtilir. Tchibo’nun trend erkek modasına göz atın ve uygun fiyata satın alın!
Gri renkli uzun kollu tişört giymiş bir baba oğluyla kanepede oynuyor.