Uzun kollu erkek gömlekleri

Gardıroplarında uzun kollu erkek gömlekler son derece önemli bir role sahiptir. Çok yönlü olmaları sayesinde hem iş hem de boş zamanlar için uygundurlar. Ayrıca günümüzde örneğin malzeme, kalıp ve renk açısından çeşitlilik gösteren neredeyse sonsuz sayıda model mevcuttur. Hangi durum için giyileceği ve tasarımı ne olursa olsun: Tchibo'dan erkekler için yüksek kaliteli, şık uzun kollu gömlekler satın alırsınız.
Gömlek
679,00TL
 
Seçenekler:
 

Uzun kollu erkek gömlekleri için malzemelere genel bakış

Uzun kollu erkek gömlekleri birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Klasik olanı, batist, poplin veya dimi gibi çeşitli pamuk türleridir. Bunlar yüksek kalitelidir ve aynı zamanda dayanıklıdır. Boş zamanlarda giymek için rahat ve sıcak pazen gömlekler mükemmel bir seçimdir. Aynısı keten için de geçerlidir. Keten kumaş çabuk kırışır ancak yazın hava geçirgenliği sayesinde ciltte hoş bir şekilde serinlik sağlar. Kaliteli ipek veya yumuşak kaşmirden üretilmiş bir gömlek özel günler için tam da gereken şeydir. Kalıp ile ilgili olarak, vücudu saran Slim Fit (dar kesim), düz kesimli Regular Fit (normal kesim) ve bol Comfort Fit (rahat kesim) arasında bir ayrım yapılır.
Ofis için uzun kollu gömlekler: Beyaz renkli, uzun kollu bir gömlek giymiş ve güneş gözlüğü takan bir erkek, bir taş köprünün korkuluğuna yaslanmış akıllı telefonunu kullanıyor.

İş gömlekleri: Sade ve klasik

İster bankada ister ofiste olsun: İş hayatında erkek gömleklerinin uzun kollu versiyonu, hava sıcaklığından bağımsız olarak genellikle zorunludur. Sade ve düz renkli modeller seçmek en iyisidir. Klasik olanı ise elbette beyazdır ancak mavi bir erkek gömleği de ofis için çok uygundur. Yaka ile ilgili olarak, klasik bir kent yaka veya İtalyan yaka seçmek en iyisidir. Dik yakalar ise boş zamanlar için uygundur. Öneri: Ütü gerektirmeyen iş gömlekleri sayesinde erkekler sabahın erken saatlerinde can sıkıcı ütüleme işinden kurtulur.
Kareli bir uzun kollu gömlek giyen genç bir erkek, bir sonbahar gününde çayırda oturuyor ve bir ahşap palete yaslanıyor.

Boş zamanlar için renkli tasarımlar

Uzun kollu gömlek giymiş erkekler bisiklet gezisinde, mağazaları gezerken veya arkadaşlarıyla mangal yaparken daima iyi görünür. Ve günlük iş hayatının aksine, burada giyilen gömlekler biraz daha dikkat çekici olabilir. Erkekler için çok sayıda renk ve tasarıma sahip, uzun kollu boş zaman gömlekleri bulunmaktadır. Burada sizi örneğin, biraz daha büyük ve daha renkli olabilen klasik çizgiler veya karo desenler beklemektedir. Özellikle cesur olanlar, modaya uygun bir retro tasarımda renkli, yaratıcı bir baskıya sahip olan pamuklu erkek gömleği tercih edebilirler. Hemen Tchibo’nun online mağazasına göz atın: Burada erkek modasını özel bir fiyata online olarak satın alabilirsiniz!

Gömlek nasıl giyilir?

Gömlek pantolonun içinde mi üzerinde mi olmalı - buradaki soru budur! Prensip olarak şu geçerlidir: Gömleğinizi pantolonunuzun içine sokarsanız asla yanlış yapmış olmazsınız. Bu kural özellikle iş hayatında zorunludur çünkü pantolonun içine sokulmuş bir gömlek ciddi görünür ve güvenilirlik yayar. Boş zamanlarınızda ise rahat olabilir ve gömleği pantolonunuzun üzerine de giyebilirsiniz. Ancak yine de Slim-Fit (dar kesim) tarzındaki uzun kollu erkek gömleğinizin, vücudunuzun kalıbına uygun bir kesime sahip olduğundan emin olun.

Doğru ütü böyle yapılır

Uzun kollu erkek gömleğinizin buruşuk görünmemesi için çoğu durumda ütü yapmaktan kaçamazsınız. Doğru sıcaklık için üreticinin bakım etiketine bakın; mevcut değilse düşük bir sıcaklık kademesi seçin. Renk solmasını önlemek için bir bölgeyi asla çok uzun süre ütülememelisiniz. Yaka ve manşetler gibi detaylarla başlayın. Ardından ön ve arka tarafı ütülemeden önce kollara ve düğmelerin olduğu bölüme odaklanın. Birçok üretici artık ütü gerektirmeyen veya kolay ütülenen gömlekler de sunmaktadır. Bunların yıkandıktan sonra ütülenmesine gerek yoktur veya sadece kısa bir süre ütülenmesi yeterlidir ve ardından askıya asılmalıdır.
Bir erkek, uzun kollu gömleğini ütülüyor.

Tchibo’nun gömlekleri: Yüksek kaliteli, sürdürülebilir, bakımı kolay

Kısa kollu gömleklerimiz veya uzun kollu gömleklerimiz erkekler için her zaman mükemmel bir seçimdir. Tchibo bunu yüksek kalite, özenli işçilik ve yenilikçi tasarımlar anlamına gelen TCM mührü ile garanti etmektedir. Sürdürülebilirliğe önem veriyorsanız gömleğinizi satın alırken "Organik pamuklu" mührüne dikkat edin. Bakımının kolay olmasını isteyen herkes, "Easy Care” (Kolay Bakım) etiketine dikkat etmelidir. Bakımı kolay, ütü gerektirmeyen malzemeden üretilmiş Tchibo tekstillerini bu şekilde tanıyabilirsiniz.
Plastik gözlüklü, uzun kollu kareli gömlek giymiş genç bir erkeğin kentsel bir arka planın önünde yakından görünümü.