Bizim En Büyük Tutkumuz Sizin Kahve Aşkınız

Dünyanın en eski kahve üreticilerinden biri olarak, 1949’da başlayan kahve yolculuğunda, yıllardır benzersiz kahve lezzetini fincanlara taşıyarak sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kahve tutkunlarını gerçek kahve lezzeti ile buluşturabilmek için en kaliteli kahve çekirdeklerini Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya dünyanın dört bir yanındaki topraklardan özenle seçerek topluyoruz.

Taze kahve çekirdeklerini doğru oranda harmanlıyor ve kendimize has yöntemimizle kavuruyoruz. Şimdi kahve tutkumuzu ve uzmanlığımızı; oteller, restoranlar, kafeler, üniversiteler ve iş yerleri başta olmak üzere, toplu tüketim ve ev dışı tüketim hizmeti veren tüm profesyonellere sunarak onların da misafirlerine ve çalışanlarına bu deneyimi yaşatabilmelerini amaçlıyoruz.

“Müşterilerimizi başarıya taşırız.” sloganımızı benimseyerek kahveye dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi, eşsiz lezzette kahveler servis edebilmeniz için en iyi fiyata sunuyoruz.

Eduscho, Davidoff ve Pure markalarımızın da dahil olduğu geniş marka portföyümüzle her damak tadına hitap ediyoruz. Kullanım alanınıza göre başta çekirdek, öğütülmüş ve çözülebilir kahvelerimiz; kapsüllü kahve makinelerimiz, kahve kapsüllerimiz ve kahve yan ürünlerimiz olmak üzere bir çok ürünümüzle ilgili detaylı bilgi için mail adresimizden veya müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri: 444 28 26
Mail Adresi: evdisituketim@tchibo.com.tr
Uzun süre tazeliğini koruyan paketlerinde, öğüterek demleyeceğiniz çekirdek kahvelerimiz ve demlenmeye hazır filtre kahve çeşitlerimizin tamamı profesyonel makine kullanımına uygundur. Tek tuşla müşterilerinize kolayca gerçek kahve deneyimi yaşatacağınız Cafissimo kahve makinelerimiz yine ihtiyacınıza göre çeşitlilik göstermektedir. Farklı tatlar keşfetmek isteyen müşterileriniz için Brasil, India ve Ethiopia gibi birçok yöresel, modern ve zengin aromalara sahip kapsül kahvelerimizle kolayca espresso, filtre kahve ve caffè crema keyfi sunabileceksiniz. Tchibo Coffee To Go konseptlerimizle de misafirlerinizin veya öğrencilerinizin kolayca ve hızlı bir şekilde kahvenin keyfine varabilecekleri uygun ortamı sağlayarak, onların memnuniyetini kazanabileceksiniz.
Siz de müşterilerinize profesyonel bir kahve deneyimi yaşatmak istiyorsanız Tchibo tüm uzmanlığıyla yanınızda!

İletişim kanallarımız vasıtasıyla Tchibo Coffee To Go hakkında bilgi almak ve bu kapsamda ürün ve/veya hizmet başvurusunda bulunmak amacıyla gerçekleştireceğimiz yazılı/sözlü iletişimler çerçevesinde işlenen kişisel verileriniz hakkında detaylı bilgiye buradan erişilebilen aydınlatma metnimizden ulaşabilirsiniz.

Tchibo ile Yolda Kahve Keyfi!

Yapmanız gereken tek şey kahve kokusunu takip etmek..

Bir çok Petrol Ofisi noktasında bizleri kahveyle buluşturan Tchibo 2 Go sayesinde kahve almak için vaktiniz kısıtlıysa ya da kahve molası vermek için her zaman bir bahane mi arıyorsanız artık yolda da kahve keyfi yapabilirsiniz!

Tchibo 2 Go, daha kolay ve daha hızlı bir şekilde erişebileceğiniz Petrol Ofisi noktalarındaki kahve servisimiz ile Americano’dan Latte’ye, Mocha’dan Cappuccino’ya ve daha bir çok kahve çeşidine Tchibo kalitesine self servis ulaşabilirsiniz.

Artık Petrol Ofisleri noktalarında ihtiyaçlarınız için mola verdiğinizde bu arayı küçük bir kahve molasına dönüştürmeye ne dersiniz?Tchibo Coffee To Go ve Davidoff Corner konseptlerimizle siz de üniversite, otel gibi ev dışı tüketim sağladığınız alanlarda kolayca kahve satış ortamı yaratmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

evdisituketim@tchibo.com.tr