Spor Ekipmanları

İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Su Geçirmez Omuz Çantası
429,00TL
Kum Tutmayan Plaj Örtüsü
379,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
249,00TL
Akıllı Telefon Tutuculu Koşu Yeleği
549,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Çanta
309,00TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
299,00TL
Akıllı Telefon Koşu Kemeri
349,00TL
Outdoor Sırt Çantası, Heritage
Outdoor Sırt Çantası, Mini
439,00TL
249,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Bisiklet Sırt Çantası
819,00TL
Kompakt Alın Lambası
349,00TL
Akıllı Telefon İçin Koşu Kemeri
249,00TL
Yoga ve Fitness Matı, Mavi
499,00TL
Katlanabilir Termal Minder
269,00TL
Fonksiyonel Bisiklet Aleti
659,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Boz Kahverengi
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Çok Fonksiyonlu Kalem
229,00TL
Katlanabilen Termal Minder
269,00TL
Katlanabilir Su Bidonu, Yakl. 10 l
259,00TL
1

Hızlı başlangıç için spor ekipmanları

Spora yeni başlayanlar, spor malzemeleri söz konusu olduğunda genellikle çok sayıda seçenek karşısında bunalırlar. Ancak yeni başladığınızda, yalnızca çevrimiçi ürün yelpazemizden idare edilebilir miktarda temel ekipmana ihtiyacınız vardır. Bizimleyken ister erkek ve kadın spor kıyafetleri ister spor ekipmanları olsun, en başından itibaren yüksek kalite ve değere güvenebilirsiniz. Ekipmanlarınızı hazırlarken ne kadar dikkatli olursanız, o kadar uzun süre oyunda kalırsınız, hatta bazı durumlarda kelimenin tam anlamıyla.

Doğru spor kıyafetleri için ipuçları

İster genç bir futbolcu ister yoga acemisi olun: Doğru spor kıyafetleri her zaman ilk sırada gelir. Vücudu cilde mümkün olduğunca yakın bir şekilde saran, nefes alabilen malzemeleri tercih edin. Açık hava sporları için kat kat kıyafetler idealdir çünkü kıyafetlerinizi hava veya sıcaklık değişikliklerine göre uyarlayabilirsiniz. İşlevsel malzeme nemi emer, vücuttan uzaklaştırır ve soğumanızı önler. Ürünlerimizin kalitesi bağımsız olarak test edilmekte ve TCM kalite damgası ile onaylanmaktadır.

Spor ekipmanları: Yeni favori hobiniz için başlangıç!

Spor ekipmanlarınızı dizmenin en iyi yolu modüler prensibe göre hareket etmektir: Temel bilgilerle başlayın ve temel ekipmanların olanaklarını tam olarak keşfettikten sonra yeni özellikler ekleyin. Yoga için, egzersizleri üzerinde yapacağınız için şok emici bir mat şarttır. Dağ bisikleti ve kış sporları için kask ve gözlük olmadan hiçbir şey olmaz. Çok yönlü eklentileri online mağazamızda parça parça bir araya getirebilirsiniz.

Spor siz ne yaparsanız odur, seçtiğiniz spor ekipmanları ile

Çocuklarınızla bahçede futbol oynarken, çoğu zaman parkta koşu yaparken olduğu kadar aktif olursunuz. Masa tenisi hem gençler hem de yaşlılar arasında popülerdir ve teorik olarak oynayabilecek kişi sayısında bir sınır yoktur. Yetişkinler için açık hava oyunları rehberimizde, arkadaşlarınızla doğada oynayabileceğiniz harika fikirler de bulacaksınız. Dambıllarla antrenman yaparken en sevdiğiniz diziyi izleyin: Spor fırsatları her yerde. Hala ilham mı arıyorsunuz? O zaman Tchibo ürün yelpazesine göz atın ve test edilmiş spor ekipmanlarını keşfedin. Eğitim programlarını çevrimiçi spor salonumuzda bulabilirsiniz.

İleri düzey sporcular için spor ekipmanları: Kişiye özel egzersiz

En beğendiğiniz ürünü online mağazamızda buldunuz, spor salonuna gitmek sizin için neredeyse rutin mi oldu? O zaman egzersizlerinizi daha da etkili hale getirecek birkaç Tchibo güncellemesinin zamanı gelmiş demektir. Ürün yelpazemizden geniş bir spor çantası bulun veya ilerlemenizi takip eden dijital aksesuarları keşfedin. Kaslar her zaman zorlanmak ister, bu yüzden onlara denge pedleri veya suda kullanılan spor aletleriyle yapabilecekleri bir şeyler verin. Ayrıca yeni spor kıyafetleri için fikir edinin ve spor ayakkabılarınızı düzenli olarak yenilemeyi unutmayın.

Spor ekipmanlarıyla daima nabız tutuyoruz

Spor ekipmanı yelpazemiz sürekli olarak değişmektedir, tıpkı sizin gibi. Düzenli aralıklarla tekrar kontrol edin ve spor trendleri ve fitness yardımcılarındaki en son yenilikleri keşfedin. Tüm ürünler kalite açısından dikkatle kontrol edilmekte olup tıp ve teknolojideki en son bulgulara uygundur. Ürün yelpazemiz veya sipariş süreci hakkında bir sorunuz mu var? İletişim formumuzu kullanın ve size kusursuz şekilde uyacak spor malzemelerini dört gözle bekleyin!