Termal Örgü Polar Ceket
1.399,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Ceket
1.399,00TL
 
Seçenekler:
 
Polar Ceket
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Polar Ceket
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Sweatshirt
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Troyer Kazak
999,00TL
 
Seçenekler:
 

Erkek polar montlarının öne çıkan özelliği nedir?

Polar kumaşlar polyester veya pamuktan veya her ikisinin karışımından üretilmiş fonksiyonel kumaşlardır. Hoş yumuşaklığı ile bilinirler, kırışmazlar ve bakımları son derece kolaydır. Kalın yünden üretilmiş sıcak bir kazak veya ağır bir kışlık mont ile karşılaştırıldığında, polar kumaş çok daha hafiftir ve aynı derecede sıcaklık sağlamaktadır. Bu nedenle sporcular ve outdoor meraklıları, serin havalarda ve kış sporları sırasında ara katman olarak erkek polar montları giymeyi tercih ederler.

Spor için hangi polar montlar uygundur?

Kuru havalarda, serin sabahlarda veya kuvvetli rüzgarlarda size sıcaklık sağlayan, polardan üretilmiş hafif bir fonksiyonel mont giyebilirsiniz. Erkek polar montlar kısa süreli bir yağış ile iyi bir şekilde baş edebilir ancak yoğun yağış olduğunda su geçirmez bir yağmurluk veya fonksiyonel bir ceket giyebilirsiniz. Açık alanda antrenman gibi zorlu aktiviteler için özellikle ince, nefes alabilen bir mikrofleece ceket giyebilirsiniz. Tchibo'da her ihtiyaç için geniş bir polar mont yelpazesini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Hangi erkek polar montları günlük yaşamda sıcak tutar?

İnce bir polar montu her durumda, örneğin ilkbaharda bahçede çalışırken veya akşamları mangal partisinde hava soğuduğunda giyebilirsiniz. Örme polar montlar çok şık görünür ve ince trikoları anımsatır ancak erkekler için tipik polar montların rahatlığını sunar. Funda grisi ve siyah gibi çekici renklerle, bir pazar yürüyüşünde veya seyahat ederken uzun pantolon veya kot pantolonla harika görünür.

Polar mont satın alırken neye dikkat etmeliyim?

Erkekler için polar montlar çeşitli sıcaklık kademelerinde sunulmaktadır. Metrekare başına malzeme ağırlığı ne kadar yüksekse olursa monta da o kadar sıcak tutar. Genel değerler 100 g / m² (spor için hafif 100’lük polar montlar), 200 g / m² (orta-sıcak 200’lük polar montlar) ve 300 g / m² (kış için sıcak, ağır 300’lük montlar) şeklindedir. Kişisel rahatınız için diğer özelliklere de dikkat etmelisiniz: Montunuz değerli eşyalarınızı hırsızlığa karşı korumalı bir şekilde saklamak için koruyucu bir başlık veya ek iç ceplerle donatılmış olsun mu? İstediğiniz model için hemen Tchibo'ya bir göz atın!

Polar montların doğru bakımı

Polar, çamaşır makinesinde yıkanabilir. Polar montun makinede hasar görmemesi için tüm fermuarları kapattığınızdan emin olun. Kumaşın yapısına zarar verebilecek yumuşatıcılar kullanmaktan kaçının. Yıkadıktan sonra montu bir askıya asın ve kurumaya bırakın. Kurutucu kullanılmaması önerilir. Kurutucu makineler, malzemeyi uzun vadede zorlayabilir ve hatta sıcaklık çok yüksekse monta zarar verebilir. Ancak bir noktada mont artık yumuşak olmadığında kurutucuda birkaç dakika düşük sıcaklıkta birkaç tur dönebilir. Böylece bu pratik erkek montlarının malzemesi yeniden kabarık hale getirir.

Tchibo'da erkekler için polar montlar - Test edilmiş kalite

Tchibo'dan temin edilebilen polar montlar ve diğer spor giysileri, test edilmiş kalite için TCM mührü ile ödüllendirilmiştir ve zararlı maddeler içermediğinden emin olmak için bağımsız kuruluşlar tarafından kontrol edilmiştir. Böylece cilt dostu, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olduğundan emin olabilirsiniz. Erkekler için modaya uygun polar montlar arasından sevdiğiniz modeli bulun ve online rahatlığıyla sipariş edin.