Schließen
Tchibo Mobil Uygulaması

Tchibo Mobil Uygulaması

Uygulama hakkında merak ettikleriniz:

En az iOS sürüm 11.0'a sahip bir iPhone ve en az 4.4 sürümüne sahip bir Android akıllı telefon olan herkes uygulamayı indirip kullanabilir.
Tchibo uygulaması, App Store'da veya Google Play Store'da bulabilirsiniz. İPhone'unuz, iPad'iniz, Android telefonunuz, Android tabletiniz için Tchibo uygulamasını indirebilirsiniz.
Tchibo uygulaması tüm cihazlar için ücretsizdir.
Uygulama ekranında arama çubuğuna beden tablosu yazarak mevcut beden tablolarına erişebilirsiniz.
Akıllı telefonunuz veya tabletiniz aktif bir internet bağlantısına sahipse, Tchibo uygulaması sizin için en son içeriği ve kuponları otomatik olarak indirir. Temalar her zaman güncel kalır.
Sorunlarınızı servis@tchibo.com.tr adresinden bize yazın ya da bizi aşağıdaki numaradan arayın: 444 28 26 haftanın 7 günü 09:00–19:00 saatleri arasında.
Evet, akıllı telefon ve tablet için Tchibo uygulaması hem iOS hem de Android için Almanya, Avusturya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan, Slovakya, Danimarka, İsveç ve Türkiye’de kullanılabilir.
Ne yazık ki mobil uygulamamızda böyle bir özellik bulunmamaktadır.
Öncelikle kredi kartı bilgilerinizi doğru girdiğinizden,kredi kartı limitinizin yeterli olduğunu ve kartınızın internetten alışverişe açık olup olmadığını kontrol edin.Sistemden kaynaklanan hatalarda ise Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Sistemsel hatalardan kaynaklanan durumlarda Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
EU GDPR md. 6/1-f hükmü ve KVKK md. 5/2-f hükümleri çerçevesinde, ihtiyaca dayalı tasarım, internet sitesinin iş süreçleri bakımından değerlendirilmesi ve kontrolü ile uygulamamızın sürekli optimizasyonunun sağlanması amaçları doğrultusunda Tchibo uygulaması içerisinde hali hazırda mevcut analiz servislerine ek olarak, “Adjust” (Saarbrücker Str. 37A, 10405 Berlin adresinde mukim adjust GmbH hizmetidir) ve “Google Firebase” (1600 Amphitheater Parkway Mountain View, CA. 94043, USA adresinde mukim Google Inc. hizmetidir) olmak üzere iki ayrı analiz servisi kullanılmaya başlanmıştır. Bahsedilen kullanımlar sonucunda veriler, yukarıda anılan ve Tchibo tarafından kullanılan takip ve hedefleme teknolojilerini sunan servis sağlayıcılarının sunucularına aktarılmaktadır. Bu sunucuların bazıları Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır. İşbu veri aktarımı, AB Komisyonu’nun Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun standart sözleşme hükümlerine göre gerçekleştirilmektedir. Verilerinizin saklanmasını ve değerlendirilmesini istemiyorsanız, Tchibo uygulamasının "Profilim" alanındaki "Kullanım verilerini gönder" seçeneğini devre dışı bırakarak veri depolama ve işleme faaliyetlerini istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Bu noktada, söz konusu iki analiz hizmeti Tchibo uygulamanızda devre dışı bırakılacak olup, anılan iki hizmet kapsamında verileriniz işlenmeyecektir. Ancak bu durumda dijital hizmetlerimizin tüm işlevlerinden yararlanamayabilirsiniz.