Kısa kollu erkek gömlekleri - Hareket halindeyken havadar ve şık

Her erkeğin dolabında birden fazla gömlek olmalıdır. Yaz aylarında sıcaklıklar yükseldiğinde, kısa kollu erkek gömlekler birçok durumda hoş karşılanır. İster ofiste giyimin serbest olduğu cuma günleri için ister boş zamanlar için rahat dış giyim olarak: Tchibo’da, erkekler için çok sayıda renk ve desende kısa kollu gömlekler bulabilirsiniz. Online mağazamıza göz atın ve cazip fiyatları keşfedin!
  • Kısa Kollu Gömlek, Mavi
Erkekler için hafif günlük gömlek - yaz kıyafeti için ideal
359,00TL
249,00TL
Hızlı Görünüm
-30 %
Kısa Kollu Gömlek, Mavi
Erkekler için hafif günlük gömlek - yaz kıyafeti için ideal
359,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 

Kısa kollu erkek gömlekleri: Ofiste ve boş zamanlarda iyi giyim

İş yerinde iyi giyinmiş olmak ve buna rağmen terlememek: Kısa kollu erkek gömleği bir ile bu hiç sorun değildir. Ancak dikkatli olun: Bu tür üst giyimler her iş alanında hoş karşılanmaz. Yaz aylarında izin verilen kıyafet yönetmeliği hakkında işvereninizle görüşmek en iyisidir. Kıyafet yönetmeliği izin veriyorsa Tchibo'da satışta olan birçok şık erkek gömleği bulacaksınız. Rahat gündelik görünüm için de gömlekler idealdir. Kısa kollu gömleği kot pantolon ve spor ayakkabılarla kombinlemek en iyisidir.
Kırmızı pantolon ve beyaz renkli kısa kollu gömlek giymiş genç bir adam, omzuna attığı deri evrak çantasıyla şehirde yürüyor.

İş hayatında zarif: Erkekler için kısa kollu gömlekler

İster ofis için ister kutlama günleri için: İş yerinde daha zarif olmalıdır. Beyaz renkli, lacivert veya antrasit gibi karma renklerde modern erkek kısa kollu gömleklerini seçmek en iyisidir. Şık bir ortamda desenler tabu değildir. İnce çizgiler veya küçük karolar ile doğru seçim yapmış olursunuz. Kısa kollu erkek gömleğinizin sizi terletmeyen, nefes alabilen malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edin. İnce pamuk karışımları iyi bir seçimdir. İpek, özellikle zarif bir etkiye sahiptir ve yaz aylarında ciltte serin kalarak rahatlık hissi verir.
Boş zaman görünümü: Kısa kollu Hawaii gömleği giymiş sakallı bir erkek sahilde bir salıncakta oturuyor. Arka planda deniz görünüyor.

Renkli ve desenli: Boş zamanlarda her şeye izin verilir

Bir iş ortamında belirli bir giyim kısıtlaması söz konusuyken, boş zamanınızda tam anlamıyla serbestsiniz. Yazın canlı renklerde giyinebilirsiniz! Modaya uygun tropikal desenler veya retro görünümlü Hawaii baskısı ile renkli vurgular oluşturabilirsiniz. Buna kot pantolonlar, rahat chino pantolonlar veya kargo pantolonlar iyi uyum sağlar. Sportif ayakkabılar, boş zaman görünümünü mükemmel hale getirir. Tchibo'dan erkekler için kısa kollu gömlekleri özellikle uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kendinize ilham verin!

Kısa kollu gömleklerinin altına erkekler ne giymelidir?

Kısa kollu erkek gömleğinin altına ne giyileceği tamamen duruma bağlıdır. Prensip olarak, boş zamanlarınızda gömleğinizin altına herhangi bir şey giymek zorunda değilsiniz. Ancak iş gömleği söz konusu olduğunda durum farklıdır. En uygun olanı, nefes alabilen malzemeden üretilmiş dar bir tişörtün "gömleğin altına" giyilmesidir. Özellikle beyaz bir gömlek giyiyorsanız teninizin rengine uygun bir atlet giymek daha iyidir aksi halde hoş olmayan bir şekilde göze çarpar. Gömleğin üst düğmesini açtığınızda tişörtün yakasının kesinlikle görünmediğinden emin olun. Bu nedenle V yakalı tişörtler önerilir. Yaz aylarında daha sıcak olsa bile - üstteki iki gömlek düğmesinden fazlası asla açık olmamalıdır.

Kısa kollu gömlek pantolonun içinde mi yoksa üstünde mi olmalı?

İster uzun ister kısa kollu olsun: Erkeklerin ofiste giydiği gömlekler pantolonun içinde olmalıdır. Görünür kemer halkaları olan bir takım elbise pantolonu giyerseniz pantolon hiç kaymasa bile bunu bir kemer ile kombin etmeniz gerekir. Boş zamanlarınızda ise buna karşın gömlekleri bol ve rahat bir şekilde pantolonun üzerine giyebilirsiniz. Ancak gömleğin çok uzun olmamasına dikkat etmelisiniz. Genel kural olarak şu geçerlidir: Kalçanızın yarısından fazlasını geçmemelidir. Tchibo’nun online mağazasında her durum için erkek gömlekleri bulabilirsiniz. İndirimdeki teklifleri keşfedin ve paradan tasarruf edin!
Kemerli kot pantolon ve bej renkli bir kısa kollu gömlek giyen genç bir erkek bir taş köprüye yaslanarak bir şeyler okuyor.

Mühürlerimizin ve etiketlerimizin arkasında saklı olan kalite

Tchibo'dan kısa kollu erkek gömleği sipariş ettiğinizde yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. "Tchibo Certified Merchandise", yani “Tchibo Onaylı Ürün” anlamına gelen TCM mührümüz bunu garanti eder. Sürekli kalite kontrolleri - ham madde tedarikinden satışa kadar kendi imajımızdır. Organik pamuğa önem veriyorsanız “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) etiketine sahip olan gömleklere dikkat edin. “Easy Care” (Kolay Bakım) etiketi, özellikle bakımı ve ütülemesi kolay olan ürünleri garanti eder.
Kareli, önü açık kısa kollu gömlek giyen genç bir erkek, arka planda dağların göründüğü bir gölün önünde duruyor.