Schließen

KAMPANYA DETAYLARI

Tchibo'da Axessleme Zamanı

1 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tchibo mağazaları ve www.tchibo.com.tr’de Axess ile tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL chip-para hediye! Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayın.
Kazanılan chip-paralar 15 Haziran 2018 tarihine kadar Tchibo mağazalarında kullanılabilecektir. 1 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Haziran 2018 tarihine kadar Tchibo mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır. Chip-para kampanyasına Axess, Wings, Free, Neo kartları dahildir. Bank’O Card Axess ve ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/ satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Anneler Günü'ne Özel Cafissimo Kahve Makinelerinde Fırsat!

Cafissimo kahve makinelerinde Süper fiyatlar! 14 Mayısa kadar geçerli fırsatı kaçırmayın!
Black'n White Kahve Fiyat İndirimi

9 Mayıs 2018 Tarihine kadar Black'n White çözünebilir kahve 18,95 TL!

TCHIBO AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Taksit Seçenekleri

Bütün tutarlardaki alışverişlerinizde taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz
TEB: 2-3-4-6-9 Taksit

QNB FİNANSBANK: 2-3-4-6-9 Taksit

AKBANK: 2-3-4-6-9 Taksit

YAPIKREDİ: 2-3-4-6-9 Taksit

İade ve Değişim Hakkı

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kargom Nerede?

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Kargonuza ait gönderi numarasını "Hesabım > Siparişlerim > Teslimat" bölümü altında bulabilir ve kopyalayarak Yurtiçi Kargo'nun kendi sitesinden kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz.