Erkekler için fonksiyonel spor ceketler

Belki daha uzun bir yürüyüş planlıyorsunuz, bir bisiklet turuna çıkmak veya yağmurda koşu yapmak istiyorsunuz: Tüm bu durumlarda fonksiyonel erkek ceketiniz spor kıyafetinizi tamamlamalıdır. Fonksiyonel ceket, olumsuz hava koşullarında da sizi sıcak ve kuru tutar. Tchibo'dan çeşitli model ve boyutlarda fonksiyonel ceketler alabilirsiniz. Şimdi geniş ürün yelpazesini keşfedin ve favori ürünlerinizi online olarak satın alın!
Yağmur Montu
419,95TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Pançosu, Katlanabilir
299,00TL
Kapitone Mont
699,00TL
 
Seçenekler:
 
Mevsimlik Mont, 3 Renkli
899,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Parka, Mavi
1.199,00TL
 
Seçenekler:
 

Erkekler için bir outdoor ceket neden vazgeçilmezdir?

Fonksiyonel erkek ceketleri spor kıyafetlerinizin ve günlük kıyafetlerinizin en üst katmanını oluşturur - sadece kış aylarında veya yağmurda koşarken değil. Bu ceketler, çeşitli outdoor etkinliklerinde size eşlik eder ve yüksek konforla üzerinizde taşırsınız. Bu erkek ceketleri ayrıca modaya uygun, sportif bir görünüm sağlar. Şimdi eksik olan şey doğru pantolon ve doğru ayakkabılardır, ardından dört duvarınızın dışındaki tüm etkinlikler için hazırsınız.

Erkekler için fonksiyonel ceketler söz konusu olduğunda önemli olan nedir?

Fonksiyonel ceketler rüzgara, soğuğa ve ıslaklığa karşı güvenilir korumanın yanı sıra hoş bir vücut iklimi için nefes alabilirlikleri ile karakterize edilirler. Optimum kalıp uyumu, spor sırasında maksimum hareket özgürlüğü ve yüksek düzeyde konfor sağlar. Fonksiyonel ceketleri ayıran diğer özellikler, dayanıklı işçiliği ve genellikle hafif olmasıdır. Bu sayede, uzun yolculuklarda ceketlerinizi sorunsuz bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Erkekler için fonksiyonel ceketler - Su geçirmez ve dayanıklı

Online olarak fonksiyonel ceket satın alırken en önemli konulardan biri su geçirmez üst malzemedir. Su sütunu size bu konu ile ilgili bilgiler verir. Fonksiyonel ceket, 1.300 mm'lik bir değerden itibaren su geçirmez olarak kabul edilir. Bu, genellikle gündelik bir erkek ceketi için fazlasıyla yeterlidir. Ancak zorlu hava koşullarında bir bisiklet veya yürüyüş turu planlıyorsanız 5.000 ila 10.000 mm arasında su sütununa sahip erkek ceketleri daha mantıklıdır.

Erkekler için softshell montlardan polar montlara kadar

Tchibo'da çeşitli spor giyim malzemeleri arasında seçim yapabilirsiniz ve softshell, kuş tüyü ve polar montları online olarak sipariş edebilirsiniz. Softshell montlar, yenilikçi membran kaplamaları ve son derece yüksek nefes alabilirlikleri ile karakterize edilirler. Kuş tüyü montlar, doldurma gücüyle gösterilen iyi yalıtımlarıyla ikna ederler. Doldurma gücü ne kadar yüksekse monta da o kadar sıcak tutacaktır. Erkekler için polar montlar ise hoş bir yumuşaklık hissi verir ve terletmeden vücut ısısını depolar.

Hangi fonksiyonel erkek ceketi benim için uygundur?

Kışın ormanda kısa bir yürüyüşe çıkarsanız, dayanıklı bir pantolon ve kışlık botlarla birlikte erkekler için rahat bir kuş tüyü mont doğru seçim olacaktır. Uzun bir trekking turu için ise online olarak hardshell veya softshell montlar satın almalısınız. Koşmak veya bisiklete binmek için sırtında file ekleri olan hafif, çok nefes alabilen fonksiyonel erkek ceketler kullanmak en iyisidir.

Üstün kalitede ve yenilikçi özelliklere sahip fonksiyonel ceketler

Tchibo'da, TCM mühründen ("Tchibo Certified Merchandise") tanıyabileceğiniz mükemmel ürün kalitesinden yararlanırsınız. Ayrıca, erkekler için boş zaman ve mevsimlik ceketlerimizin çoğu, örneğin DryActive Plus teknolojisi gibi yenilikçi unsurlarla etkileyicidir. Bu teknoloji, ter gibi nemi emerek ve ardından dışarıya yayarak ideal vücut iklimine katkıda bulunur.