Egzersiziniz için fitness ekipmanları

Spor dünyası, kişisel antrenman programınız için bazı imkanlar sunar. Bununla birlikte doğru fitness ekipmanlar, ilerlemenizi destekler ve hızla motive eden sonuçlar sağlar. İster kuvvet antrenmanı ister kardiyo fitness: Dambıllardan kondisyon bisikletlerine kadar çok sayıda spor ekipmanı spor ihtiyacını karşılar. Tchibo'nun çok çeşitli fitness aksesuarlarını keşfedin ve evde kullanabileceğiniz fitness ekipmanları ile kendi ev spor salonunuzu oluşturun.
Organik Pamuklu Kısa Spor Pantolonu
219,00TL
 
Seçenekler:
 
Bodyforming Spor Pantolonu
299,00TL
 
Seçenekler:
 
-27 %
Yoga Bloğu
109,00TL
79,00TL
Su Geçirmez Bel Çantası
139,00TL
Fonksiyonel Tişört, Kırçıllı Lacivert
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Serinletici Spor Havlusu
119,00TL
2 Çift Üniseks Spor Sneaker Çorabı, Beyaz
69,00TL
 
Seçenekler:
 
-15 %
Spor Sütyeni
199,00TL
169,00TL
 
Seçenekler:
 
-42 %
Spor Atleti
119,00TL
69,00TL
 
Seçenekler:
 
Dikişsiz Spor Sütyeni
169,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Spor Şortu, Koyu Mavi
Koşu veya fitness antrenmanı gibi spor aktiviteleri için kısa erkek şortu
Spor Şortu, Koyu Mavi
Koşu veya fitness antrenmanı gibi spor aktiviteleri için kısa erkek şortu
249,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Şort
179,00TL
 
Seçenekler:
 
-8 %
2 Adet Yoga ve Fitness Pedi
119,00TL
109,00TL
Kol ve Bacak Egzersiz Aleti
149,95TL
Katlanabilen Su Şişesi
119,00TL
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
99,00TL
Klima Tec Fonksiyonel Tişört
199,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont
649,00TL
 
Seçenekler:
 
Kısa Paçalı Seamless Spor Taytı
199,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Tişört, Mavi
Fonksiyonel Tişört, Kırçıllı Limon Yeşili
169,00TL
169,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Koşu Şortu
209,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Spor Çorabı
69,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Büstiyer, Duman Mavisi
Spor Büstiyer, Açık Pembe
249,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
  • 3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
229,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Uzun Sweat Şort, Mavi
179,00TL
 
Seçenekler:
 
-28 %
Fitness ve Masaj Topu
139,00TL
99,00TL
1 ...

Doğru ilk fitness ekipman

Evinizdeki fitness salonu, birçok avantaj sunar. Burada bireysel antrenmanınızı huzur içinde ve rahatsız edilmeden yapabilirsiniz. Uygun ekipman, tamamen kişisel ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Ev salonunuz ek antrenman yeri olacaksa temel ekipmanlar yeterli olacaktır. Bununla birlikte, tam donanımlı stüdyo için ek fitness ekipmanı gereklidir. Fitness ekipmanınızın ideal birleşimi için size ilk genel bakışı sunuyoruz.

Temel donanım için fitness ekipmanları

Ev spor salonu, fitness stüdyosuna ek olarak veya antrenmana ilk adım olarak ideal bir yerdir. Gerekli temel donanım uygun fiyatlıdır ancak yine de kas geliştirmeyi ve dayanıklılığı arttırmayı destekler. Dambıllar, spor aletleri arasında çok yönlü olanlardır. Kısa veya uzun dambıllar uygun fiyatlıdır, yer tasarrufu sağlar ve çeşitli kas grupları için birçok egzersiz imkanı sunar. Bu nedenle her antrenman ekipmanında bulunmaları gerekir. Diğer bir pratik spor aksesuarı da, rahat bir antrenmanı garanti eden ve birçok kullanım alanı olan bir egzersiz matıdır.

İleri düzey kullanıcılar için fitness aksesuarları

Dambıllar ve fitness matı dışında yenilikçi antrenman cihazları, kişisel spor salonunuzu genişletir. Yeterince yeriniz varsa örneğin bir ağırlık bankı ile egzersizinizi optimize edebilirsiniz. Bu pratik fitness aleti, çabucak güvenilir antrenman partneriniz olur ve ağırlık kaldırırken sizi çeşitli şekillerde destekler. Beklentilerinize uygun iyi bir yük kaldırma değerine ve ayarlanabilir oturma elemanları olmasına dikkat edin.

Salondaki gibi fitness ekipmanları

Evde fitness ekipmanları satın almak için ayırdığınız bütçeyi biraz daha arttırırsanız profesyonel spor ekipmanları harika antrenman seçenekleri sunar. Cross trainer'lar, koruyucu dayanıklılık antrenmanı ve hedef odaklı kas geliştirme için ideal bir üründür. Ayakta anlamlı egzersizler yapmanıza yardımcı olur ve bu nedenle antrenman programınıza mükemmel bir çeşitlilik katarlar. Oturarak yapılan egzersizler için modern egzersiz bisikletleri, kapsamlı bir kardiyo antrenmanı imkanı sağlar.

Uygun giyim

Fitness antrenmanını tabii ki kot pantolon, gömlek ve sokak ayakkabılarıyla yapamazsınız. Uygun spor kıyafetleri antrenmanınızı destekler ve rahatlık sağlar. Burada önemli olan, uygun ölçülü konfor ve işlevsellik arasındaki dengedir. Fonksiyonel spor giysilerinizin nemi iyi bir şekilde uzaklaştıran ve böylece hızlı soğumayı önleyen liflerden yapıldığına lütfen dikkat edin. Böylece antrenman yaparken daha uzun dayanırsınız. Duştan sonra wellness hissi için dolabınızda yumuşak havlular bulunur.

Tchibo'dan sertifikalı kalite

Yüksek kaliteli fitness aksesuarları, güvenli ve sağlıklı antrenman vadeder. Tchibo ürünleri, evdeki spor salonunuzun ilk başından itibaren tam bir başarı sağlaması için en iyi işlevselliği, yüksek kaliteli işçiliği ve dayanıklılığı garanti eder. TCM mührüne sahip ürünler Tchibo Certified Merchandise’a aittir ve yalnızca belirli üreticiler tarafından katı kalite kriterlerine göre üretilir. Böylece antrenman ekipmanınızı satın alırken çok yönlü tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz!