Erkek Yelekler

Yelekler zamansız klasiklerdir ve her türlü dış görünümü tamamlayabilirler. Çünkü yelekler, kolsuz ceketlerden çok daha fazlasıdır. Klasik özel gün kıyafetleri için olduğu kadar spor için veya doğada rahat hafta sonları için de uygundurlar. Tchibo'da tüm malzeme çeşitliliğiyle size çeşitli yelekler sunuyoruz. Erkek yeleğinizi bizden sadece birkaç tıklama ile uygun fiyata ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Hemen online mağazamıza göz atın!
Çift Taraflı Yelek
1.249,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Yelek, Mavi
1.149,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Yelek
1.099,00TL
 
Seçenekler:
 
Yelek
819,00TL
 
Seçenekler:
 

Klasik erkek takım elbisesinde yeleğin rolü

Birkaç on yıl öncesine kadar, klasik takım elbise giyen herkesin dolabında bir yelek vardı. Günümüzde ise pantolon, ceket ve yelek üçlüsü günlük çalışma hayatında çok fazla talep görmemektedir. Ama gerçekten şık giyinmek isteyen biri yeleksiz yapamaz. Çünkü frak takımlardan standart takımlara kadar birçok takım elbise türü için yelek onun bir parçasıdır. Asil erkek yelekleri için yaygın kullanılan renkler genellikle siyah, beyaz veya gümüştür - bir düğün veya yıldönümü için mükemmeldir. Ancak daha fazla renk çeşitliliği tercih edenler de Tchibo'da aradıklarını bulacaklar.
Güneş gözlüğü takmış ve erkek yeleği giymiş sportif, genç bir erkek sonbahar manzarasında koşuyor.

Erkekler için sportif yelekler: Mevsim geçişlerinde pratik

Dışarıda dolaşan herkes şunu bilir: Doğru kıyafet söz konusu olduğunda soğuk ve sıcak mevsimler arasındaki geçiş oldukça zor olabilir. Bu nedenle fonksiyonel yelekler için ilkbahar ve sonbahar dönemleri için mükemmeldir - örneğin outdoor sporları için ideal bir yoldaştırlar. Fonksiyonel erkek yelekleri kuş tüyü, yün veya başka sentetik malzemelerden üretilir. Kolları olmadığı için havanın değişken olduğu günler için düşünülmüştür.
Geleneksel erkek yelekleri: Deri pantolon ve kırmızı geleneksel Tachten yelek giymiş bir erkek, bir ayçiçeği tarlasının önünde duruyor ve şapkasına dokunuyor.

Oktoberfest'ten selamlar: Otantik kostümler için erkek yelekleri

Günlük yaşamda yeleklerin önemli bir rolü yoktur. Ancak yeleklerin göz ardı edilemeyeceği bir alan vardır: Geleneksel kostümler. Pek çok bölgede, yöresel giyim gelenekleri devam ettirilmektedir. Örme yünden yapılan yelekler, özellikle Alpler bölgesinde yaşayan erkeklerin geleneksel kıyafetlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Gelecek Oktoberfest için otantik bir erkek yeleği arıyorsanız, hemen Tchibo'dan online olarak satın alabilirsiniz!

Kapitone yelekler gerçek anlamda çok yönlüdür

Günlük ve pratik olan yelek, birçok gardırobun vazgeçilmez bir parçası haline geldi: Kapitone yelek. Eşit derecede popüler olan kapitone ceketin bu benzeri her zaman giyilebilir: Spor yaparken, boş zamanlarda, seyahat ederken ve ayrıca günlük yaşamda. Kapitone yeleklere tipik görünümlerini dikişlerle ayrılan bölmeler verir. Yağmurlu günlerde erkek yeleği bir erkek ceketinin altında ideal şekilde ısıtır ve ek bir kapüşon ise neme karşı korur. Güneş açtığında ise üşümemeniz için yelek yeterli olur.

Yeleğinizin doğru bakımı nasıl yapılır?

Bir erkek yeleğinin doğru bakımının nasıl yapılacağı, üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. Geleneksel kostümler için olan takım elbise yeleklerini ve örme yelekleri, hassas liflerinin korunması için elde yıkamanız gerekir. Bu giysiler genellikle geleneksel bir yıkama döngüsüne dayanamaz. Fonksiyonel yeleklerin ve spor yeleklerin çoğu ise çamaşır makinesine 30 derecede sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. Her durumda, ürününüze özgü yıkama talimatlarını dikkate alın!
Erkek yeleğinin doğru şekilde yıkanması: Çamaşır makinesini çalıştırırken bir erkeğin elinin yakından görünümü.

TCM mühürlü yüksek kaliteli erkek yelekleri

Tchibo ürünleri birinci sınıf kalite ve özenli işçilik anlamına gelir. TCM mührü, bu iddianın yerine getirildiğini göstermek için oradadır. Bu üç harf “Tchibo Certified Merchandise” yani "Tchibo Onaylı Ürün" anlamına gelir. Bu mühürle ödüllendirilen ürünler, tüm üretim adımlarında katı kalite standartlarımıza tabi tutulmuştur. Erkek modasında, tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi ilave bir mühür daha kullanılır. GUT GEMACHT (İYİ ÜRETİM) sloganı vasıtasıyla giysilerimizin ne kadar sürdürülebilir bir şekilde üretildiğini şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bu, organik pamuktan yüksek sosyal standartlara kadar uzanır. Şimdi web sitemizden daha fazla bilgi edinin!
Küçükler ve büyükler için erkek yelekleri: Baba ve oğul doğada tenis raketi ile kol kola duruyor.