Yağmur Pançosu, Katlanabilir
299,00TL
Mavi Termal Örgü Polar Mont
749,00TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Montu
419,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Fonksiyonel Eşofman Üstü
DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan
Fonksiyonel Eşofman Üstü
DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan
349,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Hibrit Polar Ceket
Özellikle yumuşak, ısıtan ve nefes alabilir
Hibrit Polar Ceket
Özellikle yumuşak, ısıtan ve nefes alabilir
469,00TL
 
Seçenekler:
 
Kayak Montu
1.699,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Koşu Montu
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Mavi Örgü Polar Kazak
379,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Parka, Mavi
1.199,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Kazak
379,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Mont
359,95TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Mont
449,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Polar Kazak
379,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont
699,00TL
 
Seçenekler:
 
Kayak Montu
1.699,00TL
 
Seçenekler:
 
Pelüş Mont
399,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Softshell Mont
Üst malzeme 3.000 mm'ye kadar su sütununa dayanır
Softshell Mont
Üst malzeme 3.000 mm'ye kadar su sütununa dayanır
729,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Mont, Kırçıllı Lacivert
Fonksiyonel Mont, Kırçıllı Yeşil
499,95TL
499,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Mont, Kırçıllı Lacivert
Fonksiyonel Mont, Kırçıllı Yeşil
499,95TL
499,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Mevsimlik Mont, 3 Renkli
899,00TL
 
Seçenekler:
 

Doğru erkek spor ceketleri ile rüzgara ve hava koşullarına karşı koruma

Soğuk rüzgar yamaçların üzerinde etkisi hissettirdiğinde, kalın kayak erkek ceketinize sarılın. Egzersiz sırasında aniden bir fırtına çıkarsa, erkek rüzgarlığınızı koşu tişörtünüzün üzerine çekersiniz ve hız kesmeden, yağmurdan korunarak eve dönersiniz. Ve salonda terleten bir egzersiz turundan sonra sohbet edecek olursanız, hafif erkek ceketinizle teriniz soğumayacaktır. Çok yönlü spor giyimin olası kullanım seçenekleri hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda çoktur. Fonksiyonel malzemeler, her etkinlikte ve boş zamanlarınızda kendinizi rahat hissetmenizi ve performansınızı ortaya çıkarmanızı sağlar.
Her durum için spor ceketler: Beyaz bir koşu ceketi olan genç bir erkek, bir köprü üzerinde kulaklıkla gerdirme egzersizler yapıyor.

Polar ceket, Softshell ceket, koşu ceketi: Doğru olan hangi ceket?

Bir yağmur ceketinin amacı kendi kendini açıklayıcı olsa da, koşu ceketi ile fonksiyonel ceket arasındaki fark o kadar açık değildir. Burada terimlerin genellikle eş anlamlı olarak kullanılabileceği söylenebilir. Çünkü günümüzde koşu ceketi genellikle nefes alabilen, hafif ve izole edici fonksiyonel malzemelerden üretilmektedir. Bir Hardshell ceketin aksine, Softshell bir ceket su geçirmez ve rüzgar geçirmez değildir ancak her ikisine de bir dereceye kadar dayanabilir. Yumuşak yüzey nefes alabilir ve bir membran, nemin ciltten uzaklaşmasını sağlar. Polar ceketlerde membran yoktur. Kabarık, sıcak ve kuru olduğunda idealdirler.
Kış için spor ceketler: Karlı dağlarda atlayış yapan bir snowboardcu.

Soğuk mevsim için erkek spor ceketler

Kışlık bir erkek spor ceketi, ideal ısı izolasyonu için ince, hafif bir astarla donatılmıştır. Kayak yaparken, snowboard yaparken veya kar ayakkabısıyla yürüyüş esnasında ısı birikimi olmaması için nem taşıyan sentetik liflerden oluşur. İyi kayak ve spor ceketleri lamine edilir ve dıştan emprenye edilir: Bu sayede nemi, rüzgarı ve kiri dışarıda tutarlar. Sıcak bir ceket yerine, kışın kat kat giyinerek de kombin yapabilirsiniz. Tişörtün üzerine bir orta katman (Midlayer) olarak ince bir polar ceket ve onun üzerinde kapüşonlu bir erkek fonksiyonel ceketi idealdir.

Optimum fonksiyon için kesimler ve akıllı detaylar

Koşu veya binicilik gibi çoğu etkinlik için erkek spor ceketinin sıkı oturması avantajlıdır. Rüzgara daha alan sağlar, esnek malzemeleri sayesinde hareketlerinizi engellemez, kıvrımlarla sürtünme ve baskı yapmaz. Ancak yağmur yağdığında, geniş bir kesime sahip yağmur pançosunun önemi ortaya çıkar: Suyu kolayca tahliye edilebilir ve bisikletin üzerindeyken ceket kalçaları korur. Spor ceketlerin pratik özellikleri, hava girişini düzenlemek için ayarlanabilir manşetler, elleri ısıtmak için parmak delikleri, çene koruması ve bel bandı ayrıca kapüşon genişliğini ayarlamak için büzme ipleridir.

Sportif bir ceket, erkek gardırobunuzu tamamlar

Sportif erkek ceketleri, yüksek konforu ve pratik fonksiyonları sayesinde günlük hayatta da puan toplamaktadır. Odak noktası, nefes alabilen ekler veya havalandırma açıklıkları gibi spora özgü özelliklerden ziyade, yeterli cepleri olan donanım, kesim ve görünümdür. Ceketin biraz daha uzun olmasını seviyorsanız örneğin bir erkek parkası kışlık ceket olarak idealdir. Termal bir kapitone ceket, sportif görünümü iyi bir izolasyonla birleştirir ve bir sweat ceket ile kot pantolonla mükemmel uyum sağlar. Bu ceketler aynı zamanda bir boş zaman giysisi olarak erkek spor pantolonları ile renk ve stil bakımından mükemmel bir şekilde kombine edilebilir.
Günlük yaşam için spor ceket: Kırmızı sportif bir ceket giyen ve bir kaykay tahtası taşıyan genç bir erkek, akıllı telefonuyla telefonda konuşuyor.

Aktif erkekler için spor ceketler - test edilmiş kalitede

Tchibo'da her tür spor için özenle seçilmiş fonksiyonel ceketleri, yağmur ceketlerini ve termal ceketleri bulacaksınız. Hepsi, etkinliklerinizin tadını daha da fazla çıkarabilmeniz için birçok kullanışlı detayla donatılmıştır. Malzemenin ve işçiliğin kalitesi TCM mührümüz ile garanti edilmektedir - "Tchibo Certified Merchandise" olarak sadece zorlu bir test prosedüründen geçmiş olan ürünleri beyan ederiz. Erkekler için spor ceketinizi şimdi Tchibo'dan uygun fiyatla sipariş edin: Koşu parkurları, dağ turları ve pistler sizi bekliyor!
Tüm zorluklar için donanımlı: Sarı renkli kışlık spor ceketi olan genç bir erkek bir buzulun önünde duruyor.