Erkek spor ayakkabısı

Sporun türü ne olursa olsun, ayaklar neredeyse her zaman hareket halindedir ve yüksek yüklere maruz kalır. Doğru ayakkabı, kemikleri, bağları ve eklemleri sağlıklı tutmak ve bir spor ayakkabı gibi formda tutmak için önemlidir. Doğru antrenman ayakkabısını seçme kılavuzumuzu okuyun ve Tchibo online mağazasında iyi bilgilendirilmiş erkek spor ayakkabılarını düşük fiyatlarla satın alın - ayaklarınız ve cüzdanınız size teşekkür edecek!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Bu yüzden iyi spor ayakkabılar çok önemlidir

Koşma gibi sporlarda, attığınız her adımda ayağınız vücut ağırlığınızın iki ila üç katı kadar yere basar. Kuvvet antrenmanı sırasında, ağırlıklar bacakların en alt kısımlarını zorlar ve yokuş ya da vadilerde yapılan yürüyüşlerde ayaklar tüm vücudu dengeler. Normal erkek ayakkabılarından farklı olarak erkek spor ayakkabı modelleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Desteklere ve yastıklara, kaymaz tabanlara sahiptir ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. (Ayak) sağlığınız için iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka doğru spor ayakkabı ile spor yapmalısınız.
Spor giyimli ve spor ayakkabılı genç bir atletik adam bir parkta uzanıyor.

Spora göre değişir

Evrensel spor ayakkabı diye bir şey yoktur, çünkü her spor türü için farklı ayakkabı özellikleri gerekir. Jogging yaparken iyi bir yastıklama önemlidir, bu nedenle yeni başlayanlar için koşuya gitmek istiyorsanız koşu ayakkabıları kesinlikle ekipmanın bir parçası olmalıdır. Yürüyüş konusunda hevesliyseniz, yüksek şaftlı trekking ayakkabıları önerilir - sadece şoku emmekle kalmaz, aynı zamanda burkulma riskini de azaltır. Kalın tabanlar sayesinde keskin taşları neredeyse hiç hissetmiyorsunuz ve dayanıklı üst malzeme kayalarla da temas edebiliyor. Erkek fitness ayakkabılarında ise iç mekan zeminlerinde kaymamanız için kaymaz taban bulunur.
Günlük kullanım için spor ayakkabılar: Beyaz, bilek hizasında spor ayakkabı giyen şık giyimli genç bir adam, bir kaldırımın üzerinde rahat bir şekilde oturuyor.

Erkek spor ayakkabısı: Boş zamanlarınızda sportif bir görünüm

Günlük hayatta sportif görünmek isteyen aktif erkekler, spor ayakkabılarla iyi bir donanıma sahiptir. Çoğu ayakkabı spor ayakkabılara benzer, ancak işlevsellikleri yoktur ve çoğunlukla erkekler için rahat eğlence ayakkabısı olarak kullanılır.Fakat spor ayakkabılar ile şehirde dolaşırken, stadyuma giderken veya bahçe işleri yaparken, yumuşak tabanlarda bulutların üzerinde gibi yürürsünüz. Astardaki yüksek oranda pamuk, ayaklarınızda rahatlık hissi sağlar.

Kalıp, malzeme, tasarım: spor ayakkabı alırken en önemli noktalar

İlgili spor türüne uygunluğun yanı sıra yeni erkek spor ayakkabılarınızı seçerken özellikle dikkat etmeniz gereken bir takım özellikler vardır. Kural olarak, ayakkabı bir sokak ayakkabısından daha büyük seçilmelidir. Sporda ayak normal yürüyüşe göre çok daha fazla hareket eder ve ileri geri hareket etme özgürlüğüne ihtiyaç duyar. Ayak başparmağının önünde bir başparmak genişliği olmalıdır - akşamları, ayak daha büyük olduğunda, bir parmak genişliği boşluk daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Kural olarak, spor ayakkabı yarım ila bir buçuk beden daha büyük seçilmelidir. Geniş ayaklı erkekler, aynı zamanda genişlikte daha fazla alan sunan spor ayakkabıları tercih eder.

Malzeme - havadardan suya dayanıklıya kadar çeşitli

Yaz aylarında ve salon için ayaklarınızın nefes almasını sağlayan spor ayakkabılar seçmek en iyisidir. Mesh kumaş o zaman iyi bir seçimdir. Destek işlevi kesinlikle gerekli değilse, ayak bileği yüksek erkek spor ayakkabısız yapabilir ve düşük şaftlı modelleri kullanabilirsiniz. Su geçirmez spor ayakkabılar ise kışın ve yağmur yağdığında avantajlıdır: trekking ayakkabısı ve arazi koşu ayakkabısı genellikle üst malzemesinde suyu içeri almayan ancak vücut nemini dışarı atan bir zara sahiptir. Normal olanları kullanmazsanız ayak iklimi üzerinde de olumlu bir etkiniz olur. Erkek çorabı ama antrenman ayakkabılarında spor çorabı çok önemlidir.
Spor ayakkabınız için doğru malzeme: Tişörtlü ve şortlu bir genç bir kayanın üzerinde dinlenirken trekking ayakkabılarını sallıyor.

Tchibo'dan çeşitlilik ve kalite

Erkekler için spor ayakkabılarınızı geniş seçim olanakları ile ucuza Tchibo'dan sipariş edin. Renk paleti klasik beyazdan siyah spor ayakkabıya kadar çeşitlilik gösterir ve dilerseniz renkli vurgular da ayarlayabilirsiniz. Ürünlerimize koyduğumuz katı kalite gereksinimleri sayesinde, sadece spor ayakkabılarıyla iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek kaliteli ürünler de elde edersiniz. Bu, TCM mührümüz tarafından garanti edilmektedir - "Tchibo Certified Merchandise" ödülünü alabilmek için ürün pek çok testten geçmektedir. Böylece sadece sporla eğlenmekle kalmaz, aynı zamanda spor ayakkabınızın keyfini uzun süre çıkarırsınız.
bir su birikintisini geçen açık mavi erkek spor ayakkabılarının yakın çekimi.