Erkek şortları

Yüksek sıcaklıklarda sadece bir şey yardımcı olur: Bacakların açık olması. Termometre yazın yukarı doğru tırmandığında, uzun pantolon günleri birçok kişi için sona erer. Kadın ve erkek modasında çözüm şudur: Şort giymek. Şortlar sadece bacakları havalandırmakla kalmaz aynı zamanda güzel görünürler ve artık her iki cinsiyet için de bir sorun değildirler. Tchibo'da her zevke uygun erkek şortlarını uygun fiyata bulacaksınız. Online mağazamıza tıklamanız yeterli!
Sweat Şort
549,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Bermuda Kargo Şort, Kum Rengi
  • Bermuda Kargo Şort, Mavi
Yüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortu
Bermuda Kargo Şort, Kum Rengi
Bermuda Kargo Şort, Mavi
Yüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortuYüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortu
819,00TL
819,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
  • Bermuda Kargo Şort, Mavi
  • Bermuda Kargo Şort, Kum Rengi
Yüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortu
Bermuda Kargo Şort, Kum Rengi
Bermuda Kargo Şort, Mavi
Yüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortuYüksek giyim konforu için elastik belli erkek şortu
819,00TL
819,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Uzun zamandır sorundu, artık değil: Kısa erkek şortu

Dünyanın çoğu bölgesinde erkekler için kısa pantolonlar uzun zamandır bir tabuydu. Kadınlar her zaman alt bacaklarını gösterebiliyordu ancak açık kalan erkek bacakları yirmi yıl önce bir sorundu. Günümüzde ise bu tamamen değişti. Halk arasında, tüm cinsiyetlerin bacakları açıkta olabilir. Ve iş hayatında bile kadın ve erkek şortları için çok az kısıtlama vardır. Çünkü bu şekilde yüksek yaz sıcaklıklarına çok daha iyi dayanabilirsiniz.
Koyu renkli bir şapka ve kot şort giyen şık giyimli bir patenci mermer bir merdivende oturuyor ve akıllı telefonunu kullanıyor.

Erkekler için şık ve pratik kot şortlar

Hemen hemen her tür uzun pantolonun kısa bir benzeri vardır. Bu tabii ki tüm pantolonlar arasındaki en popüler olanı için de geçerlidir: Kot pantolon. Mavi klasikler artık çok çeşitli seçeneklerde mevcuttur. Sade, kısa pantolonlardan saçaklı kenarları olan gündelik, eskitilmiş görünüme kadar. Erkek kot şortları aslında her stile uygundur. Tchibo’nun online mağazasında, denim kumaştan üretilmiş çeşitli yüksek kaliteli erkek şortları bulabilirsiniz.
Siyah-beyaz çizgili bir üst giyim ve bej renkli Chino şort giymiş genç bir erkek evinden neşeli bir şekilde ayrılıyor.

Bacakları açık şık erkekler için Chino şortlar

Bazı erkekler yeterince şık görünmedikleri için yazın şort giymek istemez. Ama bu aslında sıcak havalarda uzun pantolonlara dayanmak için bir bahane değildir. Chino şortlar, zarif görünmek ve aynı zamanda bacaklarınızın biraz hava alması için ideal bir çözümdür. Kısa Chino'ları şık bir erkek gömleği veya bir polo tişörtle kombinlemek en iyisidir.

Erkek gardırobundaki pragmatik alternatif: Kargo şortlar

Kargo pantolonları sadece kargo uçaklarıyla ortak bir ada sahip değildir: Her ikisi de, mümkün olduğunca az alanda mümkün olduğunca çok şeyi taşımak için tasarlanmıştır. Bu nedenle kargo pantolonların sadece klasik cepleri değil aynı zamanda yanlarda ekstra büyük cepleri de vardır. Bu tabii ki erkek kargo şortları için de geçerlidir. Bu pantolonlar, uzun bir yürüyüşe çıktığınızda veya yazın dışarıda çalışmanız gerektiğinde çok pratiktir. Çünkü bu ceplerde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Dizler görünsün mü görünmesin mi: Erkek şortlarının doğru uzunluğu

Erkek şortunun ne kadar kısa olması gerektiğine dair genel bir moda kuralı yoktur. Çoğu model diz ekleminin hemen üzerine kadardır. Son yıllarda birçok erkek, şortunu ayrıca yukarı doğru kıvırdı. Ancak alt bacağın ortasına kadar uzanan daha uzun şortlar da giyilebilir ve iyi bir şekilde kombin edilebilir. Tchibo’nun online mağazasına bir göz atın.
Her modelde erkek şortlar: 3/4 şortlu bir baba, dizlerine kadar şort giyen oğluyla evin duvarına yaslanmış duruyor.

En iyi giysiler için Tchibo'dan kaliteli kumaşlar

Kıyafetler her gün bizi çevreliyor. Bu nedenle birçok insan nasıl ve nerede üretildiğini önemsiyor. Tchibo'da, ürünlerimizin uzun vadeli kalitesini garanti etmek için çeşitli mühürlerle çalışıyoruz. GUT GEMACHT (İYİ ÜRETİM) mührü ile giysilerimizin ne kadar sürdürülebilir olduğunu gösteriyoruz. Bu, organik olarak yetiştirilen pamuktan su tasarrufu sağlayan üretime kadar devam eder. Bazı erkek şortları da dahil olmak üzere birçok pantolon yıkanmış giysi (Garment-washed) olarak işaretlenir. Bu kalite özelliğinin arkasında, hoş bir yumuşak kavrama sağlayan, özel bir yıkama döngüsü vardır. Ayrıca yıkanmış giysi (Garment-washed) sayesinde giysiler kolayca çekmez.
Şortlu bir baba, kızıyla birlikte bir yaz çayırında yatıyor ve kızını bacaklarının üzerinde uçuruyor.