Şort Mayo, Tamamı Baskılı Mavi
Şort Mayo, Turuncu
299,95TL
299,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Deniz Şortu
299,95TL
 
Seçenekler:
 
Şort Mayo, Lacivert
279,95TL
 
Seçenekler:
 
Şort Mayo, Açık Mavi
Şort Mayo, Lacivert
299,95TL
299,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Şort Mayo, Açık Mavi
Şort Mayo, Lacivert
299,95TL
299,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
  • Deniz Şortu
File iç kayma sayesinde yüksek taşıma konforu ve mükemmel uyum
Deniz Şortu
File iç kayma sayesinde yüksek taşıma konforu ve mükemmel uyum
119,95TL
 
Seçenekler:
 
Şort Mayo
99,95TL
 
Seçenekler:
 
Yüzme Şortu
Hafif ve çabuk kuruyan
299,95TL
 
Seçenekler:
 
Şort Mayo, Tamamı Baskılı Mavi
Şort Mayo, Turuncu
299,95TL
299,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Plaj, yüzme havuzu, gölet: Erkek mayoların dünyası

Mayolar vazgeçilmez bir giyim ürünüdür. Çünkü yazın çoğumuz kendimizi sulara atıyoruz. Bir ankette Almanların yarısından fazlasının tatillerini sahilde ve suda geçirmeyi tercih ettiklerini belirlenmiştir. Ve seyahat sezonu dışında da bu ülkede soğuk suya atlamak için pek çok fırsat vardır.Yani: Erkek mayolarınızı giyin ve suya atlayın!
Sıkı bir erkek mayosu giymiş ve yüzücü gözlüğü takan genç bir erkek, kafası suyun altında yüzüyor.

Hırslı amatör sporcular için dinamik erkek mayolar

Yüzme sadece bir boş zaman aktivitesi değildir, aynı zamanda popüler bir spor türüdür. Hızlı yüzmek istiyorsanız, erkek mayolarına da ihtiyacınız vardır. Sıkı oturan spor mayolar ve hızlı arabaların ortak bir özelliği vardır: Suda veya havada mümkün olduğunca az direnç göstermeleri için optimize edilmişlerdir. Yenilikçi sentetik lifler, iyi mayolar ile suda bir balık gibi kaymanızı sağlar. Tchibo'da amatör yüzücüler sadece yüksek kaliteli mayolar değil, aynı zamanda suda eğlenmek için güneş gözlüğü, sırt çantası ve küçük çantalar gibi spor aksesuarları da bulabilir.
Geniş erkek mayolu genç bir erkek tropikal bir plajda gölgede rahatça oturuyor.

Erkekler için rahat mayo şortlar: Gündelik model

Sadece göl kenarında dinlenmek ve suda birkaç tur atmak istiyorsanız klasik mayo şortları tercih edebilirsiniz. Sportif açıdan bakıldığında, bu bol mayo şortlar oldukça kullanışsızdır ancak boş zamanlarda önemli olan bu değildir. Bunun yerine, rahat erkek mayoları rahat bir oturuş sağlar ve bir plaj tatilinin cazibesini yansıtır. Sıra dışı desen ve renklerle mayo şortları da gerçekten şık görünebilir ve göz alıcı olabilir.

Yoksa hiçbir şey yok mu? – Sahilde çıplaklık

Bazen yaz aylarında hemen kendinizi suya atmak istersiniz ve yanınızda mayonuz yoktur. Kendinize şunu sorabilirsiniz: Mayoya ihtiyacım var mı yoksa çıplak suya girebilir miyim? Cevap bellidir: Bu, duruma göre değişir! Issız orman göllerinde ve nadiren ziyaret edilen plajlarda çıplak suya girmek sorun değildir. Hatta çıplaklığın serbest olduğunun ifade edildiği bazı yerler bile vardır. Ayrıca kapalı havuzda veya geleneksel bir sahil şeridinde çıplak görünecek olursanız, mekandan atılmayı veya daha da kötüsünü göze almanız gerekir. Bu nedenle, suya çıplak girmeyi sevenler için bile, dolapta bir mayo bulundurmak asla yanlış değildir.

Mayonun bakımını yapmak için basit püf noktaları

Erkek mayonuzu uzun süre kullanmak istiyorsanız birkaç basit adımla bakımını yapabilirsiniz. Genel olarak, mayolar özellikle bakım gerektiren giysiler değildir. Ancak yüzme havuzundaki klor ve deniz suyundaki tuz mayonun çabuk yıpranmasına neden olabilir. Bu nedenle şu geçerlidir: Her kullanımdan sonra mayonuzu temiz su ile yıkamalısınız. Ayrıca, ıslak olarak taşındığında mikropların oluşmaması için mayolar her zaman hemen kurumaya bırakılmalıdır.
Genç bir erkek sahilde duruyor ve elini saçının arasından geçiriyor. Yeşil-mavi çizgili erkek mayosu giymiş ve bir güneş gözlüğü takıyor.

Erkek mayolarımızda garanti edilmiş kalite

Mayolar, hassas bölgelerimize çok fazla temas eden giyim öğelerinden biridir. Bu nedenle, kullanılan malzemelerin zararlı maddelerden arındırılmış ve yüksek kalitede olması herkes için önemlidir. Tchibo'da giysilerin kalitesine güvenebilirsiniz. Elbette bu kalite erkek mayoları için de geçerli. "Tchibo Certified Merchandise” anlamına gelen TCM mührü, tüm ürünlerimizin üretiminde yüksek standartları garanti eder. Ayrıca mayolarımızdan bazıları tamamen geri dönüştürülmüş poliamidden yapılan ECONYL® kaliteli elyaftan üretilmiştir. Bu malzeme sadece kullanım rahatlığınıza yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda denizleri de korur.
Turuncu mayo giymiş genç bir erkek denizde bir teknede duruyor ve kolunu pruvanın üzerinde uzatıyor.