Erkek polo tişört - Sportif ve ciddi bir görünüm için

Polo tişörtler sadece bir zamanlar polo oyununda giyilen bir spor kıyafetiydi. Adı da oradan gelmektedir. Bir polo tişörtte karakteristik yakalı ve birkaç düğmeli kısa kollu bir üst giyim söz konusudur. Bir tişörtten daha ciddi görünür ancak bir tişörtten daha sportiftir ve genellikle sadedir. Tchibo'da, uygun fiyatlarla online olarak satın alabileceğiniz, erkekler için geniş bir polo tişört yelpazesi bulacaksınız.
Uzun Kollu Polo Tişört
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 

Erkek polo tişörtleri: Her şey Hindistan'da polo ile başladı

Polo tişörtün hikayesi, 20. yüzyılın başlarında Hindistan'da başladı. Ülkenin subtropikal ikliminde, güneş yanığına karşı koruma sağlayan katlanabilir yakalı tişörtler, erkeklerin polo oyunu için mükemmel bir giysiydi. Havadar pamuklu dokusu ve rahat kesimi onu kısa sürede sahanın vazgeçilmezi haline getirdi. Ancak o zamanlar erkekler uzun kollu polo tişörtler giyiyordu. 1933 yılında tenisçi René Lacoste, diğer sporlarda ve boş zaman tişörtü olarak da kullanılan kısa kollu modeli tasarladı. Damarlı yakasına ek olarak, kollardaki damarlı manşetler polo tişörtün karakteristik özelliğidir.
Ofis için de uygundur: Beyaz polo tişörtlü genç bir erkek çalışma masasında bilgisayarın önünde oturuyor.

Kavrayan malzeme, rahat kesim

Bir polo tişört yerine, günümüzde bazı durumlarda erkekler için polo gömlek terimi de kullanılmaktadır. İkisi de aynı anlama gelmektedir. Bu üst giyim ciddi olarak kabul edilir ve uzun zamandır spor dışında da giyilir. Klasik olan versiyon, kaymaz bir pike yüzeyinden oluşur ancak günümüzde pürüzsüz pamuk karışımları veya jarse de yaygındır. Erkek polo tişörtleri sayısız renkte temin edilebilir. Duruma ve kişisel zevkinize bağlı olarak, mat veya parlak renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Sporda canlı renkler giyilebilir, iş hayatında ise dikkat çekmeyen renkler genellikle daha iyidir.
Şortlu ve yeşil polo tişörtlü genç bir erkek kumsalda güneş ışığında mutlu bir şekilde oturuyor.

Erkek polo tişörtünüzü kombin etmenin en iyi yolu

Bir polo tişört bir erkek gömleğinden her zaman biraz daha sportif görünür. Aynı zamanda yakası sayesinde bir tişörtten daha şık görünür ve bu nedenle iş ortamında da giyilebilir. Ofis ortamında kumaş pantolonla kombin edilmesi gerekir. Ayrıca bir ceket de bir erkek polo tişörtü üzerinde çok iyi görünür. Polo tişörtü boş zamanlarınızda giyerken, kot pantolon veya spor şortla birlikte mükemmel bir uyum sağlarsınız. Bir öneri: Erkek polo tişörtlerinin kesimleri genellikle çok geniş olmadığı için pantolonların üzerine giyilebilirler.

Erkek polo tişörtleri: Küçük bir düğme kuralı

Erkekler polo tişörtlerinin içine bir şey giyecekse bu sadece dar bir erkek fanilası olmalıdır. Sıkı dokunmuş kumaş, içinde hiçbir şey görünmeyecek kadar kalındır. Ancak düğmelere dikkat edin. Ofiste en fazla üstteki düğme açık olabilir. Ancak polo tişörtünüzün üzerine ceket giydiğinizde tüm düğmeleri kapalı olmalıdır. Boş zamanlarınızda ise istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bu durumda polo tişörtünüzü örneğin bir kot ceket veya montla kombin edebilirsiniz!

Desenli ve uzun kollu erkek polo tişörtleri de bulunmaktadır

Modaya önem veren erkekler, düz renkli polo tişörtlerin yanı sıra, bir değişiklik için desenli giymeyi de severler. Yatay çizgiler modaya uygundur ancak İngiliz elmas desenleri ve karolar da güzel bir figür oluşturur. Kısa kollu polo tişörtler halen bir klasik olsa da, uzun kollu polo tişörtler de modadır. Özellikle ilkbaharda ve sonbaharda bu üst giyim, son derece pratiktir ve hem ciddi görünür hem de belirli bir şıklık yayar. Hafif bir erkek ceketinin içine giyerek, her sıcaklıkta şık bir görünümle puan kazanırsınız.
Mavi-beyaz çizgili bir polo tişört giymiş bir erkek bir yelkenli yatta oturuyor ve direğe yaslanıyor.

Mühürlerimize güvenebilirsiniz

Tchibo’dan bir erkek polo tişörtü satın almaya karar verdiğinizde yüksek kaliteli bir ürüne sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. TCM mührümüz, ham madde seçiminden üretime ve satışa kadar yapılan sıkı ve tutarlı kalite kontrollerinin bir garantisidir. Organik kaliteye değer veriyorsanız, "Organik pamuklu" etiketine dikkat edin. Sürdürülebilir üretim, size “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) mührünü garanti eder. Online mağazamızda çekici erkek tişörtlerini keşfedin ve uygun fiyata en iyi kaliteden yararlanın!
Mavi polo tişört giymiş bir baba, oğluyla birlikte yüzme havuzunun kenarında oturuyor. İkisi uzaktan kumandalı bir tekneyi birlikte yönlendiriyor.