Kapitone Mont, Lacivert
Kapitone Mont, Yeşil
1.899,00TL
1.899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont, Lacivert
Kapitone Mont, Yeşil
1.899,00TL
1.899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Parka
3.999,00TL
 
Seçenekler:
 

Her zevke ve duruma uygun erkek kabanlar

Seçim yapmak zordur: Erkek kabanları çok çeşitli renklerde mevcuttur. Siyah erkek kabanları gibi klasikler, vurgu yapan renkli ayakkabılar ve atkılarla özellikle iyi bir şekilde kombin edilebilir. Bej renkli bir erkek kabanıyla ise beyaz spor ayakkabılar veya kahverengi deri ayakkabılar uyumludur. Gri renkli erkek kabanları da beyaz spor ayakkabılarla veya siyah deri ayakkabılarla ideal şekilde tamamlanır. Öte yandan bordo veya turuncu renkte asil bir erkek kabanıyla görünümünüz modayı yansıtır. Tchibo'nun online mağazasına göz atın ve uygun fiyatlı erkek kabanlarını keşfedin!
Sıcak, gri kabanlı genç bir erkek, tarihi yapıların bulunduğu bir şehrin karla kaplı sokaklarında yürüyor.

Kışlık erkekler kabanları dondurucu soğuklarda koruma sağlar

Kışlık erkek kabanları ile kişinin zevkine göre çok çeşitli stiller oluşturulabilir. Yünden üretilen modeller, özellikle şık bir iş görünümü için uygundur ve ciddi bir görünüm sağlar. Karma renklerden düz bir gömlek, kumaş pantolon ve yüksek kaliteli deri ayakkabılarla kombin etmek en iyisidir. Görünüm, şık bir iş çantasıyla tamamlanır. Hafif tüylü kabanlar da dondurucu soğuklarda sizi sıcak tutar ve her kıyafete sportif bir hava katar. Bunu bir kazak, rahat bir kot pantolon ve botlarla kombin etmeniz en iyisidir! Tchibo’nun online mağazasında erkekler için harika kışlık kabanlar bulabilirsiniz.
Güneş gözlüğü takmış ve kareli bir kısa kaban giymiş genç bir erkek sonbahar ormanında yürüyor.

Desenli erkek kabanlarıyla farklılık yaratın

Giyim sektöründe her zaman bir klasik olan sadece düz renkli erkek kabanları değildir, tuz ve karabiber (Salt-and-Pepper) tasarımının modelleri ayrıca kareli ve çizgili desenler de modadır. Baskılı tasarımdaki erkek kabanları ile özel vurgular oluşturabilirsiniz. Desenli erkek kabanlarını kombin ederken şu geçerlidir: Az daha çoktur! Başka desenlerin olmadığı düz renkli bir atkı ve giysiler tercih etmek en iyisidir. Tchibo sizin için geniş bir erkek kaban yelpazesi sunmaktadır.

Kısa kaban mı, paletot mu yoksa uzun kaban mı?

Kısa kaban, paletot ve uzun kaban, bir kabanın uzunluğu ile ilgili kullanılan yaygın isimlerdir. Uzun kabanlar diz seviyesinde veya dizden birkaç santimetre mesafede olurken, kısa erkek kabanları yaklaşık olarak kalça üzerine gelir. Bir paletotta, üç çeyrek uzunluğunda bir ara kalıp söz konusudur. Bir erkek kabanı seçerken, ceket için yeterli yer olması ve ceketin alttan çıkmaması özellikle önemlidir.

Yünlü kabanların doğru temizliği

Şık bir yün kabandan uzun süre memnun kalmak için özenli ve doğru bir şekilde temizlenmesi önemlidir. Genel olarak şu geçerlidir: Yünlü erkek kabanınızın doğru bakımının nasıl yapılacağından emin değilseniz önce giysinin içine bir göz atın. Yıkama etiketi size doğru temizlik ve bakım şekli hakkında bilgiler verir. Yün kabanlar için genellikle kuru temizleme önerilir. Sadece bir lekeyi çıkarmak istiyorsanız az bir miktarı giysiye sürülen ve leke çıkıncaya kadar suyla ovulan, özel bir yün temizleyici ile temizlemenizi öneririz.
Uzun bir kullanım ömrü için doğru bakım: Genç bir erkek gri renkli bir kaban giyiyor.

Sürdürülebilir üretim ve yüksek kalite standartları

Tchibo, ürünlerinin sürdürülebilir üretimine önem verir ve müşterilerine sadece yüksek kaliteli ürünler sunar. Bu standardı, ürünlerimizin her birinde bulacağınız TCM mührü ile erkek kabanlarımız için de garanti ediyoruz. Kısaltmanın açılımı "Tchibo Certified Merchandise” yani Tchibo Onaylı Ürün’dür. Sürdürülebilir şekilde üretilen erkek modasını tanıyabileceğiniz ayrıca üretim ve tedarik zincirlerini şeffaf bir şekilde takip edebileceğiniz bir başka mühür de “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) işaretimizdir. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri Tchibo’nun web sitesinde bulabilirsiniz!
Gri kabanlı ve renkli atkılı genç bir erkek bir parktaki kütükte oturuyor.