Erkek ceketleri: Her duruma uygun modeller

İster yaz ister kış, ister boş zaman veya iş olsun: Doğru erkek ceketle her türlü hava koşuluna meydan okuyabilir ve her duruma uygun kıyafete sahip olursunuz. Ve bu sadece pratik olmakla kalmaz aynı zamanda şıktır çünkü erkek ceketleri pek çok farklı renk ve tasarımda mevcuttur, örneğin palto, trençkot veya ceket olarak. Tchibo online mağazasında, yüksek kaliteli erkek ceketlerini çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Erkek Mont

Yağmur Pançosu, Katlanabilir
279,95TL
Yağmur Montu
419,95TL
 
Seçenekler:
 
Yelek
269,95TL
 
Seçenekler:
 
Mevsimlik Mont, 3 Renkli
899,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Kapitone Yelek
Çevre dostu evoPel emdirme sayesinde su tutmaz
Kapitone Yelek
Çevre dostu evoPel emdirme sayesinde su tutmaz
459,95TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Parka, Mavi
1.199,95TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont
599,95TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Yelek, Mavi
699,95TL
 
Seçenekler:
 

Tüm yıl için pratik ve şık erkek ceketleri

Bir erkek ceketin her şeyden önce bir faydası vardır: Sıcak tutmalıdır ve bunun yılın her mevsiminde yapmalıdır. Soğuk günlerde rahat parkalar ve şık paltolar, erkekler için kışlık ceket olarak mükemmeldir. Yazlık ceketlerinin hafif, nefes alabilen, sizi terletmeyecek ancak yine de ani rüzgar veya yağmura karşı yeterli koruma sağlayacak bir malzemeden üretildiğine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin hava bölmeleri ile donatılmış kapitone bir ceket, erkekler için mont olarak uygundur. Bu şekilde terlemezsiniz ama soğuk dışarıda kalır.
Boş zamanlar için ceket: Genç bir erkek, omzunun üzerinde beyaz yün yakalı kot ceketi ile bir sonbahar akşamı saatlerinde tarlada yürüyor.

Boş zamanlar ve dış mekan etkinlikleri için mükemmel erkek ceketler

Mavi veya siyah renkli klasik kot ceketler boş zaman etkinlikleri için çok uygundur. Kalın kumaşları sayesinde hem sizi sıcak tutarlar hem de son derece havalı görünürler. Doğayı seviyorsanız kötü hava koşullarında bile üşümeyeceğinize dikkat etmeniz gerekir. Softshell veya rüzgar geçirmez ceketler ile erkekler daima rahattır. Fonksiyonel ceketler, rüzgar ve su geçirmeyen üst malzeme ve iç polar tabaka ile karakterize edilir. Ayrıca genellikle kolayca takılabilen veya çıkarılabilen bir iç cekete sahiptirler - değişken sıcaklıklarda dış mekan etkinlikleri için mükemmeldir!
Ofis için erkek ceketi: Kısa bir siyah palto ve altında gri bir spor ceket giyen genç bir erkek, parmaklıklara yaslanmış ve güneş gözlüklerini elinde tutuyor.

Şık ve tarz sahibi: Erkek iş ceketleri

Ofisler genellikle sıcak olsa bile - iş kıyafetinin gerçekten mükemmel olması için şık bir ceket olmazsa olmazdır! Bir ceket veya spor ceket erkekler için klasiktir. Örneğin siyah, kahverengi veya bej gibi karma renkte bir model seçmek en iyisidir. Bu renkler (neredeyse) herkese uyar ve görünüşünüzü seçmede size esneklik kazandırır. Sonbahar ve kış ayları için örneğin yünden yapılmış bir kaban önerilir. Ayrıca şık bir trençkot da doğru tercih olacaktır. Hangi durum için olursa olsun: Tchibo'da yüksek kaliteli erkek ceketlerini uygun fiyata ve zevkinize göre satın alabilirsiniz.

Faydalı detaylar: Bu ekstralar özellikle pratiktir

Tabii ki erkek ceketinizin görünümü de hoşunuza gitmelidir. Bir giysi ancak doğru ekstralarla gerçekten pratik hale gelir. Kapüşonlar, özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda kullanışlıdır. Pek çok model çıkarılabilir bir kapüşona sahiptir, böylece esnek bir şekilde onu çıkarabilir veya takabilirsiniz. Alt etek kısmındaki ve kollardaki manşetler, rüzgarın cekete nüfuz etmesini önler ve sıcak kalmanızı sağlar. Ayrıca çok sayıda cep de kullanışlı bir detaydır. Bu cepler depolama alanı yaratır ve cep telefonu, anahtar, cüzdan ve benzerleri için yeterli alan sunar.

Erkek ceketi satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Hangi durum ve hangi mevsim için bir erkek ceketine ihtiyacınız olursa olsun: Mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını ve ideal şekilde kullanabilmenizi sağlamak için birkaç küçük noktaya dikkat edilmesi gerekir. Nefes alabilen bir malzeme seçmek en iyisidir. Bu tür bir malzeme vücut nemini dışarıya atar ve her zaman kuru bir his sağlar. Su geçirmeyen üst katman, yağmurda ve kar yağışlarında bile ıslanmanıza izin vermez. Ayrıca önemli: Doğru bakım. Dikilmiş yıkama etiketine dikkat edin! İdeal olarak henüz satın alırken, modelin bakımının olabildiğince kolay olduğuna ve düşük sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabileceğine dikkat edin.
Erkek ceketiniz için doğru bakım: Genç bir erkek çamaşır makinesini dolduruyor.

Erkek ceketlerimiz: Yüksek kalite, akıllı tasarım

Tchibo'dan bir erkek ceketi satın aldığınızda daima mükemmel bir seçim yapmış olursunuz! "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührü size dayanıklı malzemeleri, özenli işçiliği ve yüksek kaliteyi garanti eder. Montlarda ve dış mekan ceketlerinde "ecorepel®" etiketine de dikkat etmelisiniz. Bu etiket size, ceket kumaşının etrafında ince bir film olarak, su ve kiri güvenilir bir şekilde atan çevre dostu bir malzeme ile emprenye edildiğini gösterir.
Tchibo kalitesinde erkek ceketleri: Oğlunu omuzlarında tutan genç bir baba bir sonbahar ormanında yürüyüş yapıyor.