Erkek gömlekleri: Daima zevkli giyim

Erkek gömleği uzun yıllardır erkek gardıroplarında çok yönlü bir yetenek haline gelmiştir. Tasarıma bağlı olarak, günlük ofis yaşamında ciddiyet ve profesyonellik yansıtır veya boş zamanlar için havalı bir şekilde gündelik ve rahat kıyafetler sunar. Hemen Tchibo online mağazasına göz atarak geniş ürün yelpazesini keşfedin, her durum ve her zevke uygun şık gömlekler satın alın!

Erkek Gömlek

-26 %
Organik Pamuklu Flanel Gömlek
209,95TL
154,95TL
 
Seçenekler:
 
-26 %
Organik Pamuklu Flanel Gömlek
209,95TL
154,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Kısa Kollu Gömlek, Mavi
Erkekler için hafif günlük gömlek - yaz kıyafeti için ideal
Kısa Kollu Gömlek, Mavi
Erkekler için hafif günlük gömlek - yaz kıyafeti için ideal
249,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Gömlek, Yeşil
Yumuşak, dökümlü pamuklu viskon kalitesinde erkek gömleği
Gömlek, Yeşil
Yumuşak, dökümlü pamuklu viskon kalitesinde erkek gömleği
349,95TL
 
Seçenekler:
 

İş görünümü için doğru yaka şekli

Erkek gömlekleri, öncelikle kıyafetin etkisini büyük ölçüde belirleyen çeşitli yaka şekilleriyle karakterize edilir. Gömlek yakasının tasarımı, gömleğin işte ve resmi amaçlarla mı giyileceğini veya sadece resmi olmayan etkinlikler için uygun olup olmadığını belirler. Klasik İtalyan yakalı veya ata yakalı gömlekler ofis için çok uygundur. Özellikle önemli etkinlikler için bir kravat ile kombine edin. Buna karşın dik yakalı gömlekler ise gündelik yaşam görünümünü tamamlar.
Mavi renkli gömlek giyen genç bir adam, arka planda bir çizim tahtası olan çalışma masasında oturuyor ve akıllı telefonuyla telefonda konuşuyor.

Ofis için düz renkler

Erkekler için her renkten iş gömleği ofiste giyilemese bile, her gün düz beyaz bir gömlek giymek zorunda değilsiniz! Örneğin açık mavi ve lacivert renkli modeller modaya uygundur. Dikkat çekmeyen kareli veya çizgili açık mavi renkli iş gömlekleri de çalışmaya uygundur. Soluk pembe renkli havalı iş gömlekleri ofiste giyilebilirler fakat her erkeğe yakışmazlar. Ciddi görünmedikleri için parlak renkler kullanmaktan kaçınmalısınız. Bej renkli erkek gömlekleri, karşınızdaki kişi tarafından çoğu zaman dağınık görünmenize neden olduğu için uygun değildir. Tchibo’da moda iş gömleklerinin ve takım elbisesi gömleklerinin yanı sıra şık erkek giyimlerini de bulacaksınız!
Dövmeleri olan sakallı bir adam, bir kafede dizüstü bilgisayarının önünde açık mavi renkli bir erkek gömleğiyle oturuyor ve gülümsüyor.

Ütü gerektirmeyen erkek gömlekler sayesinde can sıkıcı ütülemeye son

Uygun bir renk ve yaka seçiminin yanı sıra kırışıksız bir iş gömleği de işte ciddi bir izlenim yaratır. Ancak çoğu insan için ütü yapmak can sıkıcı bir gereklilikten başka bir şey değildir. Bu nedenle Tchibo, bakımı kolay malzemeden üretilmiş ve ütü gerektirmeyen gömlekler sunmaktadır. Çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra bir kurutma makinesinde veya askı üzerinde kurutulabilir. Ardından ütülenmemiş gömlekler doğrudan gardırobunuza girer ve zaman alan düzleştirme işlemine gerek kalmadan kullanımınıza sunulur. Online mağazamızı ziyaret edin ve sabahları size çok fazla zaman kazandıracak ve stres yaptırmayacak, ütü gerektirmeyen erkek gömlekleri sipariş edin!

Oduncu erkek gömlekleriyle rahat gündelik görünüm

İki veya çok renkli kareli oduncu erkek gömlekleri, boş zamanlar için rahat giysilerdir. Klasik siyah ve kırmızı çizgili oduncu gömleğini önü açık olarak giymek en iyisidir. Erkek gömleğinin altına siyah, dar bir tişört, zeytin yeşili veya siyah renkli bir kargo pantolon ve gündelik siyah spor ayakkabı seçin. Kot pantolonlar da oduncu gömlekleri ile çok uyumludur. Ayrıca botlar da oduncu gömleği desenli, bol erkek gömlekleriyle mükemmel uyum sağlar.

Kısa kollu erkek gömlekler - Moda mı yoksa trend mi?

Sıcaklıkların artmasıyla birçok erkek uzun kollu gündelik gömleklerini dolaplarının en uzak köşesine yerleştirir ve bunun yerine kısa kollu rahat gömlekleri tercih eder. Özellikle katı giyim kuralının uygulandığı ofislerde, düz renkli, kısa kollu gömleklere kesinlikle izin verilmez. Ayrıca süslü kısa kollu erkek gömlekleri, düz renkli Chino pantolonlar veya kumaş pantolonlarla mükemmel uyum sağlar. Tchibo, her kıyafeti özel kılan çok sayıda farklı erkekler için kısa kollu gömlekler ve uzun kollu gömlekler sunmaktadır.
Çiçek desenli, kısa kollu gömlekli ve kısa Chino pantolonlu genç bir adam metro istasyonu durağındaki bir bankta oturuyor.

Tchibo, sürdürülebilirlik ve kalite anlamına gelir

Tchibo'dan bir erkek gömleği almaya karar verdiğinizde sürdürülebilir şekilde üretilmiş yüksek kaliteli bir ürün seçmiş olursunuz. Bunu, ürünlerimizin her birinde sembolünü bulacağınız TCM mührümüzle garanti ediyoruz. Kısaltmanın açılımı "Tchibo Certified Merchandise” yani Tchibo Onaylı Ürün’dür. Aynı şekilde erkek gömleklerimiz, adil çalışma koşulları ve organik pamukla sürdürülebilir giysi üretimi anlamına gelen GUT GEMACHT (İYİ ÜRETİM) işaretine de sahiptir. Ekolojik ve sosyal taahhüdümüz için bir devlet mührü olan "Grüner Knopf" (yeşil düğme) ile ödüllendirildik. Kalite sözümüz hakkında daha fazla bilgi için Tchibo web sitesini ziyaret edebilirsiniz!
Aile için Tchibo'da kalite: Önü açık kot gömlekli bir baba, kollarında oğlu ile birlikte kanepede kucaklaşarak oturuyor.