Erkek Uzun Çoraplar

Çoraplarınızın seçimi, genellikle pantolonun altına gizlenmiş olsalar bile asla önemsiz değildir. Uzun çoraplar alt bacağın yarısını kapatacak şekilde tanımlanırken, standart çoraplar daha kısadır. İster gündelik bir kıyafet için sneaker çorapları, ister ayak bileğinin çok üstüne kadar uzanan spor çorapları veya takım elbise pantolonlarıyla giyilen uzun erkek çorapları: Tchibo'da farklı şekil ve renklerde çok çeşitli çorap ve uzun çoraplar bulacaksınız.

Erkek Çorap

5 Çift Çorap
299,00TL
 
Seçenekler:
 
5 Çift Organik Pamuklu Çorap
299,00TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Sneaker Çorabı
199,00TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Çorap, Lacivert/Gri
3 Çift Çorap, Kareli/Lacivert
249,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
3 Çift Çorap, Lacivert/Gri
3 Çift Çorap, Kareli/Lacivert
249,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Çift Ribana Örgülü Çorap, Pembe ve Beyaz
159,00TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorap, Beyaz ve Gri
199,00TL
 
Seçenekler:
 

Uzun erkek çoraplar rahat ve nefes alabilir olmalıdır

Erkek çorapları ve uzun çoraplar söz konusu olduğunda rahat ve kaliteli olması önemlidir. Uzun çoraplar kesmemeli, kaymamalı veya kat yapmamalıdır. Petek şeklinde bir pike bandı ince ve zariftir, standart bantlarda ise dikişler daha kalın ve dikey olarak dokunmuştur. Ayak ikliminde malzeme de belirleyici bir rol oynar. Uzun erkek çoraplarınızın elastan ve polyester ile karıştırılmış, yüksek oranda pamuk içerdiğinden emin olun. Kışın boş zamanlarınızda sıcak yün çoraplar doğru tercih olacaktır ancak ofiste kaşmir çoraplar giymelisiniz.
Ofis için doğru erkek çorapları: Koyu renk takım elbise pantolonu ve koyu kahverengi çorapları olan ve koyu kahverengi deri ayakkabılarının bağcıklarını bağlayan bir erkeğin yakından görünümü.

Ofis için uygun erkek çorapları

Takım elbise giymeyi gerektiren bir iş ortamında çalışıyorsanız kısa çorap yerine uzun erkek çoraplarını tercih ettiğinizden emin olun. Otururken pantolon yukarı kayıyorsa çıplak erkek bacakları görünmemelidir. Renk seçenekleriniz vardır. Siyah her zaman uygundur ve her şeyle uyar. Ancak erkek çoraplarının rengini takım elbiseden biraz daha koyu bir renkte seçmek, örneğin açık gri bir takımla antrasit renkli çoraplar giymek daha şık görünür. Erkekler ayrıca ofiste ipek çoraplar da giyebilirler. Yazın cilt üzerinde hoş bir serinlik verirler ve kışın vücut ısısını depolarlar.
Mavi ceketine uygun mavi erkek çorapları giyen genç bir erkek, açık alanda köpeğiyle eski bir kanepede oturuyor.

Renkli erkek çorapları ile renkli giyinme cesareti

Erkek çoraplarının her zaman siyah ve zarif olması gerekmez. Giyim kuralı olmayan yaratıcı bir meslekte çalışıyorsanız çoraplarınızı seçerken renklerinizi de gösterebilirsiniz. Tchibo'da birçok farklı renk arasından seçim yapabilirsiniz. Parlak kırmızı, çimen yeşili veya limon sarısı - cesaretinizi gösterin ve renkli erkek çoraplarıyla kendinizi ifade edin. Tabii ki çoraplarınızın kıyafetinizin geri kalanıyla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Örneğin İskoç kareli, çizgili veya eğlenceli motifleri olan desenli çoraplarla havalı bir giyim tarzını vurgulayabilirsiniz.

Fiziksel olarak zorlandığında: Erkek spor için çoraplar

Erkek spor çorapları belirli yüklere dayanmalı ve ayakları yaralanmalara karşı korumalıdır. Kabarcıklara veya basınç noktalarına neden olmamalı ve teri iyi emmelidir. Koşu çorapları, yüksek sentetik elyaf oranına sahip fonksiyonel malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme çorapları nefes alabilir hale getirir ve rahat bir ayak iklimi sağlar. Topuk ve ayak parmaklarındaki ek dolgu, ayak bölgesini korur ve destekler. Kayak yaparken ve diğer kış sporları türlerinde öncelikle sıcaklık önemlidir. Bunun için merinos yününden veya sentetik elyaf-yün karışımından üretilmiş özel erkek çoraplarını seçin. Yamaçlar için ayrıca diğer durumlar için doğru erkek iç çamaşırını online olarak bulacaksınız.

Erkek sneaker çorapları: (Neredeyse) görünmez olan çoraplar

Sneaker çorapları uzun zaman önce erkek modasına dahil oldu. Havalı, gündelik görünümü tamamlarlar ve paçası kıvrılmış kot veya şortlarla çok iyi görünürler. Ayak bileği uzunluğundaki çoraplar tercihen sneaker olarak adlandırılan spor ayakkabılarda giyilir - dolayısıyla isimlerini de buradan almıştır. Düşük konçlu ayakkabılarda neredeyse görünmezler sadece manşeti biraz çıkıntı yapar. İş hayatında ise kısa çoraplardan kaçınmanız daha iyi olur - ayak bileği olmayan çoraplar erkeklerin boş zamanları için tasarlanmıştır. Çoraplarınızı online mağazamızdan rahat bir şekilde ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.
Sportif erkek çorapları: Bir kayanın üzerinde dururken beyaz sneaker ayakkabılar ve siyah sneaker çorapları giyen genç bir erkeğin bacaklarının yakından görünümü.

Test edilmiş kalitede erkek çorapları

Tchibo’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi erkek çoraplarımız da TCM kalite mührünü taşır. Bunun arkasında tutarlı kaliteyi garanti eden "Tchibo Certified Merchandise" yani “Tchibo Onaylı Ürün” tanımı vardır. Ham madde seçerken bile sadece seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Üretimimiz sürekli kalite kontrollerine tabidir. Ve satış yaparken hizmetin kusursuz olmasına dikkat ediyoruz. Online olarak erkek giyimi seçimlerimize göz atın ve yeni favori giysilerinizi bulun!
Yatağın üzerinde oturan ve çoraplarını giyen bir erkeğin bacaklarının yakından görünümü. Bir ayağında siyah çorap var diğer ayak henüz çıplak.