Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Erkek botu mu çizme mi? Her şey yükseklik ile ilgili.

Çizmeler, mavi kot pantolon ve deri ceket gibi sıradan bir adamın imajını karakterize eder. James Dean çizmeleri bir stil ikonu, John Wayne ise sert bir adam ve motosikletçi easy rider yaptı. Erkekler yüksek ve düşük topuklu modeller arasında seçime sahiptir. İkincisi botlar veya ayak bileği botları olarak da adlandırılır. Ayakkabıların her iki tarafında bir streç kesici uç varsa, "Chelsea Boots" olarak da adlarını taşırlar. Klasik erkek ayak bileği botları, başlamayı kolaylaştırmak için bir bağcık veya yan fermuar ile donatılmıştır. Ayak bileği botları en düşük yapılıdır, en fazla ayak bileğine kadar gider.
İş görünümü için erkek çizmeler: Siyah çizmeler, ekose takım pantolon, damalı ceket ve şapka giyen genç bir adam taş bir merdivende açık havada oturur.

Düşük deri erkek çizme takım elbise ile iyi gider

Erkek çizmeler dizine kadar uzanırsa, görünüşte binici botlarına benzer veya kauçuktan yapılmış su geçirmez botlar olarak kullanılır. Çizmeler hemen hemen tüm erkek pantolonlarıyla giyilebilirken, yüksek erkek deri botları dar pantolonlarla en iyi şekilde görünür. Kışlık çizmeler olarak deriden yapılmış ayakkabıları takım elbise ile veya erkek çizmeleri gibi düşük topuklu ayakkabıları giymek daha iyidir. Çizmelerin rengini erkek kemerinizle eşleştirin: Bu özellikle uyumlu bir görünümle sonuçlanır.
Mavi geçiş ceketli ve hava koşullarına dayanıklı erkek çizmeleri olan bir adam sonbahar ormanında bir gecekonduda diz çöküyor ve akıllı telefonunu işletiyor, yanında köpeği yatıyor.

Çamurlu hava mı? Membranlı çizmeler için sorun yok

Çamurlu orman yollarında veya çamurda yürümek için, erkekler için birçok açık hava çizmeleri su geçirmez bir membranla donatılmıştır. Bu, dışarıdan neme izin vermez, ancak vücut nemini açık havaya dağıtır. Böylece kötü havalarda daha uzun süre çizmeli kalırsanız terli ayaklarınız olmaz. Soğukta, sıcak astarlı erkek botları yüksek giyim konforu sağlar.

Malzeme, bağlama, renk: bu hala satın alma için geçerlidir

Pürüzsüz deri ve süet zamansız zarif görünürken, sentetik malzemelerden yapılmış çizmeler dayanıklılık açısından avantajlıdır. Orta-yüksek erkek bağcıklı çizmeler olarak, eklemlere en iyi şekilde adapte edilebildiği ve böylece en düzensiz zeminde bir bükülmeyi emebilecekleri için genellikle trekking ayakkabısı olarak kullanılırlar. Siyah, bej veya kahverengi erkek çizmeleri birçok şekilde birleştirilebilirken, mavi modeller kot pantolon veya bej chinolarla en iyi şekilde gider. Aksi takdirde, elbette, üstlerinize uyacak ayakkabıları seçebilirsiniz.

Satın aldıktan sonra ayakkabı bakımı için en önemli ipuçları

Malzemeden bağımsız olarak, satın aldıktan hemen sonra ekstra emprenye verirseniz ayakkabılarınız daha uzun süre güzel kalacaktır. Süet için, yüzeyi önceden bir fırça ile biraz pürüzlendirmek ve ardından spreyi uygulamak en iyisidir. Sentetik çizmeler doğrudan püskürtülebilir. Pürüzsüz deri alternatif olarak emprenye edici bir ayakkabı cilası ile ovulabilir - bu aynı zamanda ayakkabıları yüksek parlaklıkla getirir.
Şu anda spreyle emprenye edilen deri bir erkek çizmelerının yakın çekimi.

Satın al, giyin, yürü: Tchibo tarafından erkek çizmeleri

Ayakkabı satın almak büyük ölçüde bir güven meselesidir: Ve bunu kısıtlama olmadan Tchibo'da yapabilirsiniz. Çünkü ürünlerimizi online mağazada size sunmadan önce çok dikkatli bir şekilde kontrol ediyoruz. Kalite kontrolleri sırasında, hammaddeleri dikkatlice seçiyoruz, kusursuz işlemeye dikkat ediyoruz ve son olarak, yüksek düzeyde çevresel uyumluluk. Örneğin, krom içermeyen tabaklanmış deriden yapılmış erkek ayakkabıları sunuyoruz. Tchibo'da, gereksiz yere çevreyi kirletmeden ayaklarınızın rahat hissettiği erkek botları satın alırsınız.
Taş köprü korkuluğunda dengede sarı süet Çizmenin yakın çekimi.