Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Terry kumaş, polar veya velour: hangi malzeme olmalıdır?

Saunada veya ev banyosunda, havlu kumaştan yapılmış bir erkek bornozu ilk tercihtir - küçük lif döngüleri nedeniyle, malzeme özellikle emicidir ve nemli vücudu en iyi şekilde kurutur. Duş aldıktan veya banyo yaptıktan hemen sonra havlunuza sarılabilir ve sıcaklığın tadını çıkarabilirsiniz. Havlu bezine ek olarak, daha hafif waffle piqué'yi veya yoğun velour'ı pamuktan yapılmış bir bornoz olarak da kullanabilirsiniz. İkincisi, dilimlenmiş sapanlar malzemeyi güzelce yumuşak ve sevimli hale getirir: sıcak bir erkek gece elbisesi için idealdir. Yaz aylarında, havadar sentetik lif postundan veya doğal malzemeden ipekten yapılmış modeller iyi alternatiflerdir.
Beyaz bornozla yatağın kenarında oturan genç bir adam, beyaz bir fincandan çay içer.

Erkek bornozları farklı uzunluklara sahiptir

Erkekler için klasik bornoz yaklaşık diz boyudur, ancak ayak bileğine kadar uzanan ekstra uzunluklar da vardır. Bu örnekler, banklarda ve şezlonglarda hijyenik bir taban olarak kullanılabileceği için sauna alırken özellikle pratiktir. Burada, bir başlık da nemli saçlarla soğumamak için karşılığını verir. Sauna ceketi ayrıca gözlüklerinizi, kitaplarınızı ve benzerini saklayabileceğiniz geniş ceplere sahiptir. Bacak boşluğunun tadını çıkarmak isteyen erkekler, uylukların ortasında biten kısa bir bornoz seçerler.
Yüzme mayoları, güneş gözlükleri ve açık, bej bornoz giyen genç bir adam, denize uzanan taş bir iskelede yürüyor.

Tasarım: Denizcilikten zarife

Polar veya yüzde 100 pamuktan yapılmış bir bornozla, biraz renkli yapabilirsiniz. Denizcilik görünümde mavi ve beyaz çizgili modeller veya klasik beyaz bornoz üzerindeki desenli kenarlıklar erkeklerin modern giyimli görünmesini sağlar. Ayrıca gece elbisesini geceliklerinizle eşleştirebilir ve kontrol edilmiş desenli erkek pijamalarınızla bir palto giyebilirsiniz. Asya kimono tarzında ipek örnekleri ise, genellikle renkli desenli oldukları için kendi başlarına durmalıdır. Velour'dan yapılmış, mavi veya Bordo kırmızı renkte bir bornoz özellikle zarif görünüyor - böylece ön kapının önünde kolayca görülebilirsiniz.

Yaka şekli ve kemer ile akılda tutmanız gerekenler

Boynunuzda güzel ve sıcak olmasını istiyorsanız, şal yakalı bir erkek bornozu tercih etmek en iyisidir. Bu yakaya bağlıdır ve bu nedenle çok geniştir - bir eşarp gibi hassas boyun bölgesine koyabilirsiniz. Özellikle havadar seviyorsanız, kimono yaka daha iyi bir seçimdir. Dar kesim bant sadece yakadaki kenarı güçlendirir. Erkekler için hangi bornozu seçerseniz seçin, kapatma neredeyse her zaman sıkıca dikilmiş veya kemer halkalarından gevşek bir şekilde çekilen geniş bir kemerdir.

Depolama alanı, el ısıtıcıları ve tasarım elemanları: cepler

Özellikle, bornoz erkeklere ev kıyafeti olarak hizmet ediyorsa, yeterli ceple donatılmalıdır. En az iki bağlı yan cep zorunludur. Okuma gözlüklerini saklamak için ek bir göğüs cebi pratiktir. Zarif beyler bu bornoz çantasını sınırlarla renk uyumlu bir cep karesi için kullanırlar. Tüm cepler genellikle açıktır ve o kadar derindir ki ellerinizi rahatça içine gömebilirsiniz.
Beyaz bornozlu sakallı bir adam dışarıda buharda pişirilen bir havuzun önünde duruyor, ellerini bornoz ceplerinde tutuyor.

Kaliteye dikkat ediyoruz: Tchibo'dan erkek bornozları

Tchibo'da erkekler, yüksek kaliteli malzemelerden ve kusursuz işçilikten yapılmış çok çeşitli bornozlar bulacaklar. Bu nedenle, sertifikalı organik pamuktan yapılmış modeller sunmaya ve tüm kumaşları zararlı maddelerden uzak kalmalarını sağlamak için harici enstitüler tarafından test ettirilmesine önem veriyoruz. Bu yüzden rahatlıkla yeni bornozunuza sarılın ve dinlendirici saatlerin tadını çıkarın!
Her ikisi de beyaz bornoz giyen bir baba ve kızı banyoda durur ve baba kızın dişlerini fırçalar.