Erkek atkı

Kış günlerinde sıcak bir atkı olmazsa olmazdır. İster kalın örgülü, ister merinos yünden isterse ince bir yün karışımından yapılmış olsun - dışarıda fırtına ve kar yağışlı olduğunda bir atkıyı takmamazlık yapamazsınız. Ancak diğer mevsimlerde bile erkekler için moda olan bir atkı herkesin dikkatini çeker. İster ofis için zarif bir ipek atkı, ister gündelik kullanım için sportif bir atkı - Tchibo size moda olan erkek atkılarının geniş bir yelpazesini sunar.
Yün Bere ve Yün Atkı Seti
999,00TL
Örgü Atkı, Kırçıllı Antrasit
419,00TL
Örgü Atkı, Lacivert
419,00TL
  • Dokuma Atkı
Erkekler için yaz modası aksesuarı
Dokuma Atkı
Erkekler için yaz modası aksesuarı
219,00TL
Örgü Atkı, Koyu Yeşil
379,00TL
Örgü Atkı, Kırçıllı Gri
Örgü Atkı, Pas Kırmızısı
419,00TL
419,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Örgü Atkı, Lacivert
379,00TL

Erkek atkısı nasıl bağlanmalıdır

Atkının doğru bir şekilde bağlanması çoğu erkek için bir sorundur. Erkekler için şık bir ipek atkı kravat gibi bağlanabilirken, kalın kışlık atkılar ise farklı bir teknik ile bağlanmalıdır. Hızlı ve kolay olan döngü bağlama tekniğidir, bu teknikte atkıyı ikiye katlarsınız ve her iki ucu ilmekten geçirirsiniz. Uzun bir atkıyı boynunuza iki kez sararak uçlarının aşağıya doğru sarkmasına izin vermek en iyisidir. Ya da modaya uygun bir boyunluk takarak erkek atkınızı bağlama tekniği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. "O" şeklindedir ve boyun çevresine doğrudan veya ikiye katlanarak takılır.
Şapkası, eldiveni ve kışlık atkısı olan sakallı bir erkek karlı bir ormanda ayakta duruyor ve kollarını gökyüzüne doğru uzatıyor.

Soğuk günlerde sıcak tutar: Kışlık atkı

Bir kışlık atkı, erkekler için bir boyun ısıtıcısından daha fazlasıdır. Şık bir erkek aksesuarı olarak, her kıyafete son dokunuşu yapar ve görünüşünüzü tamamlar. Ancak her atkı her zaman uygun olmaz. Soğuk günlerdeki boş zamanlarınızda kalın atkılar takmak daha iyidir. İster sade ister desenli olsun - bulutlu havalarda renkli olabilir. Ofise giderken ise ince örgülü veya kaşmirden yapılmış bir erkek atkı tercih etmek daha iyi olacaktır. Siyah, antrasit ve lacivert özellikle şık görünecektir. Ancak ince bir desen de zarif görünür.
Kareli erkek atkısı takan genç bir erkek sonbahar gününde bir parkta duruyor.

Erkekler için ekose desenli atkı

Neredeyse her kıyafet ekose bir atkı ile tamamlanabilir. İster küçük ister büyük kareler, dama tahtası deseni veya Vichy kareleri olsun - olasılıklarda sınır yoktur. Tartan olarak da bilinen İskoç desenli erkek atkıları özellikle şıktır. Bu farklı desenler genellikle asırlıktır ve İskoç ailelerinin klan üyeliğini sembolize etmek için kullanılmaktadır. Karo desenler sadece atkılarda değil, aynı zamanda geleneksel etekler olan ekose eteklerde de kullanılırdı. Atkınız için hangi temel rengi seçeceğiniz kişisel zevkinize ve gardırobunuzdaki giysilere bağlıdır. Tartan kareler hem şık bir yün paltoyla hem de sportif bir parkayla uyumludur.

Kovboy veya iş insanı: Erkek boyunluğu

Her zaman bir atkı olmak zorunda değil. Bir erkek boyunluğu daha az ısıtan ancak daha şık olan bir aksesuardır. Pamuklu veya ipekten yapılmış düz renkli veya desenli bir boyunluk ile kişisel tarzınızın vurgularsınız. Sportif ve havalı bir görünümü üçgen bir boyunluk ile tamamlayın. Kovboy tarzında ucu öne doğru takılır. Uçlarını boynunuzda rastgele birbirine bağlarsınız. Boyunluğunuzu zarif bir giysiyle - örneğin beyaz bir gömlekle - takmak istiyorsanız ipeksi bir atkı seçin. Bunu bir kravat gibi bağlayabilir veya basit döngü tekniğini kullanarak boynunuzun etrafına gevşek bir şekilde takabilirsiniz. Tchibo'dan erkek boyunluklarını uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.

Erkek atkısı nasıl yıkanmalıdır

Erkek atkınızı nasıl yıkayacağınız tamamen üretildiği malzemeye bağlıdır. Dayanıklı pamuklu atkıları 40 derecede normal deterjanla temizlerken, yün ve ipek atkıları için özel bir bakım gereklidir. Yün atkınız için yün yıkama programını ve özel bir yün deterjanını kullanın. Kaşmir atkıları elde yıkamak en iyisidir. Hassas ipekten erkek atkıları, hassas yüzeyin korunması için bir çamaşır torbasına yerleştirilerek yıkanmalıdır. İlk kez yıkamadan önce mutlaka bakım etiketine bakın.
Erkek atkınız için doğru bakım: Sıvı deterjanla doldurulan bir çamaşır makinesinin yakından görünümü.

Kalite ve sürdürülebilirlik için mühür

Tchibo'dan bir erkek atkısı satın aldığınızda hem paradan tasarruf edersiniz hem de yüksek kaliteli bir ürüne sahip olursunuz. TCM mührünün anlamı "Tchibo Onaylı Ürün"dür. Ürünlerimizin tüm üretim süreci, sürekli kalite kontrollerine tabiidir. Bu süreç ham maddelerimizin seçimiyle başlar ve tüm üretim aşamalarından satışa kadar devam eder. Organik pamuk sizin için önemliyse "OCS 100" ve "OCS Blended" mühürlerimize bakın. Erkek atkılarına ek olarak, ürün yelpazemizde ayrıca erkek kemerleri gibi çok sayıda başka moda aksesuarları bulacaksınız.
Küçük kızını sırtında taşıyan atkılı bir erkek ve sahilde mutlu bir şekilde koşan bir kadın. Hepsi sonbahar giysileri giyiyor.