Erkekler için şık ve pratik aksesuarlar

Şallar ve atkılar sadece sıcak tutan kıyafetler olmalarının dışında, erkeklerin tarzlarına da şık bir dokunuş getirir. Modaya uygun aksesuarlar olarak dikkati kıyafetinize çekmeyi sağlar ve görünümünüzde şık bir şekilde zarif ya da günlük bir etki oluşturur. Tchibo’nun sıcak tutan örgüden, hafif pamuklu olanlara kadar tüm şık erkek şallarını ve atkılarını keşfedin. İpuçlarımız ile yeni favori aksesuarınızı bulun!
-35 %
Flanel Şal
69,95TL
44,95TL
Örgü Atkı, Kırçıllı Antrasit
79,95TL
Gri Basic Atkı
Unisex
49,95TL
Siyah Basic Atkı
Unisex
49,95TL
Dokuma Şal, Lacivert
Yumuşaktır ve sıcak tutar
49,95TL

Kişisel tarzınız için erkek şalları ve atkıları

Yumuşacık sıcak tutan kışlık atkılar

Dışarısı soğuk olduğunda, yumuşacık sarmalayan kışlık atkılar erkek gardıroplarının vazgeçilmez aksesuarlarının arasındaki yerini alır. Kaşmir yün, ciltte hoş bir his bırakma ve sıcak tutma özelliklerine sahip olan bir malzemedir. Bu doğal malzemenin bir diğer avantajı da ısıyı dengeleme etkisine sahip olmasıdır. Böylece kaşmir erkek atkısı, terli hissetmenize neden olmadan nemi iyi şekilde alabilir. Aynı zamanda yumuşacık polar da kışlık şallarınız için çok iyi bir malzemedir. Isıyı iyi şekilde izole etme özelliğine ve nem dengeleme etkisine sahiptir.

Erkek şallarının modaya uygun şekilde kullanımı

Şalınızı bağlama şeklinize bağlı olarak, kıyafetinize zarif ya da günlük-rahat bir dokunuş hissi verebilirsiniz. Örneğin şalınızı boynunuza bir kravat gibi bağladığınızda, sıra dışı, modaya uygun bir tarz yaratmış olursunuz. Serbest bir stil istediğinizde, şalı boynunuza gevşek bir şekilde birkaç defa dolamanız ve uçlarını şalın altına gizlemeniz son derece hızlı ve kolay bir yöntemdir. İsteğe bağlı olarak, bir ucunu moda bilincine uygun şekilde serbest bırakabilirsiniz.

Şal ve atkı satın alırken nelere dikkat etmelisiniz

Tasarım

Erkek şalları ve atkıları birçok farklı tasarıma sahiptir. Örneğin kareli şallar ve atkılar modaya uygun klasikler olarak görülür, aynı şekilde tek renk ve sade mavi ya da gri tonlu olanlar da öyledir. Tek renkli aksesuarlar özellikle çok yönlü ve zarif bir şekilde kombine edilebilirken, desenli şallar özellikle basit, düz renkli kıyafetlere değer kazandırır. İnce, sade bir erkek şalı genel anlamda gömlekler için şık bir eşlikçi olurken, renkli bir yün atkı günlük kıyafetlerinize rahatlık verir.

Kolay temizleme

Bir şalın ya da atkının yıkanması kolay olduğu için günlük hayatta sizi daha memnun eder. Organik pamuktan üretilen şallar sadece ciltte rahat bir his bırakmakla kalmaz, aynı zamanda 30 ya da 40 derecede, çamaşır makinesinde problemsiz şekilde yıkanabilir. Velür kumaştan üretilen bir atkı ise 30 dereceye kadar düşük sıcaklıkta, narin yıkama programı ile yıkanabilir. Bununla birlikte, kumaş yumuşatıcıyı tolere etmez. Çoğu zaman temiz havada havalandırmak da yeterlidir.

Erkek şalları ve atkı alışverişlerinizde doğru seçimler

Erkek şallarını ve atkılarını internetten almak istediğinizde, Tchibo’nun kaliteli kumaşlarına ve modaya uygun tasarımlarına güvenebilirsiniz. “Tchibo Certified Merchandise” ifadesinin kısaltması olan TCM damgamız ile, size bu çok özel kalite sözünü veririz. Aynı şekilde “Cashmere” damgası sayesinde kaliteli doğal ürünleri tanıyabilirsiniz.