Erkek Aksesuar

Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Yün Bere ve Yün Atkı Seti
999,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Sert Bavul Seti, Büyük
Sert Bavul Seti, Küçük
Sert Bavul Seti, Orta
5.249,00TL
3.459,00TL
4.199,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
2 Adet Şampuan Şişesi
209,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Örgü Atkı, Koyu Yeşil
Örgü Atkı, Lacivert
379,00TL
379,00TL
Eldiven
349,00TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Boyun Yastığı
439,00TL
Su Geçirmez Omuz Çantası
429,00TL
Örgü Atkı, Kırçıllı Antrasit
419,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
249,00TL
Örgü Eldiven
249,00TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Bere, Koyu Yeşil
Örgü Bere, Lacivert
219,00TL
219,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
Emniyetli Omuz Çantası
409,00TL
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası
349,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Çanta
309,00TL
Su Geçirmez Akıllı Telefon Kılıfı
309,00TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
299,00TL
Fitness Eldiveni
269,00TL
 
Seçenekler:
 
1

Çantalar ve cüzdanlar: Günlük yaşam için faydalı yoldaşlar

Anahtarlar, cep telefonu, ufak tefek şeyler - çantalar sadece kadınlar için değil erkekler için de mükemmel bir yoldaştır böylece günlük hayatta ihtiyaç duydukları her şeyi yanlarında taşıyabilirler. İş hayatı için örneğin deriden yapılmış sade ama kaliteli bir omuz çantası tavsiye edilir. Önemli olan her şey bunun içinde yerini bulur. Boş zamanlar için ise rahat bir sırt çantası mükemmel bir seçimdir. Erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar: Cüzdan. Burada da deriden üretilmiş modeller şık bir görünüm sağlar. Öneri: Madeni paralar için geniş bir bölmenin yanı sıra kredi kartları, ehliyet ve benzerleri için yeterli kart yuvasına sahip olduğundan emin olun.
Göz alıcı olarak erkek aksesuarları: Bir kot pantolon üzerindeki kahverengi deri kemerin yakından görünümü.

Pratik ve şık: Erkekler için aksesuar olarak şık kemerler

Pantolonun kayıp kaymamasına bakılmaksızın - uygun bir erkek kemeriyle giysiniz gerçek bir göz alıcı olacaktır. Tchibo’nun online mağazasında çok çeşitli şık modeller bulabilirsiniz. Kemerler arasında gümüş tokalı siyah deri modeller erkekler için klasiktir. Mavi kot pantolon giydiğinizde kahverengi bir kemer harika bir kontrast yaratır ve aynı zamanda rahatlık hissi verir. Aynı şekilde kahverengi bir erkek atkısıyla kombine ederseniz görünüm daha da şık hale gelir. Görünüm konusunda daha cesur olanlar, kovboy görünümünde göz alıcı tokalı abartılı bir kemeri tercih eder.
Kış mevsimi için ideal aksesuar: Atkı, şapka ve eldiven giyen genç bir erkek karlı bir kış manzarasında beyaz Labrador köpeğini okşamak için çömeliyor.

Atkı, şapka, eldiven - kış boyunca rahatlık

Soğuk mevsimde çok üşümeyi önlemek için erkeklerin olmazsa olmazı atkı, şapka ve eldivenlerdir. Erkek aksesuar pratik olmasının yanı sıra aynı zamanda gerçekten şıktır. Bütünsel bir görünüme değer veriyorsanız komple bir set seçmek en iyi tercih olacaktır. Tabii ki tüm parçaları ayrı ayrı da seçebilirsiniz. Şapkalar ve atkılar için rahat örgüden yapılmış bir model önerilir. Kışın sık sık bisiklet kullanıyorsanız deri eldivenler bir avantajdır. Bunlar sadece sizi sıcak tutmakla kalmaz aynı zamanda kar ve yağmurda ellerinizin ıslanmamasını sağlar.

Şık saatler: Erkekler için aksesuar olarak saatler

Saat kaç? Günde kendinize sık sık sorduğunuz bir soru. Özellikle modaya önem veren erkekler bunun için cep telefonlarına bakmaz, aksine saatlerine bakarlar. İster analog ister dijital olsun: Tchibo'dan uygun fiyata harika erkek saatlerine sahip olabilirsiniz. İş hayatı için ince deri kayışlı bir model önerilirken, boş zamanlar için tekstil veya metal kordonlu spor saatler erkekler için aksesuar olarak idealdir. Suya ve toza dayanıklı bir saat gövdesi, saatinizin yağmur sularına dayanabilmesini ve kirden korunmasını sağlar.

Aksesuarların ustaca kombinasyonu: İşte böyle yapılır

Birkaç erkek aksesuarını kombine etmek ister misiniz? Sorun değil ancak yine de dikkat etmeniz gereken birkaç kural vardır. Giysilerinizin çılgınca karışık desenlerden ve malzemelerden oluşan bir karmaşa gibi görünmemesi için aksesuarları seçerken tek bir renk ailesine bağlı kalmanız tavsiye edilir. Örneğin siyah bir kemer aynı şekilde koyu renkli bir çantayla mükemmel bir uyum sağlar. Temel kural şudur: İdeal olarak karma tonlardaki aksesuarları seçin, uyumlu görünürler ve çok yönlü bir kombinasyon imkanı sunarlar.
Aksesuarların doğru bir şekilde kombine edilmesi: Kahverengi deri kayışlı bir saat, uyumlu renkte bir kemer ayrıca uyumlu bir ceket giyen bir erkeğin yakından görünümü.

Tchibo: Yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler

Bu arada: Tchibo'dan sadece erkekler için yüksek kaliteli aksesuarlar değil aynı zamanda rakipsiz fiyatlarla şık erkek modasını da satın alabilirsiniz. Sonunda neye karar verirseniz verin: Bir Tchibo ürünü satın aldığınızda her zaman mükemmel kalitede bir ürüne sahip olursunuz. Bunu TCM mührümüzden de anlayabilirsiniz ("Tchibo Certified Merchandise"in kısaltması). Yüksek kaliteli doğal malzemelere de önem veriyorsanız, örneğin eldiven ve saatlerde "Hakiki Deri" etiketine dikkat edin.
Tchibo'da yüksek kaliteli erkek aksesuarları: Erkek deri eldivenlerinin yakından görünümü.