Erkek Aksesuar

Seyahat Çamaşır Düzenleme Çantası
109,95TL
-29 %
Gri Tekerlekli Kayak Çantası
349,95TL
244,99TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
119,95TL
  • Örgü Eldiven
Yumuşak, sıcak bir polar astar ile
Örgü Eldiven
Yumuşak, sıcak bir polar astar ile
94,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Deri Eldiven
269,95TL
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Örgü Eldiven
Örgü Eldiven
84,95TL
84,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Örgü Eldiven
Örgü Eldiven
84,95TL
84,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Basic Bere
Unisex
84,95TL
-15 %
Seyahat Düzenleyici
129,95TL
109,95TL
Otomatik Cep Şemsiyesi
139,95TL
-20 %
Spor Çantası
99,95TL
79,95TL
  • 3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
119,95TL
-20 %
Güvenli Alışveriş Çantası
149,95TL
119,95TL
-13 %
Bavul Düzenleyici
179,95TL
154,95TL
-5 %
Sırt Çantası
Puantiye desenli
89,95TL
84,95TL
  • 3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri
Şifreli kilit ve entegre terazili
3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri
Şifreli kilit ve entegre terazili
119,95TL
  • Su Geçirmez Kamp Torbası
Farklı eşyaları su geçirmeyecek şekilde saklar
Su Geçirmez Kamp Torbası
Farklı eşyaları su geçirmeyecek şekilde saklar
69,95TL
Bavul Koruma Kılıfı
139,95TL
  • Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
159,95TL
134,95TL
Hızlı Görünüm
-15 %
Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
159,95TL
134,95TL
-11 %
Outdoor Sırt Çantası, Mini
129,95TL
114,95TL
-26 %
Güvenlikli Omuz Çantası
149,95TL
109,95TL
Hafif Kumaş Bavul, Orta Boy
719,95TL
Plaj Kasası Güneş Kremi Görünümlü
59,95TL
Katlanabilen Sırt Çantası
139,95TL
Sert Kabuklu Bavul, Orta Boy
839,95TL
1

Çantalar ve cüzdanlar: Günlük yaşam için faydalı yoldaşlar

Anahtarlar, cep telefonu, ufak tefek şeyler - çantalar sadece kadınlar için değil erkekler için de mükemmel bir yoldaştır böylece günlük hayatta ihtiyaç duydukları her şeyi yanlarında taşıyabilirler. İş hayatı için örneğin deriden yapılmış sade ama kaliteli bir omuz çantası tavsiye edilir. Önemli olan her şey bunun içinde yerini bulur. Boş zamanlar için ise rahat bir sırt çantası mükemmel bir seçimdir. Erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar: Cüzdan. Burada da deriden üretilmiş modeller şık bir görünüm sağlar. Öneri: Madeni paralar için geniş bir bölmenin yanı sıra kredi kartları, ehliyet ve benzerleri için yeterli kart yuvasına sahip olduğundan emin olun.
Göz alıcı olarak erkek aksesuarları: Bir kot pantolon üzerindeki kahverengi deri kemerin yakından görünümü.

Pratik ve şık: Erkekler için aksesuar olarak şık kemerler

Pantolonun kayıp kaymamasına bakılmaksızın - uygun bir erkek kemeriyle giysiniz gerçek bir göz alıcı olacaktır. Tchibo’nun online mağazasında çok çeşitli şık modeller bulabilirsiniz. Kemerler arasında gümüş tokalı siyah deri modeller erkekler için klasiktir. Mavi kot pantolon giydiğinizde kahverengi bir kemer harika bir kontrast yaratır ve aynı zamanda rahatlık hissi verir. Aynı şekilde kahverengi bir erkek atkısıyla kombine ederseniz görünüm daha da şık hale gelir. Görünüm konusunda daha cesur olanlar, kovboy görünümünde göz alıcı tokalı abartılı bir kemeri tercih eder.
Kış mevsimi için ideal aksesuar: Atkı, şapka ve eldiven giyen genç bir erkek karlı bir kış manzarasında beyaz Labrador köpeğini okşamak için çömeliyor.

Atkı, şapka, eldiven - kış boyunca rahatlık

Soğuk mevsimde çok üşümeyi önlemek için erkeklerin olmazsa olmazı atkı, şapka ve eldivenlerdir. Erkek aksesuar pratik olmasının yanı sıra aynı zamanda gerçekten şıktır. Bütünsel bir görünüme değer veriyorsanız komple bir set seçmek en iyi tercih olacaktır. Tabii ki tüm parçaları ayrı ayrı da seçebilirsiniz. Şapkalar ve atkılar için rahat örgüden yapılmış bir model önerilir. Kışın sık sık bisiklet kullanıyorsanız deri eldivenler bir avantajdır. Bunlar sadece sizi sıcak tutmakla kalmaz aynı zamanda kar ve yağmurda ellerinizin ıslanmamasını sağlar.

Şık saatler: Erkekler için aksesuar olarak saatler

Saat kaç? Günde kendinize sık sık sorduğunuz bir soru. Özellikle modaya önem veren erkekler bunun için cep telefonlarına bakmaz, aksine saatlerine bakarlar. İster analog ister dijital olsun: Tchibo'dan uygun fiyata harika erkek saatlerine sahip olabilirsiniz. İş hayatı için ince deri kayışlı bir model önerilirken, boş zamanlar için tekstil veya metal kordonlu spor saatler erkekler için aksesuar olarak idealdir. Suya ve toza dayanıklı bir saat gövdesi, saatinizin yağmur sularına dayanabilmesini ve kirden korunmasını sağlar.

Aksesuarların ustaca kombinasyonu: İşte böyle yapılır

Birkaç erkek aksesuarını kombine etmek ister misiniz? Sorun değil ancak yine de dikkat etmeniz gereken birkaç kural vardır. Giysilerinizin çılgınca karışık desenlerden ve malzemelerden oluşan bir karmaşa gibi görünmemesi için aksesuarları seçerken tek bir renk ailesine bağlı kalmanız tavsiye edilir. Örneğin siyah bir kemer aynı şekilde koyu renkli bir çantayla mükemmel bir uyum sağlar. Temel kural şudur: İdeal olarak karma tonlardaki aksesuarları seçin, uyumlu görünürler ve çok yönlü bir kombinasyon imkanı sunarlar.
Aksesuarların doğru bir şekilde kombine edilmesi: Kahverengi deri kayışlı bir saat, uyumlu renkte bir kemer ayrıca uyumlu bir ceket giyen bir erkeğin yakından görünümü.

Tchibo: Yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler

Bu arada: Tchibo'dan sadece erkekler için yüksek kaliteli aksesuarlar değil aynı zamanda rakipsiz fiyatlarla şık erkek modasını da satın alabilirsiniz. Sonunda neye karar verirseniz verin: Bir Tchibo ürünü satın aldığınızda her zaman mükemmel kalitede bir ürüne sahip olursunuz. Bunu TCM mührümüzden de anlayabilirsiniz ("Tchibo Certified Merchandise"in kısaltması). Yüksek kaliteli doğal malzemelere de önem veriyorsanız, örneğin eldiven ve saatlerde "Hakiki Deri" etiketine dikkat edin.
Tchibo'da yüksek kaliteli erkek aksesuarları: Erkek deri eldivenlerinin yakından görünümü.