Kadınlar ve erkekler için bisiklet giysileri

Düzenli olarak bisiklete binenler, bunun için uygun kıyafete ihtiyaç duyar. Sıkmamalı ve aynı zamanda rüzgar ve hava koşullarına dayanmalıdır. Tchibo’da bisiklet giysilerinizi uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. Kadın veya erkek fark etmez, online mağazamızda gezinin ve ürün yelpazemizden ilham alın. Çekici giysilere ek olarak size tabii ki kasklardan, mataralara kadar bisiklet aksesuarları da sunuyoruz.

Bisiklet & Cycling Ekipmanları

-18 %
Katlanabilen Taze Tutan Kap
109,95TL
89,95TL
Performans Kar Maskesi
74,95TL
 
Seçenekler:
 
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
119,95TL
-25 %
Hafif Spor Montu
239,95TL
179,95TL
 
Seçenekler:
 
Termal Polar Atkı
Termal Polar Atkı
99,95TL
99,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
-8 %
Bisiklet Külodu
119,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
Ayakkabı Yağmurluğu
119,95TL
 
Seçenekler:
 
  • 3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
119,95TL
-18 %
Bisiklet ve Omuz Çantası
159,95TL
129,95TL
-25 %
Fonksiyonel Spor Tişörtü
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Pançosu, Katlanabilir
279,95TL
-11 %
Outdoor Sırt Çantası, Mini
129,95TL
114,95TL
Bisiklet Sabitleme Kayışı
74,95TL
Outdoor Sırt Çantası
359,95TL
Fonksiyonel Tişört
139,95TL
 
Seçenekler:
 
Katlanabilen Sırt Çantası
139,95TL
Sırt Çantası Yağmur Koruma Kılıfı
99,95TL
-11 %
Dikişsiz Fonksiyonel Spor Taytı
179,95TL
159,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Yumuşak Eldivenler
Çevre dostu evoPel emprenyesi sayesinde su tutmaz
Yumuşak Eldivenler
Çevre dostu evoPel emprenyesi sayesinde su tutmaz
149,95TL
 
Seçenekler:
 
  • 3 Adet Dış Mekan File Çanta
Bir büzme ipi ve tıpa ile kapatılabilir
84,95TL
69,95TL
Hızlı Görünüm
-17 %
3 Adet Dış Mekan File Çanta
Bir büzme ipi ve tıpa ile kapatılabilir
84,95TL
69,95TL
Hafif Softshell Mont
359,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Örme Polar Şapka
Özellikle yumuşak, sıcak ve nefes alabilir
Örme Polar Şapka
Özellikle yumuşak, sıcak ve nefes alabilir
99,95TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
119,95TL
Ayakkabı Koruma Kılıfı
119,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
109,95TL
1

Her ihtiyaca göre fonksiyonel bisiklet giysileri

İster bisikletle işe gidin, ister günler boyunca dağlarda trekking turlarına çıkın: Bisiklet kıyafetleri çeşitli gereksinimleri karşılamalıdır. Sürüş sırasında vücudun soğumaması ve nemin hızla uzaklaştırılması için nefes alabilir ve ter emici olmalıdır. Bu nedenle ısı izolasyonu bir zorunluluktur. Bir termos şişesindeki gibi, vücut ve kıyafet arasında yalıtıcı bir hava katmanı bulunur. Bu, soğuğun içeri girmesini engeller. Tchibo’da her gereksinime uygun farklı tasarımlarda geniş bir bisiklet kıyafeti yelpazesi bulabilirsiniz.
Bisiklet giysisi olarak kısa kollu bir bisiklet forması ve kısa bir bisikletçi pantolonu giymiş genç bir adam, dağ bisikleti ile dağlarda yol alıyor.

Yaz turları için kısa kollu forma ve bisikletçi pantolonları

Tabii ki bisiklet giysilerinde de her hava koşulu için uygun kıyafet bulunur. Yaz aylarında hafif bir fonksiyonel atlet ve kısa kollu bisiklet forması giymek en iyisidir. Bisikletçi pantolonu da sıcak mevsimde kısa olabilir. Uzun bir tur planlıyorsanız oturma yeri dolgulu, konforlu bisikletçi pantolonları idealdir. Güneş altında yola çıksanız da daima hafif bir spor montunu yanınızda bulundurmalısınız. Kolayca rulo haline getirilebilir ve her sırt çantasına uyar.
Mavi bir ceket ve siyah pantolondan oluşan kışlık bisiklet kıyafetleri giymiş genç bir kadın, kışlık bir manzarada yokuş yukarı bisiklet sürüyor.

Sıcak tutan lahana prensibi giyim: Kış için uygun bisiklet giysileri

Kış aylarında tüm açık hava aktivitelerinde olduğu gibi birden fazla kıyafet katmanının üst üste giyilmesinden oluşan lahana prensibi geçerlidir. Ofise giderken olduğu gibi kısa mesafelerde rüzgar ve su yalıtımı sağlayan bir pantolon veya montu günlük giysilerinizin üzerine giymeniz yeterli olacaktır. Yolunuz daha uzun sürecekse sıcak fonksiyonel iç çamaşırları zorunludur. Bunun üzerine, ısı izolasyonu katmanı olarak uzun kollu bir termal forma ve bir termal pantolon giyin. Rüzgar ve soğuğu dışarıda bırakmak için nefes alabilen bir fonksiyonel mont en doğru seçim olacaktır. Bir yuvarlak boyunluk ile boyun ve baş bölgesi sıcak kalır ayrıca kışın bisiklet eldivenlerini de unutmamalısınız.

Yağmurlu günlerde iyi koruma

Bisikletinizi her hava koşulunda kullanıyorsanız yağmurlu günler için kesinlikle uygun bisiklet kıyafetlerine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle hem mont hem de pantolon yağmurla havalarda önemlidir. Su geçirmez membranlarla kaplanmış olması dışarıdan nemin nüfuz etmesine izin vermez aynı zamanda terlememenizi sağlar. Tchibo’da birçok renk ve desenli yağmur pantolonları, yağmurlukları ve yağmur pançolarını kolayca online sipariş edebilirsiniz. Kötü havalarda yanınızda daima bir bisiklet kaskı kılıfı ve bisiklet selesi kılıfı bulundurmalısınız.

Bisiklet kaskından mataraya kadar: pratik ekipman

Bisiklet kıyafetleri ayrı bir konudur. Ancak gündelik hayatta ve uzun bisiklet turlarında belirli ekipmanlar olmadan yapamazsınız. Tchibo’nun online mağazası size çok sayıda faydalı aletten oluşan geniş bir yelpaze sunar. Bir bisiklet kaskı, trafikte kullanım için temel aksesuarlar arasındadır ve bisikletinizi gözetimsiz bırakıyorsanız bir bisiklet kilidi de vazgeçilmezdir. Eşyanızı hareket halindeyken su geçirmez bir bisiklet çantasında veya sırt çantasında saklamak en iyisidir. Çarpma ve çizilmeye dayanıklı bir matarada yol için içeceklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.
Kısa bisiklet kıyafeti ve bisiklet kaskları giymiş genç bir çift, bir ağaç gövdesi üzerinde oturmuş bisiklet turunda bir içecek molası veriyor.

En iyi kalitede bisiklet giyimi ve aksesuarları

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Bisiklet kıyafeti veya aksesuar; Tchibo’da kaliteye güvenebilirsiniz. TCM mührümüz bunun güvencesidir. Üç harf, bir söz. Çünkü TCM, "Tchibo Certified Merchandise” anlamındadır. Yüksek kalite standartlarımız, ham madde tedarikinden tüm üretim aşamalarına ve satışa kadar uzanır. Yalnızca gereksinimlerimizi yüzde yüz karşılayan seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizin üretiminde düzenli kalite kontrolleri, tüm standartların yerine getirilmesini garanti eder.
Manzaralı bir noktada, sırtları kameraya dönük olan bisiklet kıyafetli bir erkek ve kadın, çocuklarını ortaya almış ve ellerinden kaldırıyor.