Kadınlar ve erkekler için bisiklet giysileri

Düzenli olarak bisiklete binenler, bunun için uygun kıyafete ihtiyaç duyar. Sıkmamalı ve aynı zamanda rüzgar ve hava koşullarına dayanmalıdır. Tchibo’da bisiklet giysilerinizi uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. Kadın veya erkek fark etmez, online mağazamızda gezinin ve ürün yelpazemizden ilham alın. Çekici giysilere ek olarak size tabii ki kasklardan, mataralara kadar bisiklet aksesuarları da sunuyoruz.

Bisiklet & Cycling Ekipmanları

Yağmur Parkası
1.649,00TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Parkası, Yeşil
1.499,00TL
 
Seçenekler:
 
Rüzgar Korumalı Ceket, Turuncu
819,00TL
 
Seçenekler:
 
Outdoor Ceket
2.199,00TL
 
Seçenekler:
 
Hibrit Termal Üst
1.099,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Ceket »Pack Me«
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Hibrit Midlayer Ceket
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Rüzgar Korumalı Termal Eldiven
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Rüzgar Korumalı Eldiven
249,00TL
 
Seçenekler:
 
Üniseks Yağmurluk, Sarı
Üniseks Yağmurluk, Mavi
1.249,00TL
1.249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Çift Taraflı Mini Pompa
299,00TL
Termal Polar Atkı
Termal Polar Atkı
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Üniseks Yağmur Montu, Turuncu
1.149,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Yelek
1.099,00TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
7/8 Spor Taytı
439,00TL
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Kapitone Yelek
999,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapüşonlu Ceket, Koyu Turuncu
Kapüşonlu Ceket, Antrasit
999,00TL
999,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kapitone Yelek »Pack Me«
999,00TL
 
Seçenekler:
 
-24 %
Bisiklet Selesi
329,00TL
249,00TL
Reflektörlü Rüzgar Korumalı Eldiven
329,00TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Ceket, Antrasit
Fonksiyonel Ceket, Koyu Turuncu
899,00TL
899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Uzun Kollu Fonksiyonel Tişört, Ada Çayı Rengi
449,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Uzun Kollu Fonksiyonel Tişört, Neon Turuncu
449,00TL
 
Seçenekler:
 
Outdoor Sırt Çantası, Heritage
Outdoor Sırt Çantası, Mini
439,00TL
249,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Boz Kahverengi
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Bisiklet Sırt Çantası
699,00TL
Fonksiyonel Pantolon
629,00TL
 
Seçenekler:
 
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Çanta
309,00TL
Gri Örgü Polar Yuvarlak Boyunluk
299,00TL
1

Her ihtiyaca göre fonksiyonel bisiklet giysileri

İster bisikletle işe gidin, ister günler boyunca dağlarda trekking turlarına çıkın: Bisiklet kıyafetleri çeşitli gereksinimleri karşılamalıdır. Sürüş sırasında vücudun soğumaması ve nemin hızla uzaklaştırılması için nefes alabilir ve ter emici olmalıdır. Bu nedenle ısı izolasyonu bir zorunluluktur. Bir termos şişesindeki gibi, vücut ve kıyafet arasında yalıtıcı bir hava katmanı bulunur. Bu, soğuğun içeri girmesini engeller. Tchibo’da her gereksinime uygun farklı tasarımlarda geniş bir bisiklet kıyafeti yelpazesi bulabilirsiniz.
Bisiklet giysisi olarak kısa kollu bir bisiklet forması ve kısa bir bisikletçi pantolonu giymiş genç bir adam, dağ bisikleti ile dağlarda yol alıyor.

Yaz turları için kısa kollu forma ve bisikletçi pantolonları

Tabii ki bisiklet giysilerinde de her hava koşulu için uygun kıyafet bulunur. Yaz aylarında hafif bir fonksiyonel atlet ve kısa kollu bisiklet forması giymek en iyisidir. Bisikletçi pantolonu da sıcak mevsimde kısa olabilir. Uzun bir tur planlıyorsanız oturma yeri dolgulu, konforlu bisikletçi pantolonları idealdir. Güneş altında yola çıksanız da daima hafif bir spor montunu yanınızda bulundurmalısınız. Kolayca rulo haline getirilebilir ve her sırt çantasına uyar.
Mavi bir ceket ve siyah pantolondan oluşan kışlık bisiklet kıyafetleri giymiş genç bir kadın, kışlık bir manzarada yokuş yukarı bisiklet sürüyor.

Sıcak tutan lahana prensibi giyim: Kış için uygun bisiklet giysileri

Kış aylarında tüm açık hava aktivitelerinde olduğu gibi birden fazla kıyafet katmanının üst üste giyilmesinden oluşan lahana prensibi geçerlidir. Ofise giderken olduğu gibi kısa mesafelerde rüzgar ve su yalıtımı sağlayan bir pantolon veya montu günlük giysilerinizin üzerine giymeniz yeterli olacaktır. Yolunuz daha uzun sürecekse sıcak fonksiyonel iç çamaşırları zorunludur. Bunun üzerine, ısı izolasyonu katmanı olarak uzun kollu bir termal forma ve bir termal pantolon giyin. Rüzgar ve soğuğu dışarıda bırakmak için nefes alabilen bir fonksiyonel mont en doğru seçim olacaktır. Bir yuvarlak boyunluk ile boyun ve baş bölgesi sıcak kalır ayrıca kışın bisiklet eldivenlerini de unutmamalısınız.

Yağmurlu günlerde iyi koruma

Bisikletinizi her hava koşulunda kullanıyorsanız yağmurlu günler için kesinlikle uygun bisiklet kıyafetlerine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle hem mont hem de pantolon yağmurlu havalarda önemlidir. Su geçirmez membranlarla kaplanmış olması dışarıdan nemin nüfuz etmesine izin vermez aynı zamanda terlememenizi sağlar. Tchibo’da birçok renk ve desenli yağmur pantolonları, yağmurlukları ve yağmur pançolarını kolayca online sipariş edebilirsiniz. Kötü havalarda yanınızda daima bir bisiklet kaskı kılıfı ve bisiklet selesi kılıfı bulundurmalısınız.

Bisiklet kaskından mataraya kadar: pratik ekipman

Bisiklet kıyafetleri ayrı bir konudur. Ancak gündelik hayatta ve uzun bisiklet turlarında belirli ekipmanlar olmadan yapamazsınız. Tchibo’nun online mağazası size çok sayıda faydalı aletten oluşan geniş bir yelpaze sunar. Bir bisiklet kaskı, trafikte kullanım için temel aksesuarlar arasındadır ve bisikletinizi gözetimsiz bırakıyorsanız bir bisiklet kilidi de vazgeçilmezdir. Eşyanızı hareket halindeyken su geçirmez bir bisiklet çantasında veya sırt çantasında saklamak en iyisidir. Çarpma ve çizilmeye dayanıklı bir matarada yol için içeceklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.
Kısa bisiklet kıyafeti ve bisiklet kaskları giymiş genç bir çift, bir ağaç gövdesi üzerinde oturmuş bisiklet turunda bir içecek molası veriyor.

En iyi kalitede bisiklet giyimi ve aksesuarları

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Bisiklet kıyafeti veya aksesuar; Tchibo’da kaliteye güvenebilirsiniz. TCM mührümüz bunun güvencesidir. Üç harf, bir söz. Çünkü TCM, "Tchibo Certified Merchandise” anlamındadır. Yüksek kalite standartlarımız, ham madde tedarikinden tüm üretim aşamalarına ve satışa kadar uzanır. Yalnızca gereksinimlerimizi yüzde yüz karşılayan seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizin üretiminde düzenli kalite kontrolleri, tüm standartların yerine getirilmesini garanti eder.
Manzaralı bir noktada, sırtları kameraya dönük olan bisiklet kıyafetli bir erkek ve kadın, çocuklarını ortaya almış ve ellerinden kaldırıyor.