Her Yaş ve Ortam İçin Köpek Oyuncakları

Köpeklerin çok fazla harekete ihtiyacı vardır. Gezintilere, bisiklete binmeye veya grup oyunlarına ek olarak kullanışlı köpek oyuncakları da onlar için aktivite ve çeşitlilik sağlar. Köpek oyuncağı çeşitleri sayesinde köpeğiniz, fiziksel ve zihinsel olarak zorlanır ve eğlenir. Tchibo, iç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli köpek oyuncaklarını size uygun fiyat avantajıyla sunar. Tchibo’da yer alan ürünler arasında yetişkin köpekler için sunulan oyuncakların yanı sıra yavru köpekler için güvenli oyuncaklar da yer alır. Siz de hemen şimdi Tchibo’daki köpek oyuncaklarına göz atabilir, en iyi dostunuzun yeni favori oyuncağını kolayca seçebilirsiniz.
Köpekler İçin Pelüş Oyuncak
279,00TL
Pelüş Köpek Oyuncağı "Ahtapot"
279,00TL
Köpekler için Halat Oyuncak
249,00TL
Elma-Kabak Köpek Oyuncağı
239,00TL
2 Parçalı Köpek Oyuncak Seti
289,00TL
-14 %
Köpekler için Halat Oyuncak
269,00TL
229,00TL
Köpek Su Oyuncağı "Balina"
209,00TL
Köpekler İçin Ödül Mamalı Oyuncak
249,00TL

Dış Mekanlar İçin Köpek Oyuncakları

Güzel havalarda köpeğinizle dışarıda vakit geçirmek hem size hem de ona çok iyi gelecek! Dış mekan köpek oyuncakları içerisinde frizbiler harika bir seçimdir. Frizbiyle oynayacağınız oyunlar, köpeğinizin hem fiziksel kondisyonunu hem de tepki yeteneğini artırır. Ayrıca köpekler için gölet gibi yerlerde kullanılmak üzere su yüzeyinde kullanılabilen su oyuncakları da bulunur. Köpeğiniz, suda lastik topları veya kemikleri kovalayabilir ve böylece birlikte çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Yavru Köpekler İçin Güvenli Köpek Oyuncaklarıb.

Yavru Köpekler İçin Güvenli Köpek Oyuncakları

Bir köpek yavrusu sahiplenecekseniz, kullanışlı ve farklı oyuncaklar da ilk ekipmanların bir parçasıdır. Yaşamlarının ilk yılında diş değişimleri gerçekleşir. Bu nedenle, özellikle yavru köpekler için tasarlanmış oyuncakları satın almak en iyisidir. Dört ayaklı küçük dostlarımız yumuşak ve sevimli bezden hayvan oyuncaklarla oynamayı severler. Yumuşak malzeme dişlere zarar vermez. Yavru köpeğiniz oyuncağı taşırken ve sallarken herhangi bir acı hissetmez. Ayrıca, bezden oyuncak hayvanlar genellikle çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Bezden hayvan oyuncakların yanı sıra doğal kauçuktan yapılmış dayanıklı köpek oyuncakları da, yavru köpeğinizin dişlerini temizledikleri ve yutulamayacakları için tavsiye edilir. Bu oyuncaklar, köpeğinizin dişlerini temizler ve kullanılan malzeme sayesinde yutma problemiyle karşılaşmazsınız.
Köpeğiniz İçin Zeka Oyuncakları

Köpeğiniz İçin Zeka Oyuncakları

Soğuk ve yağmurlu günlerde yürüyüşler, genellikle havanın güzel olduğu zamanlara göre çok daha kısa sürer. Köpeğinizle evinizde bir gün geçiriyorsanız zeka oyuncakları can sıkıntısını önlemek ve düşünme yeteneğini geliştirmek için idealdir. Zekayı geliştiren en önemli köpek oyuncaklarından biri de ödül toplarıdır. Köpeğiniz, en sevdiği ikramlarla dolu olan ödül topunun peşinden koşmaktan keyif alacaktır. Meraklı dört ayaklı dostlarımız için dişlerini veya patilerini kullanmaları gereken çeşitli düğmeler ve düzeneklerle donatılmış bozulmaz köpek oyuncakları uygundur. Bu ürünlerin zorluk derecelerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Güvenli ve Kaliteli Köpek Oyuncakları

Tchibo’daki köpek oyuncakları, “Tchibo Certified Merchandise” (TCM) adı verilen kalite damgasıyla sunulur. Bu ürünlerden tercih ettiğinizde köpeğiniz için güvenli ve yüksek kaliteli bir oyuncak satın almış olursunuz. Tchibo’daki oyuncaklar, kalite standartlarımıza uyan ve sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Tchibo köpek oyuncakları, test laboratuvarlarında test edilir ve sıkı kalite kontrollerinden geçtikten sonra sizlere ulaşır. Siz de en uygun köpek oyuncak fiyatları ile sunulan ürünlere hemen şimdi göz atabilirsiniz.
Güvenli ve Kaliteli Köpek Oyuncakları