Konforlu ve Rahat Bir Uyku İçin Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odanızda eşyalarınızı sığdırmakta zorlanıyor ya da rahatsız mobilyalar nedeniyle bitkin bir şekilde uyanıyorsanız yeni yatak odası mobilyaları almanın şimdi tam zamanı! Rahat bir uyku için yatak odanızın genel konforu oldukça önemli. Geniş gardıroplar, şifonyerler veya komodinler, düzenli ve konforlu bir yatak odasının olmazsa olmazı! Tchibo’da “Tchibo Certified Merchandise (TCM)” isimli kalite damgasıyla sunulan ürünlere göz atmaya hemen başlayabilirsiniz. İster tek tip bir yatak odası mobilya takımı, ister farklı ürünlerle sizin oluşturacağınız bir set… Tchibo’da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.
Yatak Masası
1.199,00TL

Konforlu Bir Uykunun Anahtarı: Yataklar ve Şilteler

Yatak odanızı tasarlarken yatak seçimi oldukça önemli. Şilteler ve ızgara tabanlar, iyi bir gece uykusu için anahtar görevi üstleniyor. Bu nedenle yatak odanızı tasarlarken önce yatağınızı seçmeli ardından diğer mobilyalara geçmelisiniz. Yatak seçiminin ardından zevkinize göre komodin, gardırop, şifonyer ve bir tuvalet masası tercih edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yatak çekmecesi, lambalar veya yatak odası tekstil ürünleri gibi modelleri de Tchibo’da bulabilirsiniz.
Yatak Odanıza Uygun Dolap Seçimi

Yatak Odanıza Uygun Dolap Seçimi

Yatak odanızın alanına ve düzenine bağlı olarak farklı kapı tiplerine sahip yatak odası dolapları sunulur. Örneğin yatağınız ve gardırobunuz arasındaki geçiş çok darsa sürgülü veya sürgü kapılı gardıroplar iyi bir tercih olabilir. Odanızın yüksekliğinden yararlanmak istiyorsanız ek çekmeceli dolap sistemleri de idealdir. Yatağın üst bölgesinde yer alan duvar dolapları ise küçük yatak odalarında ekstra depolama alanı yaratmak için ideal kullanım sunar. Ayrıca dilerseniz köşe gardıropları ile yatak odanızdaki kullanılmayan alanları da değerlendirebilirsiniz.
Modern veya Klasik Yatak Odaları

Modern veya Klasik Yatak Odaları

Yatak odası mobilyalarını tek bir seri üzerinden satın alabilir böylece ürünlerin birbirine uyumunu sağlayabilirsiniz. Kır evi tipindeki tasarımlardan hoşlanıyorsanız kubbeli yataklar ve dolaplar, oyma süslemeleriyle rahat ve şık bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Modern tasarımları tercih edenler içinse net çizgilere ve pürüzsüz yüzeylere sahip mobilyalar öne çıkar. Bu yatak odası setlerinde genellikle parlak yüzeyler, aynalar ve metalik dekoratif ögeler de bulunur. Ayrıca dilerseniz sade ahşap tasarımla üretilen yatak odası mobilyalarıyla klasik bir yatak odasına da kavuşabilirsiniz.

Yatak Odalarınızı Tamamlayın: Lambalar, Dekorasyonlar ve Tekstil Ürünleri

Yatak odasındaki mobilyaların seçiminden sonra sıra ince dokunuşlara gelir. Yatak odası lambaları, bu aşamada önemli bir role sahiptir. Şık aydınlatma seçenekleri ile yatak odanızda hem rahat hem de sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca halılar, perdeler veya nevresimler gibi ev tekstil ürünleri de hem yatak odanıza şıklık katar hem de konforunuzu artırır. Yatak odanızda dekorasyonu tamamlamak için eşyaları mobilyalarınızla uyumlu bir şekilde seçmeniz gerekir. Örneğin modern bir yatak odası tasarlıyorsanız geometrik desenleri, romantik bir yatak odası planlıyorsanız çiçek desenlerini tercih edebilirsiniz.
Yatak Odalarınızı Tamamlayın: Lambalar, Dekorasyonlar ve Tekstil Ürünleri