Modern, Çok Yönlü ve Dekoratif Runner Modelleri

Doğal ve şık desenlere sahip ahşap masanızı sergilemek istiyorsunuz fakat yemek sırasında zarar görmesinden korkuyorsunuz. O zaman bir ikilemle karşı karşıyasınız demektir. Masa örtüsü masanızı tabaklardan ve dökülen yemeklerden korur ama maalesef masanızın güzelliğini de tamamen örtmüş olursunuz. Servis altlıkları pratik bir işlev görür fakat sundukları koruma küçük boyutlarından dolayı yeterli değildir. Bu gibi durumlarda çözüm runner’dır. Bu dar kesimli örtüler masanızın kullanılan kısımlarını korurken ahşabın da görünmesini sağlarlar. Sayısız tasarımları ile tek taşla iki kuş vurabilirsiniz.
Organik Pamuklu Şerit Örtü
329,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü
249,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü
329,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü, Tamamı Baskılı
Organik Pamuklu Şerit Örtü, Paskalya Baskılı
329,00TL
329,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü, Tamamı Baskılı
Organik Pamuklu Şerit Örtü, Paskalya Baskılı
329,00TL
329,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü
329,00TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü
329,00TL
Jakar Şerit Örtü
Kaliteli, saf pamuktan
329,00TL

Runner Çeşitlerini Diğer Ürünlerden Ayıran Farklar

Runner masa örtüleri ince bantlar halinde hazırlanmış ürünlerdir. Yemek masası ortalanarak yayılan runner örtü üzerine korkmadan tabak, çatal ve şişeler koyulabilir, açıkta kalan kısımlar ise boş bırakılır. Lekelenme ihtimaline karşı runner’lar kolayca makinede yıkanabilir. Runner modelleri üzerine tuzluk ve biberlik, vazolar ve mumlar gibi süs eşyaları da yerleştirilebilir. Masanın açıkta kalan kısımlarında çatal bıçak setlerini koymak için servis altlıklarını kullanabilirsiniz.
Masa Örtüleri Şık Bir Şekilde Nasıl Yerleştirilir?

Masa Örtüleri Şık Bir Şekilde Nasıl Yerleştirilir?

Ev tekstili ürünleri masalara farklı bir şekilde yerleştirilebilir. Dikdörtgen şekilli masalar için runnerlar dik olarak yerleştirilebilir, böylece uçları masanın kenarlarından aşağı doğru sarkar. Ancak runner modelleri daha modern ve dekoratif bir görünüm arzulayanlar için çapraz olarak da yerleştirilebilirler. Yuvarlak masalar içinse dar runner modelleri tercih edebilirsiniz, geniş olanlardan çok daha iyi bir görüntü sunarlar. Yuvarlak ve kare masalar için masa örtüsü ve runner’lar birlikte de kullanılabilir, böylece zarif bir hava yakalanabilir.
Her İç Mekan İçin Doğru Tasarım

Her İç Mekan İçin Doğru Tasarım

Satın almak isteyenler için Tchibo’da pek çok farklı renk ve tasarıma sahip runner modelleri mevcuttur. Düz renk runner modelleri renkli ve desenli masa örtüleri ya da servis altlıkları ile kombinlenmeye uygundur. Tek başına kullanılan runner’lar ise minimalist ve elegan bir hava yaratır. Renk uyumuna dikkat etmek isterseniz beyaz bir masaya gri bir runner seçilebilir. Daha eğlenceli bir ortam yaratmak istiyorsanız çiçek ya da geometrik şekil desenli olanları tercih edebilirsiniz. Yılbaşı gibi özel günlerde ise çam dalı ve yıldız desenli runner’lar iyi bir seçim olur.

Tchibo'dan Runner'lar: Uygun Fiyata En Yüksek Kalite

Eski örtünüzün fazla yıkanmaktan rengi soldu, dikişleri söküldüyse hiç endişelenmeyin. Tchibo ürünlerinde bu tarz sorunlarla karşılaşmazsanız. Yapılan titiz kalite kontrol testlerinden geçmiş, bunu da ürünleri üzerindeki TCM damgası (Tchibo Certified Merchandise) ile kanıtlayan Tchibo runner modelleri ile de kalitesini garanti eder. Özellikle de uygun runner fiyatları ile şık bir şekilde hazırlanmış masanıza hemen şimdi sipariş vererek kavuşabilirsiniz.
Ein Tischläufer kann die Deko sehr schön ergänzen.