Saten yatak örtüleri ile harika bir uyku çekin

Saten, çok zarif bir görünüme sahip pürüzsüz, parlak bir kumaştır. İpek, viskon, polyester veya pamuktan yapılabilir. Genellikle saten yatak örtülerinde kullanılır. Yüzde 100 yırtılmaya dayanıklı pamuk kullanılmışsa, yüksek kaliteli mako satendir. Bu cilt dostu, nefes alabilen malzeme, yazın serinlettiği kışın ise sıcak tuttuğundan dolayı çok yönlü bir malzemedir. Saten yatak örtülerini Tchibo'dan çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

İkinci bir cilt gibi pürüzsüz ve ipeksi

Saten kelimesi Arapça "zaitun" kelimesinden türetilmiştir. Bu, eskiden ipek ticaretinin merkezi olan Çin'in Quanzou kentine verilen isimdir. Saten, karakteristik parlaklığını üretim tekniği olan saten dokumaya borçludur. İşlendiğinde üst tarafta atkı iplikleri ve alt tarafta çözgü iplikleri baskın olan sayısız iplik kullanılır. Saten kumaş ışığa maruz kaldığında güçlü parlak bir görünüm verirken diğer yüzeyi mat bir görüntüye sahiptir. Özellikle saten yatak örtülerinde çok rahat bir şekilde uyursunuz; çünkü pürüzsüz yüzey ikinci bir ten hissi verir.
Dayanıklı ve asil

Dayanıklı ve asil

Saten kumaşın bakımı kolaydır ve dayanıklıdır. Yatak örtülerinizi saf pamuklu saten ise 60 derecede yıkayabilirsiniz. Diğer tüm saten türleri için 30 ile 40 derece arasında bir çamaşır makinesi programı seçmelisiniz. Yıkama için hassas çamaşırlara uygun bir deterjan seçmeniz akıllıca olur. İlk yıkamadan önce mutlaka etiketi dikkatli bir şekilde okunmalıdır.
Göz alıcı ve zarif tasarımlar

Göz alıcı ve zarif tasarımlar

Saten yatak örtüleri özellikle düz renklerde şık görünür. Tchibo'da birçok farklı renk ve tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik siyah veya beyaz saten yatak örtüleri, hemen hemen tüm mobilya stilleri ve yatak tipleri ile şık bir uyum yakalayacaktır. Krem veya altın rengi setler, yatak odanıza göz alıcı bir dokunuş katar. Gri saten yatak örtüsü modelleri zarif ve sade görünümleriyle beğeni toplar. Desenli tercih ederseniz, çiçekler veya oryantal süslemeler özellikle pürüzsüz kumaşla hoş bir etki yaratır.

En iyi TCM kalitesinde saten yatak örtüleri

Yeni saten yatak örtülerinizin keyfini uzun süre çıkarmanız için yüksek kalite ön koşuldur. Bunu TCM damgamızla garanti ediyoruz. Sözlerimizin arkasında kalite vaadimiz olan "Tchibo Certified Merchandise" adı vardır. Tedarikçilerimizi ve ham maddelerimizi büyük bir özenle seçiyoruz. Ürünlerimizin imalatı sırasında ise sürekli testler yapıyoruz. Sürdürülebilirlik konusu da bizim için son derece önemlidir. "OCS 100" damgası, saten yatak örtülerinin organik pamuktan yapıldığını gösterir. "OCS Blended" etiketi, bir miktar organik pamuk olduğunu işaret eder.
En iyi TCM kalitesinde saten yatak örtüleri