Elbise askıları: Evdeki vazgeçilmez yardımcılar

Herkesin evinde bulunan elbise askıları günlük yaşamın vazgeçilmez pratik yardımcılarıdır. Gardırobunuzun içindeki düzeni sağlarlar, doğru kıyafeti vakit kaybetmeden bulmanıza yardımcı olurlar ve elbiselerinizin kırışmasını önlerler. İlk olarak 16. yüzyılda kullanılan elbise askıları o zamanlar soyluların bir ayrıcalığı sayılırdı. Bugün hepimiz bu basit ama bir o kadar da kullanışlı bu eşyaya erişim sağlayacak kadar şanslıyız. Tchibo online mağazada yüksek kaliteli elbise askılarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Yeşil
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Bej
269,00TL
269,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, siyah
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, bej
259,00TL
259,00TL
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Gri
269,00TL
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, siyah
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, bej
259,00TL
259,00TL
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Gri
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Yeşil
269,00TL
269,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Yerden tasarruf sağlayan elbise askısı: Gardırobunuz için daha fazla alan

Pek çok insan gardırobundaki düzensizlikten ve kıyafetlerinin sığmamasından şikayetçidir. Üstelik sürekli yenisi alınan kıyafetlerle bu sorun gittikçe büyümektedir. Bu noktada sizin için iki çözüm yolu bulunur: Daha büyük bir gardırop alabilir ya da titiz bir düzenlemeye geçebillirsiniz. Gardırop almayı ertelemek istiyorsanız, yerden tasarruf sağlayacak elbise askıları kullanmak en iyi seçim olacaktır. Geleneksel modellere nazaran daha dar olan bu modellerle gömlek, ceket ve benzeri kıyafetler için maksimum alan yaratırsınız. Tchibo online mağaza ile daha geniş bir dolap elde etmenizi sağlayacak askıları görüntüleyebilirsiniz.
Askıları pantolonlarınız için de kullanın!

Askıları pantolonlarınız için de kullanın!

Gömlek, ceket veya kazaklar askılara asılırken, pantolonlar genellikle katlanıp dolaba yerleştiriliyor. Ancak elbise askısında hala fazla yeriniz varsa veya bazı pantolonların kırışmamasını istiyorsanız pantolonlarınızı da onlar için özel tasarlanmış askılarla asabilirsiniz. Pantolonlarınızı askının çubuğu üzerinden sarkıtarak asabilir ya da mandallı olanlara tutturabilirsiniz. Bunun örneklerini mağazalarda kumaş pantolonlarda görebilirsiniz. Düzenli bir gardırop için evinizde bu yöntemi bütün pantolonlara uygulayabilirsiniz.
Ein Kleiderschrank steht in eineKıyafetlerinizi asarken dikkatli olunm Schlafzimmer.

Kıyafetlerinizi asarken dikkatli olun

Elbise askıları kıyafetlerinizi korumak ve düzene sokmak için icat edilmiştir. Fakat yanlış kullanımda askıların kancası ile kıyafetlerinize zarar verebilirsiniz. Özellikle de ince ve hassas kumaşlardan hazırlanmış tişörtler ve üstler dikkatsiz bir şekilde askıya asılırsa zarar görebilirler. Bunu önlemek için askıyı giysilerinizin altından içeri sokarak takmaya çalışın. Alt kısımlar yakalardan daha geniş oldukları için bu ipucu sayesinde kıyafetleriniz hasar görmez.

TCM damgası: Kalite standartlarımızın garantisi

Tchibo'da sizler bizim için özel olarak üretilmiş sayısız ürünü sunuyoruz: Elbise askıları, kahve standları ve yastık kılıfları bunlardan yalnızca birkaç örnek. Tüm ürünlerimizin ortak bir özelliği vardır: Kanıtlanmış kalitelerinin bir işareti olarak TCM damgası ya da etiketi taşırlar. TCM "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir. Bu üç harf ile güveninizi kazanmak için üretimin tüm aşamalarında yüksek kalite standartlarımızın uygulanmasını sağladığımızı kanıtlıyoruz.
TCM damgası: Kalite standartlarımızın garantisi