Rahat Bir İç Mekan İçin Oturma Odası Mobilyaları

Oturma odanızı tasarlarken pek çok açıdan işlevsel olması önemlidir. TV izlemek, yemek yemek, kitap okumak, müzik dinlemek ya da çocuklarla oyun oynamak… Bu nedenle oturma odası mobilyaları seçerken hem tasarım hem de işlevsellik göz önünde bulundurulmalıdır. Güzel bir yaşam alanı, gezinmek için konforlu ve geniş bir alan sağlamalıdır. Oturma odanızı planlarken doğru mobilyalar seçmeniz gerekir. Akıllıca yapılan bir tasarım ile oturma odanızda dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz alanlar elde edebilirsiniz.
Dergilikli Yan Sehpa
3.999,00TL
Cam Tablalı Sehpa
3.779,00TL
-25 %
Kapalı Saklama Modülü
3.149,00TL
2.359,00TL
Aynalı Raflı Havluluk
1.639,00TL
Bitki Kutusu, Siyah
2.309,00TL
Bitki Kutusu, Beyaz
2.309,00TL
Metal Duvar Rafı
1.999,00TL
İnce Merdiven Raf
3.599,00TL
-15 %
Orta Sehpa
1.799,00TL
1.529,00TL
  • 2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Hızlı Görünüm
2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Çıkarılabilir Tablalı Sehpa
2.999,00TL

Eksiksiz Bir Oturma Odası İçin

Koltuk takımları, oturma odası duvar üniteleri, vitrinler, TV üniteleri ve küçük komodinler gibi mobilyalar oturma odanızın bir parçasıdır. Masalar, raflar, lambalar, halılar, resimler ve perdeler gibi aksesuarlar ise bu mobilyaları tamamlayan parçalardır. Küçük odalarda, ayrı ayrı yerleştirilmiş kanepeler ve koltuklar yerden tasarruf etmenizi sağlar. Büyük oturma odaları, odak noktası olarak köşe koltuk takımı veya XXL kanepe modelleri ile dekore edilebilir.
Şık Tasarımlara Sahip Modern Oturma Odası Mobilyaları

Şık Tasarımlara Sahip Modern Oturma Odası Mobilyaları

Yüksek işlevselliğe ve gösterişsiz sadeliğe sahip salon mobilyaları, son birkaç yılın trendlerindendir. Beyaz ya da siyah parlak yüzeyler ile birlikte yüksek oranda metal, cam ve deri dokunuşlar, modern mobilyaları karakterize eder. Daha sıra dışı şeyler seviyorsanız endüstriyel tarzı, beton görünümlü dolapları, orta sehpaları ya da rafları tercih edebilirsiniz. Modern salon mobilya takımı ürünlerinde renkler özenle seçilmiş ve kontrastlarla birleştirilmiştir. Antrasit masalar ve dolaplar, dekoratif minderler, lambalar ve sarı, mavi veya mor renklerdeki koltuklar bunlara örnektir.
Klasik Oturma Odası Mobilyaları

Klasik Oturma Odası Mobilyaları

Ahşaptan yapılmış oturma odası mobilyaları ve yumuşak kumaş kaplamalı kanepeler, sıcaklık ve rahatlık sunar. Damarları olan boyanmamış ahşap yüzeylere sahip mobilyalar, en doğal görünüme sahip olanlardır. Ayrıca dilerseniz şık ve klasik görünen beyaz mobilyaları da oturma odanızda tercih edebilirsiniz. Kır evi tarzı bir dekorasyon planlıyorsanız kavisli yapıya sahip ve süslemelerle dekore edilmiş ürünlere yönelebilirsiniz. Çiçek desenleri, toprak tonları ve pastel renkler, kır evi tarzını yansıtır.

Oturma Odasını Tamamlayan Dekorasyon Parçaları

Oturma odası dekorasyonu için yastıklar, örtüler, perdeler, halılar ve battaniyeler gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Duvar resimleri, kaseler, şamdanlar ve özel günler için mevsimlik süslemeler, odanızı oldukça şık ve huzurlu bir hale getirir. Oturma odası dekorasyonu için seçilen parçaları, odanın dekorasyonuyla uyumlu veya kontrast oluşturacak şekilde tercih etmeniz önerilir.
Oturma Odasını Tamamlayan Dekorasyon Parçaları