Dayanıklı ve şık mutfak mobilyaları

Yeni bir mutfak oluşturan herkes genellikle uzun bir karar verme sürecinden geçer. Sıfırdan, mutfak gereçleriyle mi yoksa yalnızca yalnızca mobilyaları mı satın aldığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sizin için en uygun tezgahı mı arıyorsunuz? Tchibo’da uygun fiyatlı tekliflerimizle sürecin her adımında yanınızda olmaya hazırız. Yüksek kalite ve uygun fiyatlar her zaman odak noktamız. Mutfak mobilya modelleri Tchibo online mağazamızda bulunabilir. Tekliflerimizi görüntülemek ve sipariş vermek için hemen tıklayın.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Hepsi bir arada: Kullanışlı hazır mutfak

Mutfağınızı dekore ederken iki seçeneğiniz vardır. Mobilyaları tek tek seçerek bireysel kararlar verebilir ya da bir mutfak mobilya takımı beğenerek bütün mobilyaları tek bir kararla alabilirsiniz. İlk seçenek kimileri için stresli bir süreç olabilir, bu nedenle de yüksek kaliteli bir hazır mutfak mobilya takımı ideal bir çözüm olacaktır. Ocaklar, asma dolaplar ya da buzdolapları… Her şey dahil mutfaklar kişisel gereksinimlerinize göre modifiye edilebilir.
Basit yapı, güçlü performans için mutfak dolapları

Basit yapı, güçlü performans için mutfak dolapları

Bir mutfak her şeyden önce sahibinin kişisel ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Küçük mutfaklarda elektrikli mutfak eşyalarınızı yerleştirmek için mutfak dolaplarına ihtiyaç duyarsınız. Bu şekilde bütün elektrikli eşyalarınız aynı yerde bulunur. Böylece mutfağınızda çok daha fazla boş alan açmış olursunuz. Ayrıca mutfak dolaplarının kurulumu oldukça kolaydır, birkaç ufak dokunuşla tamamlanabilir.
Mutfak aletleri için AB enerji etiketi

Mutfak aletleri için AB enerji etiketi

Giderek daha fazla insan günlük kararlarında çevreyi fazla kirletmemeye dikkat ediyor. Tüm tüketicilerin sürdürülebilir ve şeffaf bir karar vermesini sağlamak için Avrupa Birliği birkaç yıldır enerji etiketini kullanıyor. Bu, kolay anlaşılır bir renk sistemi ile bir cihazın ne kadar verimli çalıştığını gösterir. Böylece düşük enerji tüketimine sahip mutfak aletleri daha sürdürülebilir bir yaşam tarzına katkıda bulunabilir. Mutfak mobilyalarınızı internet üzerinden satın alırken AB enerji etiketine dikkat ederek siz de çevre için görevinizi yapabilirsiniz. Tchibo online mağazasında ürün resimlerinde bu etiketi bulabilirsiniz bulabilirsiniz.

Garantili mutfak mobilyalarımızın kalitesine güvenebilirsiniz!

Mutfak mobilyaları uzun süreli kullanılacak olan eşyalardır. Bu nedenle mutfak mobilyaları söz konusu olduğunda Tchibo çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Online mağazamızda size mükemmel bir fiyat-performans oranı ile yüksek kaliteli mutfaklar sunabilmek için marka üreticisi respekta® ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Kendi ürünlerimiz de yüksek kalite standartlarımızın bir ifadesi olarak "Tchibo Certified Merchandise" TCM damgasını taşıyor.
Garantili mutfak mobilyalarımızın kalitesine güvenebilirsiniz!