Hobi ve antrenman için spor ekipmanları

Spor yaparken her şeyimizi verir ve sınırlarımızı zorlarız. Gündelik egzersizlerden zorlu profesyonel antrenmanlara veya hobi için yaptığımız aktivitelere kadar bu geçerlidir. Doğru spor ekipmanı aktivitelerinizde sizi destekler ve en yüksek performansı sağlamanız için sizi teşvik eder. Yüksek kaliteli fitness kıyafetleri, antrenman sırasında rahat hareket etmenizi ve konforlu olmanızı sağlar. Profesyonel spor ekipmanları, evinizi gerçek bir spor salonuna dönüştürür. Tchibo'da bireysel spor malzemeleri için yüksek kaliteli ürünler bulabilirsiniz.
Yoga ve Fitness Matı, Mavi
499,00TL
Katlanabilir Termal Minder
269,00TL
Fonksiyonel Bisiklet Aleti
659,00TL
-30 %
Futbol Rebound Çalıştırıcı
99,00TL
69,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Cep Çanta, Boz Kahverengi
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Çok Fonksiyonlu Kalem
229,00TL
Su Geçirmez Omuz Çantası
429,00TL
Katlanabilen Termal Minder
269,00TL
Kum Tutmayan Plaj Örtüsü
379,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
249,00TL
Akıllı Telefon Tutuculu Koşu Yeleği
549,00TL
Katlanabilir Su Bidonu, Yakl. 10 l
259,00TL
-24 %
Bisiklet Selesi
329,00TL
249,00TL
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
159,00TL
LED Zırhlı Kablo Kilit
459,00TL
İzolasyonlu Çok Amaçlı Çanta, Zeytin Yeşili
229,00TL
Katlanabilen Bulaşık Kabı
449,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
1

Temel ekipmanlar: Vazgeçilmez spor malzemeleri

Ev için spor malzemeleri, dışarı adımınızı atmadan ve rahatsız edilmeden antrenman yapmanızı sağlar. Doğru aksesuarlarla yapılan zorlu antrenmanlar ev ortamında dahi yüksek performans göstermenizi sağlayacaktır. Temel ekipmanlar uygun fiyatları ve kolay kullanımlarıyla dikkat çeker. Bir çift dambıl bile hedefe yönelik eğitim için çok yönlü olanaklar sunar. Pratik ağırlıklar kas oluşumunu destekler ve istenen kas grubunu hedefe yönelik bir şekilde çalıştırmaya yardımcı olur. Bütün bunları elastik malzemeden yapılmış kaymaz bir fitness minderi ile birleştirdiğinizde, spor dünyasına kolay bir giriş yapmak veya mevcut antrenman programınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeye artık sahipsiniz demektir.

Her ihtiyaca göre profesyonel spor ekipmanları

Bütün gereksinimler, tercihler ve antrenman hedefleri için spor ürünleri Tchibo’da mevcuttur. Egzersiz bisikletleri veya koşu bantları kardiyo ve evde fitness için ideal spor ekipmanıdır. Satın alırken, ekipmanın uygun bir adım genişliğine sahip olduğundan ve konforlu ve güvenli bir egzersiz deneyimi için belirtilen yük limitlerini karşıladığından emin olmalısınız. Fitness ekipmanları koleksiyonunuz, elastik bantlar, jimnastik topları veya denge pedleri gibi yerden tasarruf sağlayan ekipmanlarla da genişletilebilir. İster daha iyi koordinasyon için motor becerilerinizi güçlendirmeye çalışın, ister kuvvet antrenmanında başarılı olmayı hedefleyin. Tchibo'nun spor ekipmanları her ihtiyaç doğrultusunda çözümler sunar.

İç ve dış mekanlar için sportif hobi ekipmanları

Spor sadece antrenman ve fitness için yapılmaz. Açık hava, bisiklet, kış veya su sporları rekabetçi eğlence sunar, ekip çalışmasını teşvik eder ve dışarı adım atmanızı sağlar. Bu nedenle Tchibo’da hobiniz için doğru ekipmanı bulacaksınız. Yüksek kaliteli fonksiyonel giysiler, dayanıklı sırt çantaları ve pratik kamp ekipmanları, bir sonraki açık hava gezintisini heyecan verici bir macera haline getirecek. Bisiklet sürüşü için spor bisikletler, eldivenler veya sele kılıfı keyifli ve kaygısız bir yolculuk vadediyor. İlginizi hangisi çekiyorsa onu seçin ve şık spor ürünleri için Tchibo online mağazamızı ziyaret edin.

Sporda ayrıcalıklı kalite

Spor malzemeleri sadece eğlenceli ve kullanışlı olmakla kalmamalı, aynı zamanda güvenilir emniyet sağlamalıdır. Bu nedenle kaliteli işçilik sağlığınız için de bir garantidir. Seçilmiş üreticiler ve sıkı üretim kriterleri sayesinde, yüksek kalitemize tamamen güvenebilirsiniz. Sağlam malzemeler, yeni ekipmanınızla antrenman yaparken uzun dayanıklılık ve yüksek stabiliteyi garanti ediyor. Şimdi Tchibo'nun geniş ürün yelpazesindeki spor ekipmanlarınızı satın alın ve en yüksek kaliteyi evinize sipariş edin!