Hobi ve antrenman için spor ekipmanları

Spor yaparken her şeyimizi verir ve sınırlarımızı zorlarız. Gündelik egzersizlerden zorlu profesyonel antrenmanlara veya hobi için yaptığımız aktivitelere kadar bu geçerlidir. Doğru spor ekipmanı aktivitelerinizde sizi destekler ve en yüksek performansı sağlamanız için sizi teşvik eder. Yüksek kaliteli fitness kıyafetleri, antrenman sırasında rahat hareket etmenizi ve konforlu olmanızı sağlar. Profesyonel spor ekipmanları, evinizi gerçek bir spor salonuna dönüştürür. Tchibo'da bireysel spor malzemeleri için yüksek kaliteli ürünler bulabilirsiniz.
In-Mould Kayak ve Snowboard Kaskı
299,95TL'den itibaren
 
Seçenekler:
 
  • Mavi Antrasit Uyku Tulumu
Tam hareket özgürlüğü sağlayarak sıcak tutar, su ve kir geçirmez
Mavi Antrasit Uyku Tulumu
Tam hareket özgürlüğü sağlayarak sıcak tutar, su ve kir geçirmez
429,95TL
 
Seçenekler:
 
-22 %
Katlanabilen Taze Tutan Kap
89,95TL
69,95TL
Kayak ve Snowboard Kaskı
249,95TL'den itibaren
 
Seçenekler:
 
  • Kapüşonlu Sırt Çantası
Entegre başlık şaşırtıcı yağmura karşı korur
149,95TL
119,95TL
Hızlı Görünüm
-20 %
Kapüşonlu Sırt Çantası
Entegre başlık şaşırtıcı yağmura karşı korur
149,95TL
119,95TL
Gri Tekerlekli Kayak Çantası
349,95TL
Yoga ve Fitness Matı
Yoga ve Fitness Matı
219,95TL
219,95TL
Meditasyon Yastığı, yarım ay
129,95TL
-14 %
Elastik Fitness Bantı
69,95TL
59,95TL
-11 %
Fitness ve Masaj Topu
129,95TL
114,95TL
Outdoor XL Banyo Havlusu, Turuncu, Yakl. 100x200 cm
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
109,95TL
59,95TL
Siyah Kış Güneş Gözlüğü
149,95TL
2'si 1 Arada: Mini Paspas ve Islak Eşya Torbası
99,95TL
-9 %
Katlanabilen Sırt Çantası
109,95TL
99,95TL
Outdoor XL Banyo Havlusu, Turuncu, Yakl. 100x200 cm
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
109,95TL
59,95TL
4'ü 1 Arada Yorgan Uyku Tulumu
269,95TL
Bisiklet Akıllı Telefon Tutucu
89,95TL
1

Temel ekipmanlar: Vazgeçilmez spor malzemeleri

Ev için spor malzemeleri, dışarı adımınızı atmadan ve rahatsız edilmeden antrenman yapmanızı sağlar. Doğru aksesuarlarla yapılan zorlu antrenmanlar ev ortamında dahi yüksek performans göstermenizi sağlayacaktır. Temel ekipmanlar uygun fiyatları ve kolay kullanımlarıyla dikkat çeker. Bir çift dambıl bile hedefe yönelik eğitim için çok yönlü olanaklar sunar. Pratik ağırlıklar kas oluşumunu destekler ve istenen kas grubunu hedefe yönelik bir şekilde çalıştırmaya yardımcı olur. Bütün bunları elastik malzemeden yapılmış kaymaz bir fitness minderi ile birleştirdiğinizde, spor dünyasına kolay bir giriş yapmak veya mevcut antrenman programınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeye artık sahipsiniz demektir.

Her ihtiyaca göre profesyonel spor ekipmanları

Bütün gereksinimler, tercihler ve antrenman hedefleri için spor ürünleri Tchibo’da mevcuttur. Egzersiz bisikletleri veya koşu bantları kardiyo ve evde fitness için ideal spor ekipmanıdır. Satın alırken, ekipmanın uygun bir adım genişliğine sahip olduğundan ve konforlu ve güvenli bir egzersiz deneyimi için belirtilen yük limitlerini karşıladığından emin olmalısınız. Fitness ekipmanları koleksiyonunuz, elastik bantlar, jimnastik topları veya denge pedleri gibi yerden tasarruf sağlayan ekipmanlarla da genişletilebilir. İster daha iyi koordinasyon için motor becerilerinizi güçlendirmeye çalışın, ister kuvvet antrenmanında başarılı olmayı hedefleyin. Tchibo'nun spor ekipmanları her ihtiyaç doğrultusunda çözümler sunar.

İç ve dış mekanlar için sportif hobi ekipmanları

Spor sadece antrenman ve fitness için yapılmaz. Açık hava, bisiklet, kış veya su sporları rekabetçi eğlence sunar, ekip çalışmasını teşvik eder ve dışarı adım atmanızı sağlar. Bu nedenle Tchibo’da hobiniz için doğru ekipmanı bulacaksınız. Yüksek kaliteli fonksiyonel giysiler, dayanıklı sırt çantaları ve pratik kamp ekipmanları, bir sonraki açık hava gezintisini heyecan verici bir macera haline getirecek. Bisiklet sürüşü için spor bisikletler, eldivenler veya sele kılıfı keyifli ve kaygısız bir yolculuk vadediyor. İlginizi hangisi çekiyorsa onu seçin ve şık spor ürünleri için Tchibo online mağazamızı ziyaret edin.

Sporda ayrıcalıklı kalite

Spor malzemeleri sadece eğlenceli ve kullanışlı olmakla kalmamalı, aynı zamanda güvenilir emniyet sağlamalıdır. Bu nedenle kaliteli işçilik sağlığınız için de bir garantidir. Seçilmiş üreticiler ve sıkı üretim kriterleri sayesinde, yüksek kalitemize tamamen güvenebilirsiniz. Sağlam malzemeler, yeni ekipmanınızla antrenman yaparken uzun dayanıklılık ve yüksek stabiliteyi garanti ediyor. Şimdi Tchibo'nun geniş ürün yelpazesindeki spor ekipmanlarınızı satın alın ve en yüksek kaliteyi evinize sipariş edin!