Kısa seyahatleriniz İçin Seyahat Çantaları

Kısa seyahatlerinizde tekerlekli valizler, çok ağır ve sıradan mı geliyor? Öyleyse Tchibo seyahat çantalarına göz atabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanım sunan bu çantalar, farklı boyut ve tasarımlara sahiptir. Seyahatinizin süresine, amacına ve kullanacağınız ulaşım aracına göre size en uygun çanta modelini seçebilirsiniz. Kullanışlı seyahat çantalarınız ile yolculuklarınız daha konforlu bir hale gelecek.
Katlanabilen Sırt Çantası
159,95TL
-17 %
Bakım Çantası
169,95TL
139,95TL
Emniyetli Sırt Çantası, Mavi-Gri
Emniyetli Sırt Çantası, Açık Pembe-Gri
279,95TL
279,95TL
Güvenlikli Sırt Çantası
189,95TL
Katlanabilen Sırt Çantası
159,95TL
Bavul Koruma Kılıfı
149,95TL
Emniyetli Omuz Çantası, Mavi-Gri
Emniyetli Omuz Çantası, Açık Pembe-Gri
249,95TL
249,95TL
Emniyetli Sırt Çantası, Mavi-Gri
Emniyetli Sırt Çantası, Açık Pembe-Gri
279,95TL
279,95TL
Emniyetli Omuz Çantası, Mavi-Gri
Emniyetli Omuz Çantası, Açık Pembe-Gri
249,95TL
249,95TL
Emniyetli Omuz Çantası
299,95TL
Kişisel Bakım Çantası
169,95TL
Laptop Çantası, Mavi
299,95TL
Seyahat Çantası, Mavi
499,95TL
2'si 1 Arada Omuz Çantası
249,95TL
Katlanabilen Sırt Çantası
159,95TL

İş Seyahatleri İçin İdeal Seçim: Deri Seyahat Çantaları

İş seyahatlerinizdeki resmi giyiminize uygun seyahat çantaları tercih edebilirsiniz. Bu giyime çok yakışan çanta modellerinden biri şık deri çantalardır. Erkekler genellikle klasik, geniş hacimli ve kulplu seyahat çantalarını tercih ederken kadınlar arasında omuz askılı modeller popülerdir. Çanta tercihi yaparken yolculuk sırasında işinizi kolaylaştıracak iç bölmeleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin çantanın iç gözlerinden birine dizüstü bilgisayarınızı, diğerine belgelerinizi koyarak pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Tekerlekli Seyahat Çantaları ile Daha Fazla Alan

Kısa bir tatile çıkacaksınız ve çok eşyanız var ama bavul taşımak istemiyorsunuz. Öyleyse, tekerlekli seyahat çantaları tam size göre! Yaklaşık 90 litrelik kapasitesi ile dört kişinin ihtiyacını karşılayacak bu çantaya, kıyafetler dışında çocuklar için birkaç oyuncak bile sığdırabilirsiniz. Daha da fazla alana ihtiyaç duyuyorsanız, gerektiğinde hacmi artırılabilen körüklü modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuklar için tasarlanmış seyahat çantaları ise küçük, taşıması kolay tekerlekli çantalardır.

Sportif ve Kullanışlı Seyahat Çantaları

Seyahatleriniz spor aktivitelerini de içeriyorsa, sportif seyahat çantaları tercih edebilirsiniz. Bu çantaların iç bölmeleri sayesinde ayakkabılarınız ve kirli çamaşırlarınızı ayrı yerleştirebilirsiniz. Daha sık kullandığınız gündelik kıyafetleriniz ise ana bölümde durabilir. Çantanın dış bölmesi kolay ulaşılabilir olduğundan seyahat belgeleri gibi gerekli eşyalar buraya yerleştirilebilir. Tchibo sportif seyahat çantaları, dayanıklı ve kir tutmayan bir tür plastik malzemeden üretilmiştir. Bu şekilde uzun ömürlü bir kullanım sunarlar.

Uçak Yolculuklarında Seyahat Çantaları

Seyahat çantanızı uçağa almak isterseniz, kabin bagajı kısıtlamalarına dikkat etmelisiniz. Çoğu hava yolu şirketi kabin bagaj boyutunu yaklaşık 55 x 40 x 20 cm olarak belirlemiştir. Yolculardan el bagajlarının bu ölçüleri aşmaması beklenir. Seyahat çantası bagaj bölümünde taşınacaksa, boyuttansa ağırlığa dikkat edilir. Bu çantalarda güvenlik için bir kilit olması önemlidir. Bavul üzerinde şifreli bir kilit veya ayrı bir bavul kilidi kullanabilirsiniz. Ayrıca çantalarınızı teslim ederken omuz askısının, taşıma bandına takılmayacak şekilde çıkarıldığından veya bağlı olduğundan emin olun.

Seyahat Çantalarınız için Kullanışlı Aksesuarlar Tchibo’da

Bagajınızın işlevselliğini artırmak için kullanabileceğiniz farklı aksesuarlar vardır. Örneğin düzenleyiciler ve kozmetik çantalar, büyük seyahat çantalarının içerisinde daha fazla düzen sağlar. Bu aksesuarlar farklı boyutlarda ve genellikle uygun fiyatlı setler halinde bulunmaktadır. Taşımayı kolaylaştırmak için tasarlanmış aksesuarlardan biri de cırt cırt bantlı ve dolgulu tutma aparatlarıdır. Kullanışlı başka bir aksesuar da bagaj etiketidir. Bu etikete ad-soyad ve adres bilgilerinizi yazarak olası bir kayıp durumunda size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli seyahat çantaları ve aksesuarlarını keşfetmek için Tchibo ürün yelpazesine hemen göz atın!