Çocuk taytları - rahatlık ve şıklık bir arada

Gardıropların vazgeçilmez kıyafeti taytlar çocukların da sıkmayan ve kaymayan giysiler olması nedeniyle favorisi haline geldi. Legging de denilen bu kıyafetler tıpkı külotlu çoraplar gibi bacağa yapışır; fakat ayak kısımları yoktur. Likralı pamuktan yapılmış olan çocuk taytı modelleri ayrıca esnek bel bandıyla rahatlık sunar. Uygun çocuk tayt fiyatları ile dilediğiniz renkte ve desende modeli hemen şimdi Tchibo online mağazadan sipariş verebilirsiniz.
2 Adet Küçük Çocuk Örgü Tayt, Tek Renk
299,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Örgü Tayt
269,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Örgü Tayt, Bulut
329,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Çocuk Taytı
219,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Tayt
399,00TL
 
Seçenekler:
 

Güçlü kombinler

Dayanıklılığı ile bilinen çocuk taytları hemen hemen her koşulda giyilebilir. Gündelik yaşamın yanı sıra kreşte ya da okulda çocukların en rahat ettikleri kıyafetler olacaktır. Çocuk taytları sundukları konforun yanı sıra sayısız renk seçenekleri ile de her kombinin kolayca bir parçası olabilirler. Kazaklarla, tişörtlerle hatta elbiselerle birlikte giyilebilirler. Havalı bir tarz için kız çocukları taytları şort, elbise ya da kot eteklerle giyebilirler.

Her mevsime uygun çocuk taytları

Klasik çocuk penye tayt modelleri ayak bileğine kadar uzanır. İlk ve sonbahar aylarında kısa çoraplar ve spor ayakkabılarla kombinlenebilirler. Yaz aylarında sandaletlerle, sahilde ise çıplak ayakla giyilebilirler. Havanın çok sıcak olduğu günler ¾ çocuk tayt modelleri tercih edilebilir. Kış mevsiminde ise termal taytlardan yana seçim yapılabilir. Kalın botlarla kombinlenebilir, kayak sporu yapılacaksa kayak pantolonu altında ısıtıcı bir bariyer görevi görebilir.

Harika renkler ve havalı desenlerle çocuk penye taytları

Çocuklarınızın taytları için hangi rengi seçeceğiniz tamamen sizin ve çocuğunuzun kişisel zevkinize kalmıştır. Hemen hemen her şey düz renkli taytlarla giyilebilir. Bu nedenle kesinlikle çocukların gardırobunda yer alması gereken bir parçadır. Ancak çocukların özellikle küçükken parlak renkli desenleri sevdiklerini de unutmamak gerekir. İster puanlı, ister noktalı veya her tarafı baskılı taytları satın alabilir, her şey ile kombinleyebilirsiniz. Çocuk taytlarını Tchibo üzerinden online olarak sipariş edebilirsiniz.

Yüksek kalite ve mükemmel kullanım rahatlığı

Tchibo'da, çocuklarınızın yeni taytlarını uzun süre giyebilmeleri için tutarlı bir şekilde kalite güvencesi sağlıyoruz. Üretimimiz, tedarikçilerimizin ve ham maddelerimizin dikkatli seçimi ile başlar ve tüm üretim süreci boyunca devam eder. Bu kalite vaadimizin altını TCM "Tchibo Certified Merchandise" damgamızla dolduruyoruz. Çocuklarınızın kıyafetleri için organik pamuk seçecekseniz, "OCS 100" damgasını aramalısınız. Bu damga %95 ila %100 ekolojik malzemenin işlendiğini garanti eder.