Kadınlar İçin Zamansız Moda Anlayışı: Uzun Kollu Bluzlar

Uzun kollu bluzlar, hem şık hem de günlük kıyafetlerle giyebileceğiniz ideal parçalardır. Uzun kollu siyah veya beyaz renkli bir bluz, resmi iş kıyafeti olarak klasik bir görünüm sunar. Özellikle gömlek bluzlar, pileli pantolonlarla veya blazerli bir etek ile mükemmel şekilde uyum sağlar. Kadınlar önemli günlerde ipek, şifon ve saten gibi ince, dökümlü kumaşlardan yapılmış zarif bluzları giymeyi severler. Bluzların dantel ve inci detayları, fiyonkları ve payetleri karakterinizi öne çıkarmanıza yardımcı olur.
Pike Jersey Bluz, Kırık Beyaz
Pike Jersey Bluz, Azur Mavisi
759,00TL
759,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kot Gömlek
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
Tunik, Mavi
Baskılı Tunik, Mavi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Tunik, Mavi
Baskılı Tunik, Mavi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Kadınların Gündelik Giyimi: Uzun Kollu Bluzlar

Kadınların gündelik giyim modasında tercih ettiği uzun kollu bluzlar, genellikle kot gömlek şeklinde veya desenli, pamuktan yapılmış modellerdir. Çizgili, kareli veya kreatif baskılara sahip bu uzun kollu bluzlar, kot pantolonlarla mükemmel bir şekilde kombin yapılabilir. Rahat flanel modelleri soğuk havalarda giymek ideal bir tercih olabilir. Geniş yakalı ve bol kesimli havadar Carmen bluzlar ise yaz aylarında giyilebilir. Uzun kesim tunikler ve rahat uzun kollu bluz gömlekleri de yine yaz aylarında giyebilirsiniz.

Uyum Burada Başlıyor: Geleneksel Bluzlar

Klasik moda anlayışının en özel parçalarından biri zamansız şıklığa sahip geleneksel bluzlardır. Dirndl bluzların, uzun kollu ve 3/4 kollu kısa kesimli veya daha uzun çeşitleri de mevcuttur. Ayrıca tek tipte ve beyaz renktedir. Genellikle dantellerle ve püsküllerle süslenir; bazı modellerinde tipik olarak dik bir yaka da bulunur. Renkli modelleri sevenler, mavi veya kırmızı renkte kareli geleneksel bir bluz veya eğlenceli motif baskılara sahip olanlarını tercih edebilir. Geleneksel bluzlar arasında narin çiçek baskılarından rustik ülke motiflerine kadar farklı çeşitler yer alır.

Uzun Kollu Bluzlarda Vücudunuz Nasıl Güzel Görünür?

Uzun kollu yeni bluzunuzun üzerinizde güzel görünmesini istiyorsanız birkaç ipucu işinize yarayacaktır. Koyu renklerde uzunlamasına çizgili modeller sizi daha ince gösterirken bol kesimler, bel bölgesini biraz gizler ve fırfırlı bir yaka da baş ve omuz bölgenizi ön plana çıkarır. Belinize dikkat çekmek istiyorsanız, uzun kollu bluzunuzu pantolonunuzun içine sokmanız yeterlidir. Bacaklarınız kısaysa bu sayede daha uzun görünmelerini de sağlayabilirsiniz. Mükemmel bir uyum için doğru beden tercihi önemlidir. Beden Ölçü Rehberi’mizi inceleyerek doğru beden tercihi konusunda fikir edinebilirsiniz.

En İyi Kaliteyi Elde Etmek İçin Tchibo'dan Sipariş Verin

İster günlük giyim için pamuktan yapılmış uygun fiyatlı kadın bluzları olsun, ister ipekten yapılmış zarif modeller; modaya uyumlu giysilerinizi Tchibo'dan sipariş edin ve her zaman kaliteli giyinin. Her ürünü, malzeme ve işçilik yönünden kontrol ediyoruz. Kontrol ettiğimiz ürünlere de TCM damgası ekliyoruz. Bluzlarımız da TCM damgasına sahiptir.