Duvar Dekorasyon Ürünleri ile Şık Bir Ev

Mobilya seçiminiz ile evinizin tarzını siz belirlersiniz. Tarzınıza uyum sağlayacak dekorasyonlara sahip olmanız da bir o kadar önemlidir. Sizi yansıtan duvar dekorasyonları evinizi daha şık bir yer haline getirir. Desenli duvar kağıtları, aynalar, çerçeveler, pratik not panoları veya saatler ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Tchibo, her odanız için geniş duvar dekorasyon ürünleri yelpazesi sunar. Evinize şık bir dokunuş yapan uygun ev aksesuarlarına hemen göz atın.
Duvar Sticker »Aydınlık Evren«
269,00TL
5 Adet Kendinden Yapışkanlı Ayna Çıkartması
149,00TL

Tarzınızı Yansıtan Dekoratif Tablolar

Evinizin duvarları tarzınızı yansıtabilir. Duvar dekorasyon ürünleri arasında en dikkat çekenlerden biri dekoratif tablolardır. Seçtiğiniz tablolardaki resimler, tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Doğa resimlerinin sakinleştirici bir etkisi olabilir. Siyah beyaz fotoğraflar, daha soft ve şıktır. Ahşap çerçeveli kanvas tablolar, klasik mobilyalar veya retro parçalarla güzel bir uyum yakalayabilir. Metal çerçeveli duvar süslemeleri ise oturma odanıza çok yakışacaktır. Tabloların duvarda dağılımına dikkat edin. Tek bir resmi bir mobilyanın üzerine gelecek şekilde ortalayıp yerleştirin. Birkaç fotoğraf asmak istiyorsanız, aynı hizada olduklarından emin olun. Simetrik bir düzen, sakinlik hissi yaratabilir. Soyut sanat eserleri de deri kanepenin veya minimalist bir Tv ünitesinin üzerinde göz alıcı bir hale gelecektir.
Duvar Kağıtları ve Çıkartmaları ile Özel Bir Atmosfer

Duvar Kağıtları ve Çıkartmaları ile Özel Bir Atmosfer

Sakin bir kumsal, kalabalık bir şehir veya yemyeşil bir ormana sahip üç boyutlu duvar kağıtları, evinizde özel bir atmosfer yaratabilir. Duvar kağıtları mobilyalı veya mobilyasız, boş bir duvarda hoş görünebilir. Çocuk odalarında ve koridorlarda duvar dekorasyonları arasında en çok kullanılanlardan biri duvar kağıtlarıdır. Bu ürünler sizin için büyükse, duvar çıkartmaları tam size göre! Duvar çıkartmaları çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Felsefi bir alıntı veya doğadan bir motif seçebilirsiniz. Tüm bu ürünleri hemen Tchibo’dan edinin!
Duvar Dekorasyonu Olarak Göz Alıcı Aynalar

Duvar Dekorasyonu Olarak Göz Alıcı Aynalar

Duvar dekorasyonlarında ayna, pek çok türde mevcuttur. Küçük ya da büyük, dikdörtgen ya da daire... Seçim sizin! Aynalar, hem kullanışlı hem de göz alıcı dekorasyon ürünlerinden biridir. Modern bir ev için basit ve çerçevesiz bir ayna güzel olabilir. İskandinav tarzda bir eve ise ahşap çerçeveli aynalar uyum sağlar. Evinizi daha şık bir tarzda döşemişseniz, desenli ve kalın çerçeveli büyük bir oval ayna kullanabilirsiniz. Yatak odasına yerleştirdiğiniz zarif bir ayna, evinize özel bir hava katabilir. Aynaların bir diğer güzel özelliği küçük odaları daha büyük, karanlık odaları da daha aydınlık göstermeleridir.

Kaliteli Duvar Saatleri Tchibo’da

Günümüzde çoğu insan, saati öğrenmek için akıllı telefonlarına bakar. Fakat saatler, hem kullanışlı hem de şık birer duvar dekorasyonu ürünleri olabilir. Örneğin bir duvar saati, mutfakta idealdir çünkü işe veya okula geç kalmamak için sabah kahvenizi yudumlarken hemen saate bakabilirsiniz. Rengarenk ve eğlenceli duvar saatleri ise çocuk odasında zaman yönetimi konusunda çocuklarınıza yardımcı olur. Evinizi, Tchibo'nun sunduğu çeşitli duvar dekorasyon ürünleri ile dekore edin! TCM damgasıyla garanti ettiğimiz mükemmel kaliteye her zaman güvenebilirsiniz.
Kaliteli Duvar Saatleri Tchibo’da