Güzel Bir Ev İçin Dekorasyon Ürünleri

Seçtiğiniz ev dekorasyon ürünleri ile şık bir ev yaratmak sizin elinizde! Ofiste geçen stresli bir günün ardından, sıcak bir ortam insana huzur verir. Size özel dekorasyonu olan bir alan, rahat hissetmeniz için önemlidir. Uygun fiyatlı Tchibo ev dekorasyon ürünleri size bu şansı sunuyor. Çeşitli dekoratif eşyalarının yanı sıra ev tekstili ürünlerini de Tchibo'da bulabilirsiniz. Online mağazamızdan ev dekorasyon ürünlerini hemen sipariş edebilirsiniz.
  • Dekoratif Takı Tabağı
Kalp şekilli ve porselenden mamul
Dekoratif Takı Tabağı
Kalp şekilli ve porselenden mamul
44,95TL
Dekoratif Ahşap Sandık, Küçük
169,95TL

Her Mevsime Uygun Ev Dekorasyon Ürünleri

Her mevsime uygun ev dekorasyon ürünleriyle odalara şık bir ambiyans kazandırabilirsiniz. İçinde çiçeklerin olduğu şeffaf bir vazo, bahar aylarında masanızın üzerinde güzel durabilir. Yaz aylarında, lezzetli tropik meyveler koyabileceğiniz altın veya gümüş renkli meyve kaseleri tercih edilebilir. Yazlık flamingo ve ananas desenli yastıklarla oturma odanızı renklendirebilirsiniz. Sonbaharda, toprak tonlarındaki vazolarla düzenleme yapabilirsiniz. Zemin fenerleri de kışın samimi bir atmosfer yaratmakta size yardımcı olacaktır.
Halı ve Kilim Çeşitleri Tchibo’da

Halı ve Kilim Çeşitleri Tchibo’da

Halı ve kilimler, her odada huzurlu bir atmosfer yaratır. Evinize uygun modelleri Tchibo’da bulmak mümkün! Oturma odası mobilyanız beyaz renkte ise, seçeceğiniz halı, daha koyu bir renkte olmalıdır. Bu şekilde mobilyanızın tarzı ortaya çıkar. Bordo kırmızısı gibi çarpıcı veya desenli, göz alıcı halılar da tercih edilebilir. Banyo için emici özellikte deniz temalı, mavi bir halı uygundur. Yatak odası için, çıplak ayakla bile üşümemenizi sağlayacak tüylü bir halı seçebilirsiniz. Halı ve kilim gibi kaliteli ev tekstil ürünlerini Tchibo'da keşfedebilirsiniz.
Dekoratif Kaseler ile Evinizi Süsleyin

Dekoratif Kaseler ile Evinizi Süsleyin

Farklı tasarıma sahip dekoratif kaseler ile evinizi süsleyin! Yaprak şeklindeki metal kaseler çok popülerdir. Örneğin böyle bir kaseyi mutfakta, taze meyveleri içine koyarak kullanabilirsiniz. Oturma odasında veya koridorda, altın renkli bir kaseyi çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Bakım ürünlerini saklamak için deniz yıldızı şeklinde dekoratif bir kase kullanabilirsiniz. Düz bir ahşap kaseye, topladığınız deniz taşlarını koyarak tatilinizi anımsayabilirsiniz. Ev dekorasyon malzemeleri ile evinizde harikalar yaratın.

Yüksek Kaliteli Ev Dekorasyon Malzemeleri

Dayanıklı ev dekorasyon ürünlerini Tchibo güvencesiyle satın alın! TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgamızla ürünlerimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Ürünlerimiz için sadece zararsız ham maddeler kullanıyoruz. Organik pamuktan üretilen ev tekstil ürünlerini "OCS Blended" ve "OCS 100" etiketlerinden tanıyabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin üretimi, nakliyesi ve satışı için ortaklarımızı özenle seçiyoruz. Size sürekli olarak kaliteyi sağlamak için test laboratuvarları ile yakın bir şekilde çalışıyor ve düzenli olarak kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz.
Yüksek Kaliteli Ev Dekorasyon Malzemeleri