Işık zincirleri: İç ve Dış Mekan için Atmosferik Aydınlatma

Işık zincirleri ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz: LED ışıklarıyla asıldığı ortamı aydınlatırken aynı zamanda da bahçe ya da balkonunuza büyüleyici bir hava katar. Işık zinciri modellerini kullanacağınız mekana bağlı olarak solar enerjili, pilli ya da elektrikle çalışanlar arasından seçebilir, saf beyaz veya renkli ışık verenleri tercih edebilirsiniz. Kabloları son derece ince ve şeffaf tutulan LED ışık çeşitleri sayesinde dekoratif görünüm elde edersiniz.
-24 %
Çok Fonksiyonlu Pilli Lamba
529,00TL
399,00TL
Çok Fonksiyonlu LED Lamba
529,00TL
Hareket Sensörlü Çok Fonksiyonlu Mini LED Işık
399,00TL
Prizli LED Gece Lambası
529,00TL
Led Yıldızlı Piramit
939,00TL

Evinizin Dekorasyonu: LED Işık Modelleri

İç mekan ışık zinciri modelleri sadece yılbaşı kutlamalarında ve ağaç süslerken değil bütün bir yıl boyunca etkileyici bir dekorasyon olarak kullanılabilirler. Bu şekilde renkli ya da beyaz LED ışık modelleri ile duvardaki resimlerinizi ya da raflarınızı aydınlatabilirsiniz. Oturma odası dekorunuza başka bir hava katmak için küre veya çiçekli LED ışık çeşitleri ya da masa üzerindeki bir kaseye yerleştirilmiş ışık zinciri yeterli olacaktır. Sevdiğiniz saksı çiçeklerinizi ve bitkilerinizi ince kablolu ışık zinciri modelleriyle vurgulayabilir, karanlıkta bile güzelliklerinden mahrum kalmamış olursunuz.
Dış Mekan Işık Zincirleri: Bahçe ve Balkonunuzda Güzel Ambiyanslar

Dış Mekan Işık Zincirleri: Bahçe ve Balkonunuzda Güzel Ambiyanslar

Yaz akşamlarında dış mekanlarda otururken bir ışık zinciri ruh halinizi tamamen değiştirme kapasitesine sahiptir. LED ışık modelleri çelenklerin, ağaçların ve çalıların etrafına sarılabilir, bahçe masası üzerine gerdirilebilir ya da balkon korkuluğuna tutturulabilir. Yassı ışık perdeleri de dış mekanlar için çok güzel bir görünüm sunar. Bahçe partileriniz içinse renkli balon, yıldız, ampul ya da fener motifli ışık zinciri modellerini tercih edebilirsiniz. Dış mekan LED ışık çeşitleri solar panel ya da pille çalışır, bu yüzden elektrik prizine ihtiyaç duymazsınız. Bahçeniz için alacağınız ışık zincirinin üzerinde “Dış mekanda kullanıma uygundur.” ibaresi olmasına dikkat etmelisiniz. Bu ürünler yağmur ve nemden korunacak şekilde tasarlanmıştır.
Zamanlayıcı: LED Zinciriniz Kendiliğinden Aydınlansın

Zamanlayıcı: LED Zinciriniz Kendiliğinden Aydınlansın

Zamanlayıcı ışık zinciri modelleri hava karardığında evden dışarı çıkmanızı gerektirmez. Bu ürünlerde LED ışıklar belirli bir süre boyunca otomatik olarak devreye girer, gerek kalmadığında da kapanır. Çok kullanışlı bir fonksiyon olduğu için ürünler iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilir. Örneğin yatak odanızda kullanarak hem sıcak ve ışıltılı bir ortam yaratabilir hem de uyku ritminizi düzenleyebilirsiniz.

Test Edilmiş Kalite: Tchibo'dan LED Zincir Çeşitleri

Her bir ürün dikkatli ve özenli bir şekilde sıkı kalite kontrollerine tabi tutulduğu için Tchibo’dan ışık zinciri alırken güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Pil ve solar enerjisi kullanan LED zincir modelleri en güncel teknolojiye sahiptir, uzun süre aktif bir şekilde kullanılabilir. Ürünlerimizdeki materyaller ve işçilik hem kendi hem de bağımsız kurumların gereksinimlerini karşılar. Zararlı malzemelerin bulunmadığına dair gerekli onaylar alınmıştır. Özellikle de kışın havalandırılmayan iç mekanlarda kritik olan bu durumu Tchibo güvencesiyle yok sayabilir ve ışık zincirlerinin yarattığı atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz.
Test Edilmiş Kalite: Tchibo'dan LED Zincir Çeşitleri