Dekoratif Sepetler - Kullanışlı Göz Alıcı Sepetler

Dekoratif sepetler hem her odaya şıklık katmasıyla hem de depolama işlevine sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu sepetleri içerisine elma, portakal ya da muz gibi meyveler yerleştirerek mutfakta şık bir meyve kasesi yerine kullanabilirsiniz. Orta sehpanızın üzerine yerleştireceğiniz dekoratif sepet modelleri çiçek aranjmanları, mumlar ya da özel taşlar ile doldurulabilir. Banyonuzdaki sağlıklı yaşam malzemelerini depolamak için kullanırken mekanın havasını da değiştirebilirsiniz. Dekoratif sepetler hem şık tasarımları ve işlevselliği ile tek taşla iki kuş vurur. Farklı stilde tasarımlar bulabileceğiniz sepetlerin üretiminde çeşitli malzemeler kullanılmıştır. Favori tasarımları görüntülemek ve hemen sipariş vermek için Tchibo online mağazasına göz atabilirsiniz.
-16 %
Dekoratif Ahşap Kasa
249,00TL
209,00TL

Farklı Tarzlar İçin Farklı Malzemelerden Dekoratif Sepetler

Dekoratif sepet modelleri klasik bir tasarım için porselen ya da camdan yapılırlar. Bu dekoratif sepet modelleri yalnızca klasik tarzda dekore edilmiş mekanlarda değil aynı zamanda country stili evlerde de hoş bir görünüm yakalarlar. Misafirlerinizi ağırlarken atıştırmalık ya da küçük tatlıları bu sepetlerin içinde ikram edebilirsiniz. Birden fazla ikramlıklar için de bölmeli dekoratif sepetleri tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda çağdaş bir hava hakimse ve endüstriyel şıklığı tercih ediyorsanız metalden yapılmış dekoratif sepet modelleri ideal olacaktır. Paslanmaz çelik havalı bir görünüm sunmasının yanında dayanıklıdır ve ışık yansımalarıyla daha çarpıcı olur.
Sıcak ve Doğal: Ahşap Dekoratif Sepetler

Sıcak ve Doğal: Ahşap Dekoratif Sepetler

Evinizde sıcak renkler ve rustik bir hava ağır basıyorsa ve ahşap mobilyalar hakimse dekoratif sepet modelleri de ahşap olanlardan seçilerek bu sıcak hava tamamlanabilir. Ahşap sepetler mutfakta büyük birer meyve sepeti olarak ya da fincanlarınızı koyduğunuz vitrinde dekoratif obje olarak kullanılabilir. Odanın havasını sakinleştiren ve doğallaştıran ahşap dekoratif sepetler yatak odalarında da son derece kullanışlıdır. Takılarınızı saklamak, komodin üzerine yerleştirerek bardaklara raf oluşturmak, küçük mumlarla birlikte romantik bir atmosfer yaratmak için de harika birer seçenektirler.
Banyoda Şık Dekoratif Sepetler

Banyoda Şık Dekoratif Sepetler

Banyodaki güzellik ve bakım ürünlerinizi hasır sepetlerde saklayabilirsiniz. Bu sepetler sabunlarınızı depolamak için de şık bir çözüm oluştururlar. Taş veya beton banyo tezgahlarınız üzerinde zarif bir görünüm sergilerler. Banyonuza marin ambiyansı katmak için deniz kabuğu ya da balık şeklinde tasarlanmış porselen sepetleri tercih edebilirsiniz. Bu sepetleri son tatilinizde topladığınız taş, deniz kumu ya da deniz kabuklarıyla doldurabilirsiniz. Tchibo online mağazada farklı stilde pek çok şık dekoratif sepet bulabilirsiniz.

TCM Mührü ile Tchibo’da Uzun Ömürlü Kullanım

Yeni dekoratif sepetinizin keyfini uzun süre çıkarmanızı dileriz. Bundan dolayı tüm üretim sürecini, dahili ve harici test laboratuvarları ile güvence altına aldığımız sıkı kalite kontrollerine tabi tutuyoruz. Tüm ürünlerimiz "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührüne sahiptir. Tedarikçilerimizi ise sürdürülebilirlik ve yüksek düzeyde kalite bilincine dayalı olarak özenle seçiyoruz.
TCM Mührü ile Tchibo’da Uzun Ömürlü Kullanım