İç ve Dış Mekanlar İçin Çiçeklik Modelleri

Balkon, teras gibi alanlar, bitki ve çiçekler ile çok daha hoş bir ortama dönüşebilir. Bahçenizde yeterli alanınız yoksa, iç mekan çiçeklik modelleri sayesinde terasta dilediğiniz bitkiyi yetiştirebilirsiniz. Askılı saksı modeli, balkonda çeşitli bitki ve çiçekler için ideal bir tercihtir. Bu tür çiçeklik modellerini seçerek evinizde güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca büyük saksılar kullanarak da canlı ve ferah bir görünüm elde etmeniz mümkün. Farklı tasarımlardaki iç ve dış mekan çiçekliklerini Tchibo online mağazadan keşfedin.
2'li Saksı Seti, Polirattan
3.779,00TL

Teras ve Balkonlara Uygun - Dayanıklı Saksılar

Sevdiğiniz çiçekleri, balkon ve teras için uygun saksılarda güvenle büyütebilirsiniz. Ahşap, rattan gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiş bu çiçeklik modellerinin hepsi Tchibo'da mevcut. Bu modeller, her türlü hava koşuluna uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kış soğuklarının yanı sıra ultraviyole ışınlara ve diğer dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Bu sayede, uzun yıllar boyunca yüzeyleri zarar görmeden rahatlıkla kullanılabilir.
Dekoratif Çiçeklikler ile Zarif Görünüm

Dekoratif Çiçeklikler ile Zarif Görünüm

Ev için seçilen çiçekliklerin evdeki mobilya tarzına uyum sağlaması gerekir. Örneğin rattan çiçeklikler, kır evi gibi doğal bir görünüme veya İskandinav tarzı, sade bir ortama hoş bir uyum sağlar. Tchibo'da farklı şekil ve boyutlarda bu tür çiçeklik modellerini bulabilirsiniz. Özellikle polyrattan malzemesinde üretilenler saksılar, hafiftir ve dış etkenlere karşı dayanıklı olurlar. Bazı saksılar ise tamamen el yapımıdır. Tchibo’da sade modellerin yanı sıra gösterişli tasarıma sahip çiçeklikler de bulabilirsiniz. Bu özelliklerde tercih edilen ürünlerden biri dekoratif taş görünümlü, mozaik bordürlü el yapımı çiçekliktir. Yuvarlaktan dikdörtgene, küçükten büyüğe pek çok çeşit çiçeklik, Tchibo internet mağazasında sizleri bekliyor. Favorileriniz çiçeklik modelini seçin ve evinize kolayca sipariş edin.
Yüksek Kalitede ve TCM Damgalı Çiçeklikler

Yüksek Kalitede ve TCM Damgalı Çiçeklikler

Tchibo'da çiçeklik fiyatları, sunduğu yüksek kaliteye göre belirlenmiştir. Size uygun çiçeklikleri hemen satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Tüm ürünler, zararlı maddelerden arındırılmış malzemelerden üretilir. Sonrasında da bağımsız ve akredite kuruluşlar tarafından sertifikalandırılır. Bu kalite standardı, aynı zamanda "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM damgamızı da taşır.