En Güzel Nevresim Takımları Tchibo’da

Yorgan boyutları kişinin konfor ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Birçok kişi standart 135 x 200 cm veya 155 x 220 cm boyutunda nevresimlerle birlikte tek kişilik yorganları tercih ederken bazıları, büyük boy bir yorganın konforunu tercih eder. Siz ve eşiniz özellikle büyük bir yorgan tercih etmek isterseniz, 260 x 220 cm ölçülerinde yorganlar da mevcuttur. Ancak herkes kendi yorganına sarılıp uyumayı tercih ediyorsa, dört parçalı nevresim takımları idealdir. Çocuk yatak örtüleri veya bebek yatak örtüleri ise genellikle 100 x 135 cm boyutlarındadır.
Lastikli Pazen Çarşaf, Çift Boy, Mavi
549,00TL
Lastikli Pazen Çarşaf, Normal Boy, Mavi
349,00TL
Perkal Lastikli Çarşaf, Normal Boy
449,00TL

Yatak Odanız İçin En Uygun Yatak Örtüsü Nasıl Seçilir?

Çarşaf, yastık ve yorgan, gece boyu saatlerce cildinizle doğrudan temas halindedir. Bu nedenle yatak odası tekstili ürünlerinin organik pamuk gibi cilde zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Seçiminizi yaparken ürünün, yüksek oranda doğal organik materyali garanti eden GOTS (Global Organik Tekstil Standardı) damgasına sahip olmasına veya bunun gibi göstergelere dikkat edin. Global Organik Tekstil Standardına göre üretilen tekstiller, en az yüzde 95 kontrollü organik pamuk içerir. Tchibo'da, düzenli olarak dahili ve harici kontroller yaparak yorgan, kılıf ve çarşaflarımızın kalitesini kontrol ediyoruz. Tchibo’da satılan yatak odası tekstili ürünlerinin üzerinde "Tchibo Certified Merchandise" kısaltması olan TCM damgamızı görebilir ve ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.
Çarşaf, Lastikli Çarşaf ve Yastık Kılıfı İçin Boyut Seçimi

Çarşaf, Lastikli Çarşaf ve Yastık Kılıfı İçin Boyut Seçimi

Çarşafa gelince büyük yataklar için en çok kullanılan boyutlar 90 x 200 cm, 100 x 200 cm ve 140 x 200 cm'dir. İki kişilik nevresim ölçüleri 160 x 200 cm'den başlar. Kunduz çarşaflar veya jarse çarşaflar tüm yıl boyunca kullanılabilir. Lastikli çarşafınızı satın alırken, yatağınıza uygun, doğru boyutlarda bir çarşaf seçtiğinizden emin olun. Yastık kılıfları için 80 x 80 cm standart boyların yanı sıra 40 x 80 cm ölçüsünde küçük tasarımlar da bulunur. Bunun yanı sıra daha büyük boylar arasından da seçim yapabilirsiniz. Dikkat edilecek noktalardan biri şudur: Nevresim her zaman döşeğe tam oturmalıdır çünkü çok geniş olursa havayı düzgün bir şekilde sirküle edemez ve siz de bu nedenle daha hızlı terlersiniz. Tchibo online alışverişten güzel bir çarşaf ve ihtiyaç duyduğunuz yatak örtüsü takımını sipariş edebilirsiniz.
En Sevdiğiniz Malzemelerden Yapılmış Zarif Çarşaflar

En Sevdiğiniz Malzemelerden Yapılmış Zarif Çarşaflar

Sıcak yaz gecelerinde, uygun bir kılıf ile ince bir yorgan idealdir. İnce yorgan tarafından yataktaki nem emilir serin bir hava oluşur. Jarse, perkal veya renforcéden üretilmiş zarif nevresimler, tüm yıl boyunca kullanıma uygundur. Bunların yanı sıra, saten, keten veya ipekten üretilmiş nevresim modelleri de önerilir. Serin mevsimlerde ise flanel veya kunduz nevresim setleri içinizi ısıtır - pürüzlü yüzey sayesinde bu nevresim, çok rahat ve yumuşaktır. Nevresim Rehberi’mizden farklı malzemeler ve bu malzemelerin bakımı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Hangi kumaşı seçerseniz seçin, pamuktan yapılmış güzel nevresimler, size sadece dinlendirici bir uyku sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yatak odanızı kafanızı dinleyebileceğiniz sakin bir yaşam alanına dönüştürür.

Çekici Tasarımlarıyla Nevresim Takımları Tchibo’da!

Basit, düz nevresimlerden kareli, puantiyeli veya çizgili desenlere; romantik süslemeli veya çiçekli nevresimlere kadar pek çok çeşit nevresim modeli Tchibo’da! Nevresim seçiminiz, yatak odanızın havasını ve tarzını belirlemenize yardımcı olur. Kendiniz için rahat bir ortam yaratmak istiyorsanız, yumuşak pastel renklere ve ince desenlere sahip nevresim takımları doğru tercih olacaktır. Öte yandan, göz alıcı baskıları olan parlak renkteki nevresimler, heyecan verici bir ortam yaratacaktır. Her iki yüzü birbirinden farklı tasarlanmış, ters çevrilebilir nevresim tercihi de çok akıllıcadır. Böylelikle örtülerinizi istediğiniz gibi çevirip kullanabilirsiniz.
Çekici Tasarımlarıyla Nevresim Takımları Tchibo’da!