Servis Setleri: Masanızı Güzel Servis Setleri ile Dekore Edin

Çorba servis ederken işler ters mi gitti? Yoksa döktüğünüz şarap güzelim ahşap masanızın üzerinde iz bırakacak diye mi korkuyorsunuz? İkisinin de çözümü hem kolay hem de dekoratif bir şekilde ayağınıza geliyor: Karşınızda Amerikan servis modelleri! Bu pratik ve şık altlıklar yemek masası üzerinde tabak, çatal-bıçak ve bardakların altına yerleştirilebilir, bu şekilde masanızı korurken şık bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur.
4 Adet Amerikan Servisi, Mavi-Lila
4 Adet Amerikan Servisi, Şampanya-Altın Rengi
349,00TL
349,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet Amerikan Servisi, Gümüş Rengi
349,00TL
-28 %
4 Adet Amerikan Servisi
279,00TL
199,00TL
-15 %
2 Adet Amerikan Servisi
329,00TL
279,00TL
4 Adet Amerikan Servisi
349,00TL
4 Adet Amerikan Servisi
229,00TL
-26 %
2 Adet Pamuklu Amerikan Servisi
269,00TL
199,00TL
-27 %
Amerikan Servisi
179,00TL
129,00TL
-32 %
Şerit Örtü
249,00TL
169,00TL
4 Adet Amerikan Servisi
269,00TL
4 Adet Amerikan Servisi
349,00TL
4 Adet Organik Pamuklu Amerikan Servisi
279,00TL

Yuvarlak veya Kare Şekilli - Boyuta Göre Yapılmış Servis Setleri

Çok yönlülükleriyle dikkat çeken Amerikan servis setleri ister mutfaktaki küçük kahvaltı masanızda, isterseniz de yemek odası masanızda kullanılmaya uygun boyutlarda sunulur. Sabah kahvaltılarınızda küçük tabak ve fincanlarınızla kullanabilmeniz için kompakt yuvarlak veya kare supla setleri tavsiye edilir. Daha geniş bir masa altlığı arayışındaysanız, oval modelleri tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen altlıklar ise öğle veya akşam yemekleri için harika seçimlerdir. Bu altlıkları farklı ebatlarda bulabilirsiniz, örneğin küçük bir masanız varsa 30x40 cm olanları seçebilir, daha büyük masalar içinse 30x50 cm altlıklardan sipariş verebilirsiniz.
Zarif kumaştan veya plastikten Amerikan servis setleri: Tercih sizin

Zarif kumaştan veya plastikten Amerikan servis setleri: Tercih sizin

Servis altlıklarının malzemeleri farklı zevklere ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Aralarında günlük kullanım için yıkanabilir materyallerden yapılmış olanlar, zarif dokuma kumaşlar, arduvazdan hazırlanmış şık Amerikan servis modelleri bulunur. Günlük kullanıma özel tasarlanmış kalın modeller keçeden yapıldıkları için nihale olarak kullanmak için de idealdir. Plastik servis setleri ise kolay yıkanabilir olmaları ve dayanıklılıkları sayesinde tabaklar için yeterlidir. Rahat stilde dekore edilmiş mutfaklar ya da country tarzda mobilyalar içinse deniz yosunu, hasır supla gibi doğallıklarıyla öne çıkan servis setleri uyum sağlar.
Eğlenceli modellerden zarif modellere kadar: Amerikan Servis Seti tasarımları

Eğlenceli modellerden zarif modellere kadar: Amerikan Servis Seti tasarımları

Servis seti seçiminde şekil ve ebatın yanında tasarım da eşit derecede önemli bir rol oynar. Bordo, antrasit ya da farklı yumuşak tonlardaki servis setleri beyaz masa örtüsü veya runner ile zarif bir şekilde kombinlenebilir. Ailenize hazırladığınız günlük yemeklerde kullanılmak üzere neşeli renklere sahip; çiçek desenleri, şeritler ve baskılarla donatılmış setleri tercih edebilirsiniz. Çocuklar ise renkli motifler, komik hayvanlar ya da çizgi film karakterleriyle süslenmiş altlıklara bayılacak. Dikkat çekici modelleri tercih ediyorsanız ahşap görünümlü ya da yiyecek resimleri baskılı Amerikan servislerinden seçim yapabilirsiniz.

Bakımı kolay ve yüksek kalite: Tchibo'dan Amerikan Servis Seti

Tüm ev tekstili ve diğer ürünlerimizde olduğu gibi servis setlerinde de iyi işçilik, zararlı maddelerden arındırılmış en kaliteli malzemeler olmasına özen gösteriyoruz. Bu özen, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen ve yalnızca sıkı test kriterlerini karşılayan malları tanımlayan TCM damgası ile garanti edilir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için kolay bir şekilde temizlenebilir ürünler tasarlamak bizim için önemlidir. Servis setlerinin ürün açıklamasında kapsamlı bakım talimatları bulabilirsiniz. Böylece masa örtüleriniz uzun süre şıklığını koruyacak ve keyifli bir yemek için daha fazla zamanınız olacak.
Bakımı kolay ve yüksek kalite: Tchibo'dan Amerikan Servis Seti