Kedinizi Mutlu Edecek Kedi Malzemeleri

İnsanların en sevdiği evcil hayvanlardan biri de kedidir. Sevimli, sempatik ve asi özellikleriyle hayatımızın önemli bir parçası haline gelirler. Siz de kedi sahiplenmek istiyorsanız, doğru kedi ürünlerini seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Doğru kedi maması ve oyuncaklarıyla kedinizin eve alışması kolaylaşabilir. Tchibo kedi malzemeleriyle kedinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi evinizde bulundurarak onu mutlu edebilirsiniz. Tchibo internet mağazasından uygun fiyatlara kedi malzemeleri satın alabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Önemli Kedi Ürünleri- Mama Kapları ve Kedi Tuvaletleri

Kediniz için mama ve su kabını yerleştirdiğiniz bir beslenme alanı oluşturun. Plastik mama kaplarının hafifliği pratik olsa da kedinizin tırmalaması kolaydır. Bunun yerine paslanmaz çelik, cam veya seramikten yapılmış kaplar, çok daha dayanıklı ve çevre dostudur. Mama ve su kaplarının en az 12 cm genişliğinde ve en fazla 5 cm yüksekliğinde olduğundan emin olun. Bu şekilde kediniz rahat bir şekilde beslenebilir. Bir diğer önemli kedi malzemesi de kedi tuvaletidir. Kedi tuvaleti, mamasını yediği alana çok yakın olmamalıdır. Kedi kumu ve kum küreğini de unutmamanız gerekir. Bu malzemeler ile kediniz evde kendini çok rahat hissedecek.
Kediler İçin İdeal Tırmalama Ağacı

Kediler İçin İdeal Tırmalama Ağacı

Kedi sahipleri için kedi tırmalama ağacı oldukça önemlidir. Bu ağaç, kedinizin mobilyanızı tırmalamasını da engeller. Ayrıca ağaçta bulunan düz tahta ve kutular, kedinizin dinlenmesi ve oynaması için de harika alanlardır. Tchibo kedi ağacı, tırmanma, hareket imkanı için yeterli alanı kedinize sunar. Evin içine yerleştirilen tırmalama tahtaları ve paspasları da kedinizin rahatlaması için alternatif çözümlerdir.
Eğlenceli Kedi Malzemeleri Tchibo’da!

Eğlenceli Kedi Malzemeleri Tchibo’da!

Kediniz için olmazsa olmaz malzemelerden biri de oyuncaktır. Tchibo’da birçok eğlenceli kedi oyuncağı bulmak mümkün. Tüylü oltalar, oyuncak fareler veya minik toplar ile kediniz avlanma içgüdüsüyle harekete geçip dilediği kadar zıplayıp hoplayabilir. Bu şekilde günlük enerjisini de atmış olur. Kediniz, kedi tünellerinin içinden sürünerek geçebilir ve sizinle saklambaç bile oynayabilir. Tchibo'daki kedi malzemelerine hemen göz atın!

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kedi Bakım Ürünleri

Kedi malzemeleri satın alırken kalite ve dayanıklılık önemli çünkü malzemeler kedinizin sağlığına uygun olmalıdır. Dayanıklı ürünlerin kullanım süresi de doğal olarak daha uzun olacaktır. TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgalı ürünlerimiz size tam olarak bu özellikleri sağlar. Tedarikçilerimizi ve malzemelerimizi sizin için özenle seçiyoruz. Üretim süreci boyunca test ortaklarımız tarafından sıkı kalite kontrolleri gerçekleştirilir. Sizin ve kedinizin keyif alabileceği yüksek kaliteli ürünlere Tchibo üzerinden ulaşabilirsiniz.
Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kedi Bakım Ürünleri