Mutfak malzemeleri: Amatör aşçılar için gereken her şey

Yemek pişirmek pek çoğumuzun en sevdiği hobiler arasında yer alır. Amatör şefler olarak yiyecekleri çıtır çıtır kızartmaktan, kavurmaktan ve özenle pişirmekten büyük zevk alırız. Kompleks tarifleri yaparken başarılı sonuçlara ulaşmak için pek çok etken bulunur. Bunlardan bir tanesi de kaliteli mutfak gereçleri olarak kabul edilir. Mutfak malzemeleri mutfaktaki işlerimizi kolaylaştırır hatta bazen tamamen bizim için tamamlarlar. Tchibo online mağazada kullanışlı ve uygun fiyatlı mutfak malzemeleri uygun fiyatlara, tavadan tencereye her çeşitte bulunabilir. Göz atmayı unutmayın!
2 Adet Taze Tutan Küre
219,00TL
Saklama Kabı, Katlanabilir
2 Adet Saklama Kabı, Katlanabilir
449,00TL
449,00TL
Taşınabilir Yemek Kutusu
379,00TL
Yeşillik Saklama Kabı
299,00TL
-25 %
6 Adet Döner Kapaklı Kavanoz
199,00TL
149,00TL
2 Adet Kurabiye Kutusu
449,00TL
Saklama Kabı, Katlanabilir
2 Adet Saklama Kabı, Katlanabilir
449,00TL
449,00TL

Dayanıklı ve verimli: Tencere ve tavalar

Yemek pişirmek söz konusu olduğunda, kaliteli pişirme gereçleri bir olmazsa olmazdır. Tencere ve tavalar, sayısız varyasyonları ve özel teknikleri ile başlı başına bir dünyadır. Mutfakta çok becerikli olsanız da çok yönlü tencereler gibi temel ekipmanlar başarınızı artıracaktır. Bu gibi uzun ömürlü kullanım gerektiren mutfak yardımcılarında kaliteye özellikle dikkat etmeniz önerilir. Paslanmaz çelik mutfak malzemeleri söz konusu olduğunda çok tercih edilen bir materyaldir. Alüminyum tencerelere kıyasla ısıyı daha yavaş ileten bu mutfak malzemeleri sağlamlıkları ve dayanıklılıklarıyla dikkat çeker. Tchibo’daki yüksek kaliteli tencerelere ve başka mutfak yardımcıları modellerine tek bir tıkla ulaşabilir, hemen satın alabilirsiniz.
Yenilikçi silikon mutfak malzemeleri

Yenilikçi silikon mutfak malzemeleri

Ocak üzerinde kullanılan mutfak malzemeleri için paslanmaz çelik iyi bir tercihken diğer mutfak ekipmanları için silikon daha uygun olabilir. Kimi insanlar için silikon yalnızca banyolarda küvet sızdırmazlığı için kullanılan bir malzemedir ama silikon bundan çok daha fazlasını yapabilir! Isıya dayanıklı olduğu için spatula ve kek kalıbı gibi mutfak malzemelerinde kullanılacak en iyi materyaldir. Yumuşak dokusu sayesinde kek ya da buz kalıplarında kullanım kolaylığı sağlar, içindeki yiyecekler kolayca çıkarılabilir.
Çevre dostu bir şekilde saklama sağlayan mutfak malzemeleri

Çevre dostu bir şekilde saklama sağlayan mutfak malzemeleri

Yemek pişirmeye tutkun insanlar yalnızca güzel tada değil, çevre dostu olmaya da önem verir. Özellikle de mutfakta, doğru mutfak malzemelerine sahipseniz gereksiz atıklardan tasarruf edebilirsiniz. Örneğin tek kullanımlık mutfak havluları, streç ve alüminyum filmler sürdürülebilir alternatifleriyle yer değiştirebilir. Yeniden kullanılabilir muşambalar ya da bezler işlevsel alternatifler olacaklardır. Buzdolabında saklanacak ya da yanınızda taşınacak malzemeleri paketlemek içinse metal ya da emaye taşıma kutuları kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem kolaylık sağlar, hem çevreyi korur hem de şık bir görüntü sunarlar.

Tchibo'dan garantili yüksek kaliteli mutfak malzemeleri

Yemek yapmayı seven herkes iyi tadın öncelikle kaliteyle ilgili olduğunu bilir. Bu, bir yandan yemeğin lezzetini, diğer yandan mutfak gereçlerinin kalitesini etkiler. Mutfak aletleri söz konusu olduğunda yüksek kaliteli işçilik ve uzun süreli kullanım sizin için önemliyse, Tchibo'da doğru yere geldiniz. TCM damgamızla, üretimin tüm adımlarında size en yüksek standartları garanti ediyoruz. TCM: Bu üç harf "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve kalitemize güvenebileceğinizi gösterir.
Tchibo'dan garantili yüksek kaliteli mutfak malzemeleri