Yüksek kaliteli tavalar ile leziz yemekler

Kaliteli ve dayanıklı bir tava yemek yapmayı sevenler için vazgeçilmez bir mutfak aletidir. Lezzetli sonuçlara imza atması ve çok yönlü olmaları sayesinde benzersiz birer mutfak aleti olurlar. Tıpkı yemeklerde olduğu gibi tavalarda da kişisel zevklere göre değişen unsurlar vardır. Kimileri alüminyumdan yapılan hafif tava çeşitleri tercih eder ya da seramik katmanlı yenilikçi tava modelleri beğenir. Bazıları ise klasik, ağır demir döküm tava modelleri tercih eder. Yüksek kaliteli kızartma tavalarını Tchibo’da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Kaplama tavalar – Yemek yapmaya yeni başlayanlar için

Tava modelleri özellikle göze hitap eden nesneler olmasalar da yüksek teknoloji içerirler. Pek çok yiyecek yüksek ısıda pişirilirken tencerenin dibine yapışma eğilimi gösterir. Can sıkıcı olabilen bu durum yüksek kaliteli ve en son teknolojinin kullanıldığı yapışmaz tava modelleri ile çözülür. Tchibo olarak yenilikçi GREBLON® teknolojisine güveniyoruz. Bu teknoloji az yağlı kızartma yemeklerinde bile yiyeceklerin tavaya yapışmasını önlemesiyle dikkat çekiyor.
Yenilikçi ve pratik: Seramik kaplamalı kızartma tavaları

Yenilikçi ve pratik: Seramik kaplamalı kızartma tavaları

Seramik kaplamalı olanlar da yapışmaz tavalar arasında yerlerini alırlar. Bu malzemeden yapılan tavalar karakteristik beyaz bir iç yüzeye sahiptir ve son yılların en popüler tavaları arasında bulunur. Yapışmazlık söz konusu olduğu zaman seramik iyi performans gösteren sert bir malzeme olarak bilinir. Seramik tava kullanımı sırasında spatula ya da metal süngerlerle temas etmemesine dikkat edilmelidir. Bu durum çoğu kaplama tava için geçerlidir.
Uzun süreli pişirme keyfi için paslanmaz çelik tavalar

Uzun süreli pişirme keyfi için paslanmaz çelik tavalar

Paslanmaz çelik tavalar özellikle profesyonel mutfaklarda yaygındır. Sağlam ve dayanıklı olmalarıyla dikkat çekerler. Kaplanmamış paslanmaz çelik tavalar da benzer dayanıklılık gösterirler fakat biraz daha fazla bakım isterler ve doğru kullanım için pratik yapmanız gerekir. Az yağ kullanmalı ve pişirme sıcaklığına ulaşması için daha fazla beklemeye alışmalısınız.

Tchibo ile benzersiz kalite

Başka hiçbir mutfak aletinde tava modellerinde olduğu kadar kalite farkı yoktur. Ne yazık ki günlük olarak kullandığınız sürece birçok model çabuk yıpranma eğilimindedir. Tchibo olarak, tavalarımızın kalitesine ve dayanıklılığına güvenebilmenizi istiyoruz. Bunu yenilikçi ve sürdürülebilir GREBLON® kaplama ve üretimin tüm aşamalarında yüksek kalite standartlarımızı garanti eden TCM damgası ("Tchibo Certified Merchandise") ile sağlıyoruz.
Tchibo ile benzersiz kalite