Farklı Tasarımlarıyla Tchibo Cam Bardaklar

Cam bardaklar, her evin ihtiyacı olan eşyalardan biridir. Farklı amaçta, tasarımda ve boyutta cam bardak modelleri bulabilirsiniz. Tchibo modern tasarımlarıyla sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bardak çeşitleri, gündelik kullanıma uygun dayanıklı modellerden özel günler için zarif modellere kadar birçok çeşide sahiptir. Bardaklar küçük veya büyük, renkli veya desenli olabilir çünkü cam, işlemesi kolay bir malzemedir. Bu harika malzemeden tasarlanan bardaklarınızı uygun fiyata Tchibo üzerinden set halinde veya tekli olarak satın alabilirsiniz.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Her Duruma Uygun Cam Bardak Modelleri

Güzel hazırlanmış bir masada uyumlu cam bardaklar da bulunmalı. Klasik su bardakları, her evde olması gereken bardaklardandır. Bunlar, meyve suyu ve meşrubat içmek için de iyi bir tercihtir. Kulplu cam bardaklar ise kolay bir kullanım sağlar ve kutlama havası yaratır. Evinize misafir geldiğinde su ve şarap içmeye uygun şık cam bardaklar seçmeniz tavsiye edilir. Seçiminizi yaparken tabak takımınızın tasarımını da göz önünde bulundurarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Her duruma uygun cam bardak modelleri Tchibo’da!
Neden Farklı Cam Bardaklar?

Neden Farklı Cam Bardaklar?

Cam bardakların farklı şekillerde olması, sadece bir tarz meselesi değildir. Bazı şarap ve alkollü içkilerin, tam lezzetlerini verebilmesi için "nefes almaları" gerekir. Bunu da en iyi, geniş ve yuvarlak cam bardaklar sağlar. Bardağın şekline bağlı olarak içeceğin ağza geldiği nokta, önemli bir etkiye sahiptir. Bir şarap uzmanı olmasanız da, dolaplarınızda yeterince yer olmasa da cam su bardağının yanında birkaç şarap, bira veya şampanya bardağı bulundurmanız pratik olabilir. Farklı cam bardak çeşitlerine Tchibo online mağazasından ulaşabilirsiniz.
Peki Cam Bardakların Boyutu Nasıl Olmalı?

Peki Cam Bardakların Boyutu Nasıl Olmalı?

Bu soruyu cevaplamak için kişinin zevkini ve bardağı kullanım amacını bilmek gerekir. Hangi içeceği hangi bardakta içmeyi sevdiğinize siz karar vermelisiniz. Su ve meyve suyu için olan cam bardaklar, genellikle 0,2 ila 0,3 litreliktir. Tutması kolay daha küçük cam bardakları tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha fazla sıvı alan büyük bardaklar da sevilen modeller arasında. Bira bardakları genellikle 0,2 ila 0,4 litre hacme sahipken buğday birası bardakları yarım litredir. Şarap kadehi için önemli olan, bardağın hacmindense rahat içime uygunluğudur. Şarap kadehlerini ağzına kadar doldurmamanızı tavsiye ederiz.

Cam Bardakların Temizliği

Cam bardaklar, genellikle bulaşık makinesinde yıkanabilir. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Ancak zamanla üzerinde çizikler ve bulanık bir görüntü olabilir. Bunun nedenleri aşınma, kireçlenme veya yanlış deterjan dozudur. Böyle bir durumda, bir kaşık arap sabununu ılık suda eritin ve bardakları mikrofiber gibi bir bezle ovalayın. Bu, cam bardaklar için pratik bir temizlik çözümüdür. Sirkeli temizleyiciler veya limon asidi de, kireci gidermek için kullanılabilir. Özellikle hassas bardakları elde dikkatlice yıkamalısınız. TCM kalite damgasına sahip kaliteli tek camlı ve çift camlı bardaklar için Tchibo'ya göz atın.
Cam Bardakların Temizliği