Çok Amaçlı Tabure Tasarımları

Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir tabure ile tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde giderebilirsiniz. Özellikle ihtiyaç duyulan anlarda kullanabileceğiniz tekerlikli tabure modeli, hem ayaklarınızı uzatabileceğiniz hem de kitaplar, dergiler, bardaklar veya battaniyeler için kullanabileceğiniz bir sehpa olma özelliği gösterir. Bunun yanı sıra hoş tasarımı ile uzun bir bar taburesi, yüksek bir tezgah olarak kullanılabilir.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Banyo Taburesi, Katlanır Tabure ve Çok Daha Fazlası

Döşemeli bir tabure, kalça veya bacaklar için maksimum rahatlık sağlarken, ahşap veya plastikten yapılmış tabureler, işlevselliği ile vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Böylece, ahşap bir tabure aynı zamanda bir çiçeklik görevi görebilirken, plastik bir tabure nemi tolere edebilir ve duş alırken de kullanılabilir. Aynı zamanda küçük bir banyoda, katlanır bir tabureyi, kullanımından sonra çamaşır makinesi ve dolap arasındaki uygun bir yere saklarsanız alandan tasarruf edebilirsiniz. Mutfak taburesi olarak geçen modeller ise yemekten sonra mutfak masasının altına kaydırılabilen pratik alçak tabureler olarak öne çıkar.
Yuvarlak, Kare veya Sırtlıklı Tabureler İçerisinde Size Uygun Olan Modeli Tercih Edin

Yuvarlak, Kare veya Sırtlıklı Tabureler İçerisinde Size Uygun Olan Modeli Tercih Edin

Yuvarlak, döşemeli bir tabure kesinlikle oturma odasındaki olmazsa olmaz ürünlerdendir; ancak taburelerin başka birçok farklı modeli de vardır. Örneğin, bacaklarınızı uzatmak ve bardaklı bir tepsiyi koymak için kare veya dikdörtgen tabureler koltukların önü için daha uygundur. Ayrıca bu tür tabure modelleri teras, balkon, kış bahçesi, koltuk takımı ve salon mobilyalarıyla da mükemmel uyum sağlar. Tabure yüksekse, sırtlığı varsa ve yüksek bir masanın önünde duruyorsa köşeli modeller de avantajlıdır.
Mobilya Tarzınıza Uygun Malzemeler ve Renkler

Mobilya Tarzınıza Uygun Malzemeler ve Renkler

Çocuklu evlerde mobilya tercih ederken işlevsellik ve dayanıklılık önemlidir. Bu yüzden döşemeler dayanıklı olmalıdır. Bunun için yıkanabilir döşemeli sentetik deri veya rattan tabureler oldukça kullanışlı olmalarının yanı sıra şık da görünürler. Eğer zarif modeller seviyorsanız ve yeni yürümeye başlayan çocuğunuz tabure üzerinde hareketli ise bu modeller çocuğunuzun kaza riskini azaltabilir. Ayrıca deri veya kadifeden yapılmış tabureler iç mekanınızla harika bir uyum sağlayabilir.

Pratik ve Akıllı Tabure Modelleri

Kirli çamaşırların, örgü iplerinin veya oyuncakların da düzenlenmeye ihtiyacı vardır. Saklama alanına sahip bir tabure, bunun için mükemmel bir çözümdür. İçi boş ve dolgu kapaklı banyo tabureleri, çamaşır sepeti olarak kullanılırken aynı zamanda saçınızı kuruturken oturmak için de kullanılabilir. Ayrıca oturma odasında, yemek odasında veya ofiste katlanır tabureler, aniden gelen kalabalık ziyaretçileriniz için de bir çözüm sunar. Bölmeli tabure modelleri ise dergi ve kitapların etrafa yayılmasının önüne geçer.
Pratik ve Akıllı Tabure Modelleri