Sağlıklı ve Dinlendirici Uykular için Yatak Malzemeleri

Güzel bir karyola, yüksek kaliteli bir yatak ve yumuşak yatak malzemeleri huzurlu bir uyku için temel gereksinimlerdir. Tchibo'da her mevsim için çok çeşitli yorganlar bulabilirsiniz. Çeşitli boyun destek yastıkları da online mağazamızda sizi bekliyor. Dilerseniz yatak odanızda kendinize özel konfor alanı oluşturmak için Tchibo yatak malzemelerine göz atabilirsiniz.
Hafıza Süngerli Boyun Yastığı
429,00TL

İçinizi Isıtan veya Sıcak Havalarda Serinleten Yorganlar

Yorganınızın altına rahatça sokulup en tatlı rüyalarınıza dalmak için hangi yorganı seçeceğiniz, elbette tamamen mevsime ve uyku alışkanlıklarınıza bağlıdır. Kuş tüyü dolgulu yorganlar, özellikle sıcak tutması ve rahat olmasıyla bilinir böylelikle kış ayları için mükemmel konfora sahip olursunuz. İnce bir yorgan ise; sıcak yaz gecelerinde en iyi tercihtir. Ayrıca çifte fayda sağlayan kapitone yatak örtüleri, farklı kalınlıklara sahip iki ayrı yorgandan oluşur ve tek bir yorganı oluşturmak için düğmelerle birbirlerine bağlanabilirler. Bu sayede dış sıcaklığa bağlı olarak bu yatak malzemeleri pratik bir şekilde kullanılabilir.

Uyku Alışkanlığına Uygun Yastığı Seçin

Yorgan kadar önemli olan diğer bir malzeme, doğru tercih edilen bir yastıktır. Her yastık, her uyku tipine uygun değildir. Genelde sırt üstü uyuyorsanız, omurganız için yassı ve küçük bir yastık, en iyisidir. Aynısı yüzüstü yatanlar için de geçerlidir. Bu arada yan yatmayı tercih edenler, bu uyku pozisyonuna en uygun olan daha büyük ve daha yüksek bir yastığı tercih etmelidir. Ayrıca evdeki toza alerjisi olan kişiler için de mikrofiberden yapılmış yatak malzemeleri daha idealdir.

Gerginliğe Karşı Boyun Destek Yastığı

Özellikle omurga bölgesinde sırt ağrınız mevcutsa; boyun kaslarının gerilmemesi için nötr bir uyku pozisyonu sağlayan boyun destek yastığı, size rahatlık sağlayabilir. Böylelikle uyurken boynunuzun aşırı gerilmesini veya eğri kalmasını engellemiş olursunuz; ertesi sabah, baş ağrısı veya gerginlik olmadan dinlenmiş vaziyette kalkarsınız. Uygun boyun destek modellerini Tchibo'da yatak malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Yatak Malzemeleri Tchibo’da!

Tchibo yatak malzemeleri ile mükemmel bir konfora kavuşabilirsiniz. Bu kalite, "Tchibo Certified Merchandise" (Tchibo Sertifikalı Ürünler) anlamına gelen TCM damgası ile onaylanmıştır. Ayrıca hammaddelerimizi ve tedarikçilerimizi katı şartnamelere göre seçmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle üretim boyunca, çeşitli test laboratuvarlarında, Tchibo ürünlerinin tüm kalite standartlarına olan uygunluğunu onaylamış oluyoruz. Bu sayede organik pamuktan yapılmış yatak malzemelerimizi "OCS 100" damgası ve sürdürülebilir ekimi simgeleyen "Yeşil Düğme" etiketimiz ile tanıyabilirsiniz