Farklı Kullanım Amaçları ile Antre Mobilyalar

Antre mobilyaları, mümkün olduğunca az yer kaplayan ancak bol miktarda depolama alanı sunan mobilya ürünleridir. Bu sebeple antre mobilyaları; tekli portmantolardan açık raflı, askılı modellere kadar farklı modellerde tasarlanır. Dolayısıyla tercih edeceğiniz antre modeli, koridorunuzun boyutuna, şekline ve yaşam tarzınıza bağlı olarak değişebilir.
Gözlü ve Kancalı Ayna
359,95TL
  • Country Tarzı Yarım Daire Konsol
Pratik saklama bölmelerine sahip açık konsol
1.999,00TL
Hızlı Görünüm
Country Tarzı Yarım Daire Konsol
Pratik saklama bölmelerine sahip açık konsol
1.999,00TL
Aynalı ve Ayakkabılıklı Gardrop
2.999,00TL
  • Katlanır Basamaklı Ayakkabı Tezgahı
Ayakkabı giymek için çıkarılabilir katlanır adım
1.299,00TL
Hızlı Görünüm
Katlanır Basamaklı Ayakkabı Tezgahı
Ayakkabı giymek için çıkarılabilir katlanır adım
1.299,00TL
Ahşap Multipleks Kenarlı Raf
999,95TL

Küçük Alanlarda Optimum Kullanım

Antreyi dekore etmek zor olabilir. Bu durum hol alanın sınırlı olmasından veya holün şeklinin biçimsiz olmasından kaynaklanabilir. Örneğin, dar bir koridora geniş bir antre mobilyasını yerleştirmek mümkün değildir. Bu durumda, palto ve ceketler için benç ve kanca pervazlarından oluşan iki parçalı mobilya takımları daha iyi bir çözüm olabilir. Ayrıca bu antre ürünleri, ayna ve şapkalık gibi modüllerle tasarlanır. Bisiklet kaskları için ayrıca bir raf da bulunabilir. Bençler ise ayakkabılar, küçük şemsiyeler ve diğer küçük eşyalar için bölmeler barındırır.
Tekerli Dolaplar ile Esneklik Kazanın

Tekerli Dolaplar ile Esneklik Kazanın

Bir dolabın her zaman bir yerde sabit durmasına gerek yoktur. Esnek bir kullanım alanı yaratmak istiyorsanız tekerlekli seyyar bir dolap tercih edebilirsiniz. Düzenleyici araçlar olarak da bilinen bu mobilyalar, her an hareket ettirilebilir ve ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir. Örneğin yerden ısıtma sisteminiz veya multimedya dağıtıcınız için antre duvarınızda bir kumanda kutusu mevcutsa ihtiyacınız olduğunda dolabı çekerek bu sistemlere ulaşabilirsiniz. Hareketli dolaplar ağır iş yükü yaratmadan kolaylıkla sürülebilir.
Dar Alanlar için Çekmeceler ve Ayakkabı Dolapları

Dar Alanlar için Çekmeceler ve Ayakkabı Dolapları

Bunca ayakkabı nereye kaldırılmalı? Özellikle geniş ailelerde eşya yerleştirme büyük bir sorun çünkü antrede ortalıkta dolaşan ayakkabılar rahatsız edici bir görüntü yaratabilir. Ayakkabılar ayak altında olduğu için takılmanıza da sebep olabilir. Bu noktada eğimli bölmelere sahip ayakkabı dolapları, eşyaları düzenlerken büyük kolaylık sağlar. Eğimli olması sebebiyle ayakkabıların kapladığı yer fazla olmadığı için çoğunlukla bu antre mobilyaları, dar bir formda üretilir. Bunun için birkaç çift ayakkabı, ortalıkta yayıntı yapmadan eğimli bölmelerde güvenle saklanabilir. Büyük botlar ise antre şifonyerlerinin dolap bölmelerinde kolay bir şekilde saklanabilir.

Tarzınıza Uygun Modern, Vintage veya Klasik Antre Mobilyaları

Dekorasyonun geri kalanına uyum sağlayabilmesi için antre mobilyaları, farklı tasarımlarda üretilir. Örneğin, modern antre mobilyaları süslü kıvrımlardan uzak bir tasarıma sahiptir. Yüzeyleri genellikle parlaktır ve buzlu camlar kullanılarak hoş bir şekilde tasarlanır. Bu bakımdan, tozu kolayca temizleyebilmek adına koridorda süslemesiz, pürüzsüz yüzeylerin tercih edilmesi daha doğru bir karar olabilir. Tercihiniz doğal görünümlü mobilyalardan yanaysa masif ahşap veya ahşap dekorlu antre şifonyerleri ve gardıropları tercih edebilirsiniz. Ayrıca vintage görünümlü antre mobilyalar da klasik veya rustik iç mekanların tasarımlarında kullanılabilir.
Tarzınıza Uygun Modern, Vintage veya Klasik Antre Mobilyaları